Similar lots by type
-
#278Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 140 / 160 -
#433FontenelleEen hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#393Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Boch frères KeramisEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280 / 340 -
#480Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#328Fontenelle“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#812New Time - Boch frèresEen theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#288Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#401Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#733BonnEen jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#423Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#747Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#377Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331Amphora, CzechoslovakiaEen vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 220 -
#397Petrus RegoutEen lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#451Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#307RouenEen grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#418Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#761RegensburgEen bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#487Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#110Een wit gouden art deco platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,23 gEstimate: € 450 / 650 -
#174G. Vander Cammen“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#101Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#166Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 300 / 500 -
#754Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 600 / 800 -
#165Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#56Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#818Een lot van zes verschillende eivormige dekseldoosjes met messingen monturen. Onderaan gemerkt ‘Limoges’.
Un lot de six petites boîtes en forme d’oeuf différentes, montures en laiton. Marque ‘Limoges’ sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#649Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100

