Lots
Showing 38851–38900 of 107931 results
-
#372“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499Een rechthoekige spiegel in zinken lijst. Industriële stijl.
Glace rectangulaire au cadre en zinc. Style industriel.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#385Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.
Trois tables d'appoint vintage de tailles croissantes avec carreaux émaillés. Une tuile manquante. années 60.No longer availableDim. H: 40-48cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Guéridon en placage de style Louis XV, décoré de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau extensible.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 170 / 200 -
#509Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120 -
#489“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50 / 800 -
#479“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#175Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.
Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#459“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#170Een paar 18 K roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 ct serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#60Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250 / 300 -
#110Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 450 / 500 -
#180Een 18 K geelgouden horloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre en or jaune 18 carats avec un bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#130Een verzilverde horloge. Gemerkt Jaeger.
Une montre plaquée argent. Marquée Jäger.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#80Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#230Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 480 / 550 -
#420Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250 / 300 -
#370Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de deux diamants taille brillant et de quatre rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 160 / 200 -
#270Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 480 / 550 -
#290Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee in brioletten geslepen aquamarijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de deux aigues-marines taille briolette d'un poids combiné de +- 5 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#1901 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 500 / 600 -
#310Een 18 K geelgouden horloge met een arband van fixoflex. Met inscriptie van Gevaert. 1920-1945.
Une montre en or jaune 18 kt avec un bracelet fixoflex. Avec inscription de Gevaert. 1920-1945.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#250Een roestvrij stalen dameshorloge.
Une montre femme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#10Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 130 -
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 800 / 900 -
#20Twee verschillende 14 K geelgouden ringen waarvan één met een klein briljantje en één met fantasiesteen.
Deux bagues différentes en or jaune 14 kt, l'une avec un petit diamant taille brillant et l'autre avec une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 120 / 150 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#120Een 18 K witgouden ring bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 950 / 1100 -
#90Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de princesses d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 650 / 750 -
#200“Toi et Moi”. Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants en baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1850 / 1950 -
#160Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#530Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 350 / 400 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#550Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguettes d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 850 / 950 -
#520Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#510Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een centrale ovale smaragd en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants taille brillant et d'une émeraude ovale centrale et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 380 / 450 -
#500Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 360 / 400 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#480Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800 -
#460Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale rodolite van +- 1,50 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une rhodolite centrale de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 750 / 850 -
#220Een platina ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en platine sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,33 gEstimate: € 650 / 750
