Lots
Showing 36051–36100 of 107701 results
#443Een tulpenvaas van chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
#123Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#103Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
#441Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
#413Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
#53Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
#28Een karaf van rood Boheems kristal.
#63Houten heiligenbeeld. Circa 18e eeuw. Arm manco.
#51Period: 1891 - 1976Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#48Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. Zilverlaag plaatselijk verdwenen. XIXe eeuw.
Un service à café et à thé de quatre pièces avec des poignées en bois sur un plateau. Charnières des couvercles lâches. La couche d'argent a localement disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 20-33cmEstimate: € 50 / 80 -
#27Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
#38“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
#11Een antiek Madonnabeeldje van meerkleurig aardewerk van Nevers. Lichte schade. XVIIIe eeuw.
Ancienne Madone en faïence multicolore de Nevers. Dégâts légers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
#43Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#1Een kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un cacatoès en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Period: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
#61Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.
#421Een grote sierschotel met meerkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarbord 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
Un grand plat décoratif à décor multicolore et doré de fleurs et de papillons. Assiette de l’année 1978. Marquée et numérotée 1529/3000.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Period: 1868-1930Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
Une statue en terre cuite blanche en forme de garçon avec un papillon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#321Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.
#491“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
#471Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
#371Een vintage lampenvoet van messing en plexi met kleurrijke kap.
Un pied de lampe vintage en laiton et plexi avec un abat-jour coloré.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47“Voix célestes”. Een beeld van gepatineerd zamak. Gesigneerd.
#37Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
#403Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
#268Een paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
#673Een stereofototoestel/viewer met zeer grote collectie bijbehorende glazen plaatjes.
#60Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#174Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#380Een zakhorloge met verziverd metalen kast.
#625Een indische bronzen bel.
Cloche indienne en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een Indisch Boeddhabeeld.
#635Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
#435Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#458Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -