Other lots by Meshed
Similar lots by type
-
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Petite carpette arabe en laine. Nouée main.No longer availableDim. 141 x 87 cmEstimate: € 30 / 50 -
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100 / 160 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120 / 200 -
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120 / 200 -
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100 / 120 -
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#720Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200 / 260 -
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100 / 160 -
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60 / 100 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#653
Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1092
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#747
Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#366
Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#22
Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396
Een paar kleine bijzetzeteltjes van witgepatineerd hout met groene bekleding.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche et couverture verte.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Binnentuin in bloei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour intérieur dans une abondance de fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568
Een paar veelkleurige aardewerken schotels met pauwstaart. Delft, XVIIIde eeuw. Gemerkt van de Dry Klokken.
Deux plats en faïence polychrome avec des représentations de queues de paons. Delft, XVIIIième siècle. Porte la marque De Dry Klokken.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 240 / 320 -
#1084
Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1063
Lot mechanisch speelgoed in oorspronkelijke doos. ( 7 stuks).
Un lot de jouets mécaniques dans la boite d’origine (sept pièces).No longer availableEstimate: € 60 / 80