Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 36201–36250 of 107701 results

  • #576

    Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Suite de six chaises à patine beige de style Louis XVI, recouvertes de velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Mechelse tafel met leeuwenkoppen.

    Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #542
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.

    Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.
    No longer available
    Dim. H:19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #552
    Val Saint Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.

    Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #679

    Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.

    Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 60 x 44 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #680

    Een kleine eikenhouten gatelegtafel.

    Une petite table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. H:72 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #326

    Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

    Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 120 + 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330
    Hermin & De Nardi

    Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.

    Deux montres de dames avec boîtier en or rose 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #620

    Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.

    Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.
    No longer available
    Dim. H:5cm Ø:12cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #541

    Een bord van Imariporselein met gelobde rand.

    Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #284

    Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.

    Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #557

    Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje

    Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.

    "Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    “De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.

    "Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.
    No longer available
    Dim. H:54cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #350

    Een groot lot fantasiejuwelen: waaronder: parelhalssnoeren, vergulde kettingen, halssnoeren van hout en halssnoeren van halfedelstenen, armbanden en oorbellen en broches.

    Un grand lot de bijoux fantaisie : dont : colliers de perles, colliers plaqué or, colliers en bois et pierres semi-précieuses, bracelets et boucles d'oreilles et broches.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #126

    Vier art nouveau stoelen met houtsnijwerk van bloemen in gebeitst hout en met stoffen bekleding versierd met takken.

    Quatre chaises Art Nouveau avec sculptures florales en bois teinté et revêtement en tissu à décor de branchages.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #86

    Een eikenhouten wandconsole met drie leggers en twee laden.

    Une console murale en chêne avec trois étagères et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 115 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels, slot en handvatten. Omstreeks 1800.

    Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349

    Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.

    Un ancien miroir de toilette anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een eikenhouten tafeltje met inklapbare poten en met een lade en een uittrekbaar schrijfplankje in de gordel. Begin XXste eeuw.

    Une table en chêne avec des pieds pliants et avec un tiroir et un écritoire coulissant dans la ceinture. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 82 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.

    Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36

    Een kleine eikenhouten kofferbank.

    Un petit banc-coffre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.

    Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een gebeeldhouwde en met leder beklede dagobertstoel.

    Une chaise dagobert sculptée et recouverte de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #636
    Jori

    Een rood lederen designstoel.

    Une chaise design en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #26

    Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.

    Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #626

    “Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.

    "Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.

    Une commode avec un grand et trois petits tiroirs et un vantail ouvrant.
    No longer available
    Dim. 89 x 151 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 & 75 x 126 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #456
    Ghoum

    Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.

    Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #506

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #496

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #486

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #646
    Beloutch

    Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.

    Trois tapis en laine persans noués à la main.
    No longer available
    Dim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #446

    Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.

    Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.
    No longer available
    Dim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366
    Mori

    Een handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.

    Un tapis en laine tissé à la main. Motif Yomud.
    No longer available
    Dim. 154x95cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #376
    Beloutch

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 135 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #426

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 160 x 112 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #476
    Hitit

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turque noué à la main.
    No longer available
    Dim. 264 x 205 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406
    Bidjar

    Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.

    Deux tapis en laine persans noués à la main.
    No longer available
    Dim. 158 x 105 & 208 x 124 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    Drie handgeknoopte tapijten.

    Trois tapis noués à la main.
    No longer available
    Dim. 145x92cm 188x128cm 294x194cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #416

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.

    Un rare tapis nomande en laine de chèvre noué à la main.
    No longer available
    Dim. 125 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 722
  • 723
  • 724
  • 725
  • 726
  • 727
  • 728
  • …
  • 2,153
  • 2,154
  • 2,155
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More