#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40 / 60
#211Jaeger - leCoutreEen tafelklok in kast van verguld messing en glas. Model Atmos. Werkende staat. Met originele doos.
Pendule de table Atmos en laiton et verre. . En état de marche. Avec la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550 / 750 -
#645Een design stoel in de vorm van een damesschoen in rood skai.
#114Marcel Krasciky“Marktkramers te Bosnië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marchands en Bosnie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#678Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
#259“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#528Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#648Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
#348Een grote partij diverse oude gravures.
Grand lot de gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 100 / 150