Similar lots by type
-
#480
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#593Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#723Leonardo Collection
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#683
Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#533
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/80 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80/100 -
#828
Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#693L. Dake, Amsterdam
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#653
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/60 -
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100/140 -
#543
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#473Unica, Belgium
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#553Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#713
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#298
een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#67
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#517
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Un vase en porcelaine blanche et bleue.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 120/180 -
#368
Een wassen Madonna en kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30/40 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#220
Een halssnoer met parels en een zilveren sluiting.
Un collier de perles avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#324Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Vogels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oiseaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#620
Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.No longer availableEstimate: € 850/1000 -
#485
Een wieg van gevlochten riet met kanten lakentjes.
Berceau canné aux couvertures en dentelle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#436
Een piëdestal van gedraaid eikenhout.
Un piédestal en chêne torsadé.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 40/50 -
#143Limoges
Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240