Lots
Showing 50001–50050 of 108442 results
Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.No longer availableDim. h: 5,5 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Een zware vaas van blauw glas.
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#654Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
#329“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
#289“Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.
No longer availableDim. Ø: 7,5 & 13,5 cm -
No longer availableDim. h: 8 - 10 cm -
No longer availableDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
No longer availableDim. h: 5,5 - 17 cm -
#148Een paar groepen van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt onderaan.
Quelques groupes de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#129Een reproductie van een Russisch icoon.
Une reproduction d'une icône russe.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#209Een gevarieerd lot fantasiejuwelen waaronder diverse paren oorbellen en ringen, een slavenarmband en een hanger van malachiet. Evenals een houten handgeschilderd kalendertje.
Un lot varié de bijoux fantaisie dont plusieurs paires de boucles d'oreilles et bagues, un bracelet esclave et un pendentif malachite. Ainsi qu'un calendrier en bois peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
Un briquet Dupont plaqué or et un étui à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
Sept paires de boutons de manchette plaqués or différents et un.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
Un collier avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
Un collier Allepo avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#182Een zilveren ketting met vier hangers, één bezet met een parel.
Un collier en argent avec quatre pendentifs, un serti d'une perle.No longer availableDim. 14,10 gEstimate: € 30 / 50 -
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50 -
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
Une broche moderne en bois, argent et or jaune 18 carats. Vers 1900.No longer availableDim. 28,74 gEstimate: € 50 / 80 -
#166Een zilveren armband met dolfijnen.
Un bracelet en argent avec des dauphins.No longer availableDim. 41,13 gEstimate: € 50 / 70 -
#160Period: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#156Een zilveren broche. 925‰.
Une broche en argent. 925‰.No longer availableDim. 24,50 gEstimate: € 30 / 50 -
Un collier en argent avec un pendentif gîte noir et deux bagues assorties.No longer availableDim. 19,75 gEstimate: € 40 / 60 -
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
Une bague en argent avec une turquoise centrale.No longer availableDim. 16,32 gEstimate: € 30 / 50 -
#141Een zilveren ring bezet met email.
Une bague en argent sertie d'émail.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#135Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 40 / 60 -
#131Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 40 / 60 -
#125Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#113Een zilveren ring bezet met tijgeroog.
Une bague en argent sertie d'oeil de tigre.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 40 / 60 -
#108Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80 -
Une bague en argent sertie de saphirs d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#90Een zilveren ring bezet met agaat van +- 4 ct.
Une bague en argent sertie d'agate de +- 4 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 30 / 50