Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.
Dim. H 37 cm
SKU: 2111170137.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #328

    Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.

    Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #348

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #123

    “Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.

    "Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #218

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.

    Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #402

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #297
    Royal Doulton

    “Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    “Jonge clown”. Een beeld van meersoortig marmer.

    “Jeune clown”. Sculpture en marbre de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 750 / 900
  • #17

    Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.

    Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.

    Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 270 / 350
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #318

    Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #239

    Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten

    Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 106 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #299

    Een spiegel van brons in rococostijl.

    Miroir en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. 81 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #47

    “Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.

    "Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #228

    Een zittende Boeddha van verguld metaal.

    Un Bouddha assis en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #247

    Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #253

    Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 180 / 200

Other lots in this auction

  • #408

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #344
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #66

    Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.

    Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #319

    Een eikenhouten hoekvitrine in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade.

    Une vitrine en coin en chêne en deux parties avec en dessous un tiroir et une porte.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40
    Omega Seamaster Quartz

    Een herenhorloge van roestvrij staal en verguld metaal.

    Montre homme en acier inoxydable et doré.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #162

    Een gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode bombée de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #295

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

    Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #259

    Een paar eikenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie. De leuningen eindigend in gesculpteerde leeuwenkoppen.

    Deux fauteuils en chêne avec revêtement en tapisserie. Les accoudoirs se terminent en sculptures représentant des têtes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #354
    Iran

    Een handgeknoopt karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #193

    Een famille verte schotel met een drakendecor. Achteraan met een apocrief Kangxi-merk.

    Un plat famille verte avec décor de dragons. Marque Kangxi à l'arrière.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #192
    Ursula Homeyer

    “Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    "Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More