Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 42851–42900 of 108241 results

  • #187
    Louis Rylant

    “Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
    No longer available
    Dim. 37 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271

    “Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.

    Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.
    No longer available
    Dim. 37 x 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #121
    P. Smets

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Fr. Van Houtven

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 36 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106
    Van ***

    “Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    “Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #214

    Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.

    Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #233

    Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.

    Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #108

    Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.

    Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #82
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #115
    Bernadette Vincken

    Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.

    Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #122

    Een antiek lederen aktetas.

    Mallette ancienne en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #167

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #177

    Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.

    Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.
    No longer available
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #182

    Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

    Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. b: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    Brigitte

    “Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #64

    “Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #382

    “Universe, New York.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 205. Gedateerd 06-v-71.

    "Univers, New York." Technique mixte sur papier. Numéroté 205. Daté 06-v-71.
    No longer available
    Dim. 47 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #104
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    “Wandelaars op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Promeneurs sur la plage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    “Exploratie van het medium in wit”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso Ivaldo 03.

    « Exploration du médium en blanc ». Huile sur toile. Signée au verso Ivaldo 03.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #629
    Didier Duesberg
    Period: 1946 - 2000

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1-1-00.

    "Composition abstraite". Huile sur toile. Signé et daté au verso 1-1-00.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 855
  • 856
  • 857
  • 858
  • 859
  • 860
  • 861
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More