#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80 / 100 -
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160 / 200
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#703Een fantasie Japanse tanto.
Tanto japonais décoratif.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
#678Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
#342Set bewerkte engelse obussen gemerkt 1916 en 1917 resp.
Paire d’obus anglais datés 1916 et 1917.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#351Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.
#118Een lotje zilver, bestaande uit twee kommetjes en een punchlepel. Allen gemerkt van Delheid. 800‰.
Lot d’argent comprenant de deux bols et une cuillère à punch. Chaque pièces au poinçon de Delheid, 800‰.No longer availableDim. 343,16 gramEstimate: € 140 / 160 -
#329Jos Lies“Ontwerp voor een Veldslag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Etude d’une Bataille”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 9 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100