Other lots by Duracell
Lot de cinq lapins Duracel: “Globetrotter bunny”, “Electrician bunny”, “Easter bunny”, “Racing bunny” & “Kayaking bunny”. Dans leurs boîtes d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 25 / 30
#248Paar opgezette hermelijnen op tak.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36 / 40
#718Een paar Imari Chinees porseleinen vazen. Geperforeerde bodem.
Une paire de vases Imari en porcelaine chinoise. Dessous perforés.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Rodolphe Strébelle“Meisjesportret”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Portait de fille”. Une aquatinte. Signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale opaal van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct. et une opale ± 1 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#520Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
#241Drie vintage handtassen van croco. Bruin, bordeaux en zwart.
#311Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.
#819William BlackstonePeriod: 1723-1780Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 delen. Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#403“Het kerstekind”. Stijn Streuvels met tekeningen van Jeanne Hebbelynck. Ed. Veen. Amsterdam, jaren 40.
“Het Kerstekind”. Par Stijn Streuvels aux dessins par Jeanne Hebbelynck. Ed. Veen, Amsterdam, années 40.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#288“Jong koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit.
“Jeune couple”. Deux statues en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 30 -
#656Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.
Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.No longer availableDim. 46 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 240