Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Shiraz

Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
Dim. 115 x 113 cm
SKU: 2908170432.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #432
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.

    Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.
    No longer available
    Dim. 192 x 124 & 173 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #516
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 211 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 224 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Tabriz

    Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis Perse antique en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 207 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #466

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot comprenant trois carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #412
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje

    Un tapis Perse noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 199 x 133 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #754
    Zanjan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676
    Lory

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 210 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116
    Mori Yomud

    Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 201 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #66
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 216 x 182 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #652
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 315 x 223 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #644
    Koliai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 203 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #726
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #622
    J. Kets

    “Door het leven”. Een houtsculptuur van twee figuren. Gesigneerd.

    “Vivre la vie”. Une sculpture en bois représentant deux figures. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 46,50 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #785

    Een mahoniehouten bijzettafeltje. Engels werk.

    Table d’appoint en acajou. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 46 x 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #784

    Een haardkoffertje van metaal, beslagen met gedreven geel koper met een scène aan een herberg en een zicht op Anne Hathaway’s cottage (De vrouw van Shakespeare, niet de actrice).

    Un coffre en métal, avec cuivre jaune repoussé représentant une scène prés d’une auberge et une vue sur “Anne Hathaway’s Cottage” ( épouse de Shakespeare).
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #756

    Een reeks van zes fruithouten stoelen, waarbij twee met licht afwijkende rug. Lancastershire, omstreeks 1800.

    Une série de six chaises en bois fruitier, dont deux avec le dos légèrement différent. Lancastershire, ± 1800.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 360
  • #223

    Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #673

    Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.

    Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Capodimonte

    “Doedelzakspeler”, “Meisje met bloemen” & “Jongen met vlinder”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit. Het laatste met beschadigingen aan de handen. Allen gemerkt.

    “Joueur de cornemuse”, “Fillette aux fleurs” et “Garçon au papillon”. Trois statuettes en biscuit polychrome. Cette dernière aux dégâts aux mains. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #481

    Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.

    Lot de trois petits bustes de dame en ivoire sculpté. Travail africain. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 6, 11 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. en een centrale robijn van ± 3,35 ct.

    Chaîne et son pendentif en or blanc 18 ct sertis de diamants ayant un poids total de ± 1,05 ct et d’un rubis central de ± 3,35 ct.
    No longer available
    Dim. 7,55 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #533

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #788

    Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.

    Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More