Other lots in this auction
-
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 130/150 -
#183
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500/1700 -
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#17André Franquin e.a.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Lot de 17 albums de bandes dessinées “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Dont “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) et rééditions des années ‘60 et début ‘70. Certains très usés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#212
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 170/200 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,30 ct.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 1800/2000 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300/400 -
#346
Grote aardewerken plantenstaander met twee potten. Blauw en wit motief.
Grand support de plante en faïence avec deux pots. Motif bleu et blanc.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 40/60 -
#9
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Personnage surréaliste . Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#56
Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#190
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 54,35 gEstimate: € 1500/1700