Lots
Showing 40601–40650 of 107931 results
#155Een paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#137Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#170Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
Un ensemble de vinaigre d'huile, de poivre, de sel et de moutarde. Verre incolore dans un support plaqué argent.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#160Een oude camera.
Une vieille caméra.No longer availableDim. 15 cm x 12 cm x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
Une grande bouilloire et un bol en émail.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#97Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.No longer availableDim. h: 11,5 & 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#89“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#49“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#41“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
"Portrait d'une femme gitane". Une reproduction d'après une oeuvre de Luc De Decker (1907 - 1982).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#26“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60 -
#59Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.
#673Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.
#238Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
#221Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#127Twee oude sabels.
#243“Boeren op de weg naar de markt”. Een geglazuurd aardewerken bas-reliëf. Dubrovnik, 1962. Gesigneerd.
#248Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
#328Vier bronzen vijzels in verschillende formaten.
#503Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
#307Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
#118Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#357Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
#318Een XIXe eeuwse lederen hoedendoos.
#253Een gesculpteerde albasten lampenvoet met albasten lampenkap.
#258“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
#102Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de quatre mesures du XIXème siècle avec couvercle en étain dont trois en faïence et une en étain.No longer availableDim. h: 17,5 - 23 cmEstimate: € 100 / 120