Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
L. Dake, Amsterdam

Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.

Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.
SKU: 2908170693.
Category: Speelgoed.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #828

    Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.

    Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #533

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #593
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.

    Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473
    Unica, Belgium

    Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.

    Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #723
    Leonardo Collection

    Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.

    Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #483

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #663

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #480

    Een antieke poppenkoets.

    Un coche pour poupées antique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.

    Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #713

    Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

    Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #683

    Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653

    Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #643

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #541

    Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.

    Boîte couverte en ivoire sculpté à décor d’animaux en relief sur les côtés et d’un lion sur le couvercle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct Art Deco sertie de diamants avec un poids total de ± 0,70 ct. et un saphir de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,23 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #97
    Missale Romanum

    Een XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.

    Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #177

    “Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #1

    Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.

    Une tête de cerf empaillée avec accroche murale.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #525
    F. Z. M. 1955 / 61.

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.

    Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #423
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #264
    Camiel Van Haesendonck
    Period: 1886 - 1952

    “Portiek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petite porte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 69 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #123

    Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.

    Statue de saint en bois. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #528

    Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #15

    “Toi et moi”. Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één parel en één diamant van ± 0,20 ct.

    “Toi et moi”. Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et d’un diamant de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,11 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #114
    Marcel Krasciky

    “Marktkramers te Bosnië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marchands en Bosnie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More