Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
H. Poncet

Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
Dim. h: 41 cm
SKU: 0602180701.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #701
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #963

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #648
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1031

    Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.

    Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #913
    Capodimonte

    “Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #432

    Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.

    Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #882
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    “Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #729

    Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.

    Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #943

    Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.

    Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #953

    Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.

    Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.

    Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 25a / 35
  • #127

    Een poluchrome houten Heilige met vissen.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Houten console ondersteund door een barokke engel.

    Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #928

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #798

    Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.

    Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #897

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.

    Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190
    Delheid

    Twaalf zilveren vorken en twaalf zilveren lepels, gemerkt en met gehaltekeur 800‰ (1563 g), evenals zes messen met zilveren heften met hetzelfde merk.

    Douze fourchettes et douze cuillères en argent avec poinçon d’orfèvre et 800‰ (1563 g). Ainsi que six couteaux aux manches en argent du même orfèvre.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #919
    Utagawa Hiroshige

    “Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.

    ”La rivière Okitsu.” Une pièce de la série de 38 de Tokaido. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 34 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #1015

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #880

    Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.

    Deux fauteuils en bois laqué blanc sculpté et décor fleuri polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #988

    Gietijzeren deurbel getooid met een koe.

    Une sonnette en fonte, décoration de vache.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #625

    Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

    Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.
    No longer available
    Dim. 79 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #154
    R. De Badrihaye

    “Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #1056

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #972

    Een bol vaasje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt van Gien. We voegen er een dekselvaas van meerkleurig majolica van Bologna aan toe.

    Un petit vase en forme de boule et un plat en faïence polychrome. Nous ajoutons un vase à couvercle en faïence de Bologne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1105

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #446

    Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.

    Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More