#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80 / 100
#677Willy Vandersteen“Snoek in den hoek.” Uitgave omstreeks 1952. Eerste uitgave. Beschadigde rug.
“Snoek in den hoek”. Edition 1952. Première édition. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
#416Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#690Een gepolychromeerd ééndeurskastje, versierd met Franse wapenschilden.
Meuble à une porte polychrome décoré d’écussons français.No longer availableDim. 76 x 52 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en onyx.
Une chaîne en or blanc avec pendentif et boucles d’oreilles assorties serties de brillants ayant un poids total de ± 1,80 ct et onyx.No longer availableDim. 33,22 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#461Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40 / 50