Lots
Showing 44851–44900 of 108442 results
-
#293Een eikenhouten bordenrekje in twee niveaus, versierd met uitgestoken motieven en hoofdjes. Bijgevoegd een pijpenrekje met decor van een pijproker en met koperen tabakspot.
Un support à assiettes en chêne à deux niveaux, décoré de motifs et de têtes sculptés. Ajouté se trouve un support à pipe décoré d'un fumeur de pipe et d'un pot à tabac en cuivre.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#517Een schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#154Period: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#111Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100 -
#257Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#358Een lot van zes bollen van Chinees porselein met blauw op witte decors.
Lot de six sphères en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 8,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199“De drinker”. Olieverf op doek.
Le buveur. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 40 / 70 -
#88“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
Cheval. Une statue en bronze sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#317Een gevarieerd lot diertjes, voornamelijk olifantjes in diverse materialen en uitvoeringen.
Un lot varié d'animaux, principalement des éléphants dans divers matériaux et designs.No longer availableDim. H:2-10cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.
Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.No longer availableDim. h: 19 - 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#248Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#403“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350 / 500 -
#278Een rood koperen turfbak met geëmailleerde handvatten. Omstreeks 1850.
Bac à tourbe en cuivre rouge avec anses émaillées. Vers 1850.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#291Twee kunstboeken:- Kevin Hendley- Sarian.
Deux livres d'art : - Kevin Hendley - Sarian.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#277“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Period: 1910 - 1984Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 70 / 120 -
#274Period: 1888 - 1975“Besneeuwde daken te Antwerpen”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘40.
Toits enneigés à Anvers. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté '40.No longer availableDim. 24 x 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#259“Personage”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Personnage”. Une étude au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 50 / 75 -
#254“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Chapelle. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#252Period: 1901 - 1978Een paar straatzichten, olieverf op paneel. Waarbij één gesigneerd en gedateerd ‘59.
Une paire de vues de rue, huile sur panneau. Un signé et daté '59.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Drie antieke kleurengravures:- “Le Parc d’Enghien” Jacob Karrewyn (15 x42,5 cm)- “Het beleg van Alkmaar”. (27,5 x 36 cm)- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. (23,5 x 31,5 cm)
Trois gravures anciennes en couleurs : - Le Parc d'Enghien. Jacob Karrewyn (15 x 42,5 cm) - Le siège d'Alkmaar. (27,5 x 36 cm) - Domus Senatoria Antwerpiensis . (23,5 x 31,5 cm)No longer availableDim. 15x42cm25x32cmEstimate: € 60 / 80 -
#79“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Period: 1902 - 1986“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘M W’.
Nature morte aux violettes. Huile sur panneau. Monogrammée 'M W'.No longer availableDim. 49 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“Abstract”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#264Period: 1896 - 1974“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349Period: 1901 - 1978“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109Period: 1899 - 1979“Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Visschers Booten”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94“Zicht op Honfleur en de Pont de Normandie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Honfleur et du Pont de Normandie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Period: 1856 -1926“Houtsprokkelaar aan een meertje”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Bûcheron au bord d'un lac. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.
Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.No longer availableDim. H:40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37“Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.
Stenterello & Pantalone. Deux personnages de carnaval en poterie italienne multicolore. Signé et marqué.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#292Een lot van 5 gravures met betrekking tot Hollandse onderwerpen, o.a. ‘St. Oedenrode Kasteel Henkenshage.’, ‘De Bosmolen, Oostrum. ‘Aalburg, etc...’
Un lot de 5 gravures liées à des sujets hollandais, dont 'St. Oedenrode Château Henkenshage.', 'De Bosmolen, Oostrum. 'Aalburg, etc...'No longer availableDim. 21x26cm30x45cmEstimate: € 100 / 160 -
#284Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII Uni(..)
Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)No longer availableDim. 22x30cm30x40cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen:- “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”.- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629.- “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)
Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)No longer availableDim. 22x31cm25x37cmEstimate: € 120 / 200 -
#2“Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.
“Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#4Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.
Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.No longer availableDim. 10x16cm12x18cm25x30cmEstimate: € 60 / 100 -
#359“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
“La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#224“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Entrée du port”. Huile sur panneau. Signé et daté '63.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Period: 1910 - 2006“O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.
“O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 9,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#354Period: 1896-1968“De zakkennaaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La couturière de sacs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18x23cmEstimate: € 100 / 120 -
#74“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234Period: 1901 -1978“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80 / 120
