Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
Dim. 199 x 133 cm
SKU: 2908170506.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #506
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #574
    Tabriz

    Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis Perse antique en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 207 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje

    Un tapis Perse noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #752
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot comprenant trois carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 224 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #762

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #66
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 216 x 182 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #754
    Zanjan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644
    Koliai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 203 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #516
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 211 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #726
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 201 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #116
    Mori Yomud

    Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

    Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
    No longer available
    Dim. 115 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #736

    Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.

    Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.
    No longer available
    Dim. 192 x 124 & 173 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #676
    Lory

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 210 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #652
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 315 x 223 cm
    Estimate: € 240 / 280

Other lots in this auction

  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #450

    Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.

    Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #430
    L.T.

    Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.

    Un étui à cigarettes en argent style Art Déco. 800 ‰ argent.
    No longer available
    Dim. 60,39 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met één briljant van ± 0,05 ct.

    Bague en or jaune 18 ct en forme de main sertie d’un petit brillant de ± 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #460

    Drie verschillende zakhorloges met letsels.

    Trois montres à gousset, endommagées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #92
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zicht op een dok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur un dock”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202
    Igor Tcholaria
    Period: °1959

    “Clowns”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Prov. Galerij Robinson Knokke.

    “Clowns”. Huile sur toile. Signée. Provenant de la Galerie Robinson à Knokke.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #229

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 83 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #354
    Dries Van Den Broeck

    Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.

    Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    O’David Picard

    Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.

    Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183
    Borgo

    “Reiger.” Bronzen beeld op onyxen sokkel. Gesigneerd.

    “Héron”. Sculpture en bronze sur socle en onyx. Signée.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een soltair van ± 1,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 2500 / 3500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More