Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 32651–32700 of 107701 results

  • #344

    Een vijzel met stamper en een kloosterbel zonder klepel. Naar de renaissance.

    Un mortier avec pilon et une cloche de monastère sans battant. D’après la Renaissance.
    No longer available
    Dim. H: 13&19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516
    Edward Van Esbroeck
    Period: 1869 - 1949

    “Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 135 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #342

    Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.

    Diorama dans une petite vitrine en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #496
    Jos Horenbant
    Period: 1863 - 1956

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 130 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #545
    Imperial

    Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.

    Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #687

    Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.

    Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #636
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #565

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #339
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #535

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #693

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #679

    Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.

    Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #675

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #670

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #520

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #525

    Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.

    Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #540

    Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.

    Lustre en laiton de style Empire à trois points lumineux avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #530

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #640

    Een Chinees bijzetmeubeltje met lakwerk en met pietra dura personages in het blad en de gordel, voorzien van een lade. Vier gebogen poten.

    Meuble d’appoint chinois en laque décoré de personnages en pierre dure dans la tablette et dans la ceinture. Un tiroir, quatre pieds volutes.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Twee piëdestals.

    Deux piédestaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #332

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #660

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.

    Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495

    Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.

    Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #515

    Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.

    Bas-relief thaïlandais avec la déesse dansante Varaha et d'autres.
    No longer available
    Dim. 58 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #485

    Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.

    Un cabinet de voyage chinois construit en deux parties avec deux abattants et trois tiroirs. Avec poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 120 x 93 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #626

    Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.

    Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.
    No longer available
    Dim. 85 x 56 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336

    Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.

    Une petite armoire d’appoint avec un tiroir et une porte latérale coulissante.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #586

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #325

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #606

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #510

    Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.

    Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.
    No longer available
    Dim. 188 x 130 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #500

    Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.

    Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #490

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #324

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.

    Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #570

    “De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.

    « Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 100 x 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580
    J. Schuermans

    “Bacchanten en saters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bacchantes et Satyres. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.

    Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.
    No longer available
    Dim. 69x63x18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #276

    Een rechthoekige spiegel met gebeeldhouwde en vergulde houten lijst in barokke stijl.

    Miroir rectangulaire avec cadre en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een smeedijzeren console met bijpassende spiegel, versierd met bladermotiefjes.

    Une console en fer forgé avec miroir assorti, décorée de motifs feuillagés.
    No longer available
    Dim. 110x87 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #204

    Een vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #376

    Een Indische salontafel met inlegwerk.

    Une table basse indienne en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 102 x 51 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #505

    Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.

    Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.
    No longer available
    Dim. 108x46x110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Oosters handgeknoopt tapijt wol.

    Tapis d’Orient en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 364 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Oosters handgeknoopt tapijt wol.

    Tapis d’Orient en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 333 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • …
  • 2,153
  • 2,154
  • 2,155
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More