Other lots by Heriz
#266
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Kashan
#496Gabbeh
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#106Koliai
#486Mori Bochara
#56Bokhara
#136
#286
#76Gabbeh
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#346Gabbeh
#336Gabbeh
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#716
#706Keshan
#46Krachi
#316
#116Bidjar
#326Hamadan
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180
#504
“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70/80 -
#483
Lot varié comprenant un bol chinois en bronze, un petit vase rouge à décor de fleurs à l’eau forte et un encensoir miniature en bois.No longer availableEstimate: € 30/36 -
#310
Een semainier van gefineerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met bovenaan een rood marmeren blad.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 120/200 -
#142Jef RottiersPeriod: 1904 - 1985
“Stilleven met bloemen, koper, tijdschriften en platen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs, cuivre, hebdomadaires et disques”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 94 cmEstimate: € 200/220 -
#613
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 180/200 -
#364
“Watersnood”. Chromolitho van Alfred Ost. Evenals een chromolitho van Henri Cassiers.
“Inondation”. Chromolithographie par Alfred Ost. Ainsi qu’une chromolithographie par Henri Cassiers.No longer availableDim. 32 x 51 & 54 x 37 cmEstimate: € 50/70 -
#337
#566
Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.
#695
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
#671
Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#713
Bronzen hond op marmeren sokkel.
#70
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 400/500