Lots
Showing 31951–32000 of 107701 results
#14Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
Une geisha en porcelaine multicolore. Fissuré au milieu.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#9Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
#2Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableDim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#174Period: 1886-1960“Markttafereel”, olieverf op doek, gesigneerd.
#212Period: 1890 - 1965“Landelijk dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Village de campagne". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#114“Begijnhof te Lier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
#109“De Dijle in Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
#472“De Godin”, litho genummerd 21/150, gesigneerd buiten de plaat.
#464Period: 1946-2017“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
#462Period: °1931“De Kongostroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
"Le fleuve Congo". Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#454Period: 1879 - 1956“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622“Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
#169“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#469“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
#459“Scène met Krishna en vee.” Tangka op doek.
#449“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
#259“Cremerie Kennes.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1992.
"Crémerie Kennes." Huile sur carton. Signé. Daté de 1992.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164“Schapen in de stal met boerin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt. Met rijkelijk gesculpteerde kader.
#162“Stilleven met fruit” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#119“Zicht op Boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Boom." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
#144Period: 1890-1964“Veldweg met hoeves”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#124Period: 1903 - 1983“Hoevezicht met waterput”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#112“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
#132Period: 1897 - 1969“Panoramisch Landschap”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#384“Dame met hinde.” Tangka op papier.
#279“Man doet gevoeg in bos”, olieverf op paneel, gesigneerd “J.IK.KAN”. De “kakkende man” komt o.m. bij Breugel vaak voor, meestal in de achtergrond, zoals bij een aantal versies van de toren van Babel.
#2Period: 1913-2002“Viermaster in de dokken.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#614“Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.
#262“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“L'homme au regard fixe”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Datée 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#322“Etudes pour violon”, gemengde techniek op papier, Gesigneerd.
« Etudes pour violon », techniques mixtes sur papier, signées.No longer availableDim. 50x70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#292“Scene uit de Camargue”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1991. Zonder glas.
#282“Boerenopstand”, aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#442“Tafereel woonkamer”, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1951.
#439“Dorpsgezicht”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Vue de village", huile sur panneau, signé.No longer availableDim. 50x40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434“Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.
#432“Moderne compositie met zwart en rood”, schilderij op papier.
#84“Brusselse kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#14“Kuifje”, afbeelding uit Kuifje De Blauwe Lotus, ingekaderd.
#22Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
#264Period: 1892-1969“Boer met paard en kar”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#394“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op verso.
"Paysage fluvial". Peinture à l'huile sur panneau. Signé au verso.No longer availableDim. 24 x19 cmmEstimate: € 80 / 120