#242Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#166Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x Ø 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#115Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#4Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
A lot of glazed barbotine earthenware consisting of a dish marked Sarreguemines and two unmarked vases. One of the vases has been restored/mended at the top. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#96Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm."No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 60 / 80