Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image

Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.

Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.
Dim. h: 16 - 23 cm
SKU: 2410170303.
Category: Kristal.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #373

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #771

    Coupe in halfkristal, paarse kleur.

    Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.
    No longer available
    Dim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #57

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318
    Daum, France

    Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.

    Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #338
    Val St. Lambert

    Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.

    Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #18

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #358

    Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #367
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.

    Vase en cristal mauve. Années 50.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287
    Val St. Lambert

    Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #27

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #117

    Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet

    Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm, H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #431

    Een lot Belgische postzegels, één album begin XXste eeuw, en één midden XXste eeuw.

    Lot de timbres belges. Un album du début du XXe siècle, l’autre milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #146

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #73

    Een siervaasje van email champslevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.

    Vase en émail champslevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #806

    J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, bruine lederen band.

    J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, Reliure cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    D. PETRI STOCKMANS, Brabantiae concilio, Bruxellis, 1686. In octavo, lederen band.

    D. PETRI STOCKMANS, Brabantiae concilio, Bruxellis, 1686. In octavo, reliure en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #116
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #592
    René De Lannoy
    Period: 1907-1985

    “Moeder en kind”. Bistertekening. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Dessin au bistre. Signé.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #317

    Een klein lantaarntje van messing. Gemerkt Carello Fratelli, Torino.

    Petite lanterne en laiton. Marque Carello Fratelli, Torino.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #45

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. Art déco sertie de diamants , ancienne taille, ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,57 g
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More