Similar lots by type
-
#154Pierre Alechinsky“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420 / 480 -
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22“Scène uit Pastor Bonus” & “St. Antonius”. Twee ingekleurde XVIIe eeuwse gravures met handgeschilderde omlijsting. Resp. Cornelius de Boudt en Petrus Clouwet.
”Scène venant de Pastor Bonus” & St. Antoine”. Deux gravures en couleurs du XVIIème siècle, encadrement peint à la main. Resp. Cornelius de Boudt et Petrus Clouwet.No longer availableDim. 20 x 16 & 9,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Joris Titz“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#669Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#772Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42 / 50 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#328J. BlaeuTwee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.
Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#372Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34“De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.
”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Kees Jansen“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Collet Bitker“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#734Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42 / 48 -
#348Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#654CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#692Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#583Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650 / 700 -
#555“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10 + 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#254Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.
Un petit buste d’enfant en bronze. Signé Balestra et numéroté 80.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#368Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#558Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850 / 950 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.No longer availableDim. 220 x 137 cmEstimate: € 80 / 120

