Lots
Showing 45151–45200 of 108442 results
#204Period: °1936“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202Period: °1936“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Period: °1936“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#200Period: °1936“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableDim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#197Period: °1936“Natuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Nature. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 35 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Period: °1936“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Period: °1936“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une impression offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10 / 20 -
#279“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#258Een reproductie naar Ruysdael.
Une reproduction d'après Ruysdael.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#295Period: 1910 - 1996“Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#297“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
#294Period: 1933 - 2020“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291“Flandria Septentrionalis”. Een landkaart van West-Vlaanderen en Zeeuws Vlaanderen. Een deels gekleurde XVIIe eeuwse kopergravure.
Flandria Septentrionalis . Une carte de la Flandre occidentale et de Zeeuws Vlaanderen. Une gravure sur cuivre du 17ème siècle partiellement colorée.No longer availableDim. 1! x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#290“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
#289“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#288“The oecumenical council”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/300 buiten de plaat.
#287“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
#286“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
#285Period: °1938“Nice 1975”. Een ingelijste zwart-witfoto. Gesigneerd en genummerd 01/09.
#281“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#276“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
#274“Veenlandschap”. Olieverf op doek (achter glas). Gesigneerd.
#273“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#270Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
#269Period: °1939“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
#268Period: °1939“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#259“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
#254“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
#250“Roth”. Een collage. Gesigneerd. Duitse school.
Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
Un lot de poterie (néerlandaise), composé d'un vase de Jaap Ravelli, d'une cruche à gin de Cooymans à Hertogenbosch, d'une cruche Art Nouveau, d'une cruche convexe émaillée de Mobach à Utrecht, trois carreaux de Delft antiques et un pot de grès.No longer availableDim. h: 14 - 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158Een flessenhouder en een schaaltje van verzilverd metaal.
Un porte-bouteille et un bol en métal argenté.No longer availableDim. l: 26 cm Ø: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
Un lot de trois pièces sculptées, composé d'un porte-lettre, d'un porte-pipe et d'un thermomètre baromètre.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
Une paire de portraits de jeunes filles, crayon sur papier. Dans des cadres en cuivre argenté, décorés de nœuds.No longer availableDim. 15 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#152Een Heilig Hartvoorstelling van gedreven en verzilverd rood koper.
Une représentation du Sacré-Cœur en cuivre rouge battu et argenté.No longer availableDim. 28,5 x 20,5 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#148Een paar oude lederen getten.
Quelques vieilles bottes en cuir.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#125“Vrouwenhoofd”. Een aardewerken beeld op houten sokkel.
Tête de femme. Une sculpture en terre cuite sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124Een metalen olielampje met groen glazen reservoir.
Une lampe à huile en métal avec réservoir en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
Un lot de deux chevaux, l'un recouvert de cuir et l'autre en terre cuite vernissée d'après l'exemple T'ang.No longer availableDim. h: 32 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121Twee gelaste metalen koetjes.
Deux vaches en métal soudé.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40 / 60