De veiling is volledig – 1145 loten online.
Auction days
-
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.Dim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.Dim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#803
Een piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal en bois sculpté.Dim. h: 110 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#804
Een mahoniehouten bijzettafeltje met een deels kalfslederen blad.
Petit guéridon en acajou, tablette recouverte de vachette.Photos: 2Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#805
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.Estimate: € 40/60No longer available -
#806
Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.Dim. h: 47 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#807
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.Estimate: € 60/100No longer available -
#808
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.Estimate: € 40/60No longer available -
#809
Een stoeltje en een bankje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Petite chaise et banquette en bois doré de style Louis XVI.Estimate: € 50/60No longer available -
#810
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.Estimate: € 50/80No longer available -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.Dim. H 75 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#812
Een notenhouten bijzettafeltje, het blad afgewerkt met wortelfineer.
Petit guéridon en noyer. Tablette en placage de ronce.Dim. Ø: 49 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#813
Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.
Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#814
Een eikenhouten piëdestal met tussenblad.
Piédestal en chêne à tablette d’entretoise.Dim. h: 81 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#815
Een mahoniehouten muziekstaander. XIXe eeuw.
Porte-musique en acajou. XIXe siècle.Dim. h: 111 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#816
Een paar stoelen van gesculpteerd eikenhout met rieten bekleding. Vroeg XIXe eeuw. We voegen er een derde exemplaar in empirestijl aan toe.
Paire de chaises en chêne sculpté à sièges en osier. Début du XIXe siècle. Nous ajoutons un troisième exemplaire de style Empire.Estimate: € 60/80No longer available -
#817
Console van notenhout met een lade in de gordel.
Console en noyer ouvrant à un tiroir en ceinture.Dim. H. 62, B. 58cmEstimate: € 80/120No longer available -
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.Dim. l: 78 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#819
Een zwartgelakt houten bijzettafeltje met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en bois noirci à décor de fleurs peintes à la main.Photos: 2Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#820
Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.
Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.Estimate: € 60/100No longer available -
#821
Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.Estimate: € 40/60No longer available -
#822
Een armstoel van gesculpteerd hout. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en bois sculpté. Accoudoirs en forme de crosses. Début du XXe siècle.Estimate: € 80/100No longer available -
#823
Een oeil-de-boeufklok in kast van zwartgelakt hout met albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers en rondom versierd met koperen inlegwerk.
Pendule oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre aux chiffres romains et entouré d’incrustations en cuivre.Dim. 59 x 52 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#824
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.Dim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#825
Een recente hangklok in zwartgelakte kast. Duits werk.
Pendule à suspendre récente en bois noirci. Travail allemand.Estimate: € 30/50No longer available -
#826
Een mahoniehouten paraplubak met koperen binnenbak en versierd met twee koperen leeuwenkopjes.
Bac à parapluies en acajou à intérieur en cuivre et décoré de deux têtes de lions en cuivre.Estimate: € 60/80No longer available -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.Dim. H.78 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.Estimate: € 30/50No longer available -
#829Period: 1887-1962
“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Vue de port”. Eau-forte. Signée et numérotée 24/100 hors planche.Dim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#830
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd eikenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en chêne sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 60/100No longer available -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.Estimate: € 20/25No longer available -
#832
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.Estimate: € 40/60No longer available -
#833
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in Jacobean stijl, bekleed met bruin leder.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Jacobean recouverts de cuir brun.Estimate: € 80/120No longer available -
#834
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.Estimate: € 50/80No longer available -
#835
Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.Estimate: € 20/30No longer available -
#836
Een paar rechthoekige bijzettafeltjes.
Paire de tables de gigognes rectangulaire.Estimate: € 80/120No longer available -
#837
Een serveerwagen van messing en hout.
Table de service en laiton et bois. Sur roulettes.Estimate: € 40/60No longer available -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.Dim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#839
“Bosrivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 44 x 53 cmEstimate: € 150/250No longer available -
#840
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100No longer available -
#841
Een schildvormige spiegel met een bruine glazen lijst met imposante bekroning.
Miroir en forme d’écusson, à encadrement en verre brun à coiffe imposante.Estimate: € 100/150No longer available -
#842
“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.Dim. 31 x49 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#843
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Commode en bois de placage ouvrant à trois tiroirs.Dim. b: 44 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#844
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.Dim. 55 x 45 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#845
Een rond bijzettafeltje van wortelfineer met drie poten. Het blad versierd met inlegwerk.
Guéridon ronde en placage de ronce sur trois pieds. La tablette incrustée.Photos: 2Dim. Ø: 70 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#846
Een schildersezel van gesculpteerd eikenhout in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
Chevalet en bois sculpté de style Louis XV, le dessus décoré d’une rocaille.Estimate: € 80/100No longer available -
#847
Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout, waarbij één versierd met naaldwerk en de andere met tapisserie.
Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.Estimate: € 80/120No longer available -
#848
Een sobere eikenhouten trog met deksel.
Pétrin sobre en chêne. Avec couvercle.Estimate: € 80/120No longer available -
#849
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.Estimate: € 100/150No longer available -
#850
Twee bierpullen van porselein met tinnen deksel. De kleinste met een polychroom decor van soldaten. Onderaan gemerkt AK voor Kaiser, jaren zestig. De andere met een dorpszicht. Onderaan gemerkt Schedel Bavaria.2
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 20 & 16 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#851
Twee bierpullen van blauw en grijs steengoed met tinnen deksel. De kleinste met een decor van ruiten. Onderaan gemerkt Mierkelbach. De andere met opschrift “Gutes Bier u. wahres Wort schätzen wir an jedem Ort”. Onderaan gemerkt MR (Marzy & Remy).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 18 & 16 cmEstimate: € 30/60No longer available -
#852
“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.Dim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#853
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.Dim. h: 118 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.Estimate: € 40/50No longer available -
#855
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 100/120No longer available -
#856
Een paar armstoelen in Engelse stijl met een lier in de rug.
Paire de fauteuils de style anglais. Dossiers ornés d’une lyre.Estimate: € 80/120No longer available -
#857
Twee bierpullen van tin. De éne zonder deksel en met een decor van personages en dieren in reliëf. De andere met deksel en met herbergscènes in reliëf, gesigneerd E. Lumpe.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 18 & 16 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#858
Een bierpul van porselein met tinnen deksel. Op de buik een transfervoorstelling “Der Markt zu München”. Onderaan gemerkt: Kurt Hammer.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 16,5 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#859Period: 1896-1968
Vier kleine havenzichten. Olieverf op board. Gesigneerd.
Quatre petites vues de port. Huile sur carton. Signées.Dim. 19 x 22 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#860
Een bolle bierpul van steengoed met tinnen deksel (gegraveerde opdracht d.d. 1985). Op de buik stroken met polychrome bloemen op kobaltblauw veld. Onderaan gemerkt ZB voor Zöller & Born.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 16,5 cmEstimate: € 20/40No longer available -
#861
Drie bierpullen van aardewerk met zwart glazuur en vergulde details. Tinnen deksel en met een tinnen hoogreliëf op de buik. Gemerkt onderaan: Original Thewalt. Stein N° 462/5000. “Tournament Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2243/5000. “Lion Stein” Limited edition. Original Thewalt. Stein N° 2689/5000. “Royalty Stein” Limited edition.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 24, 21,5 & 21,5 cmEstimate: € 100/200No longer available -
#862Period: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.Dim. 68 x 48 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#863
“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.Dim. 38 x 53 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#864
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.Dim. 88 x 55 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#865
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.Estimate: € 50/80No longer available -
#866
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.Estimate: € 60/100No longer available -
#867
Twee bierpullen van aardewerk. De éne in de vorm van een vrouwentorso met tinnendeksel en met opschrift “Garmisch-Pa”. De andere in de vorm van een accordeonspeler, met tinnen klep. Onderaan gemerkt Original Gerzit.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 17 & 20 cmEstimate: € 25/50No longer available -
#868
Een bierpul van bruin steengoed. Deksel met tinnen klep. Versierd met een uitsparing met oogstscène en een spreuk in twee gerstguirlandes: “Der Reben-und der Gerstensaft verleiht dem Menschen Muth u. Kraft”. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (jaren 1880). Een haarscheur over de hele hoogte.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 18 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#869
“Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.
“Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.Dim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#870
Een bierpul van vierkleurig steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een “Brauerstern”. Versierd met drie drinkende personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt: Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 16 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#871
Een bierpul van bruin en beige steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een bladmotief. Versierd in de manier van Wedgewood met dansers in uitsparingen. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H.17 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#872
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#873
Een Westerwald bierpul van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksel. Bladmotief op de buik en de tekst “Mässig trinken, Lieder singen, half von je zu guten Dingen”. Begin XXste eeuw. We voegen er een miniatuur stein met tinnen deksel aan toe, met opschrift Prosit en een kleine stein met wapenschild en “Vienna Austria”.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 18 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#874
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.Dim. 57 x 71 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#875
Drie Westerwald bierpullen van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksels. Twee met personages in uitsparingen, de derde met guirlandes en opschrift “Ein frischer Trunk gibt Stärke zum neuen Tagewerke”.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 19,5 & 17,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#876
Een armstoel van gesculpteerd notenhout met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté recouvert de cuir.Estimate: € 80/100No longer available -
#877
Vier bierpullen met tinnen deksels. De eerste van blauw, grijs en sepia steengoed met afbeelding van een koning. Westerwald. De tweede ter herdenking van Wagner (1983), gemerkt MR voor Marzy & Remy. De derde met afbeelding van drinkers en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (vanaf 1954). De vierde in de vorm van een drinker, gemerkt DRGM voor Diesinger (1901-1904) (schilfer aan de bovenrand en haarscheur tot halverwege de buik.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 27 à 17 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#878
Vijf bierpullen van melkglas met tinnen deksels. Decor met drinkers, spreuken en één met de dierenriem. Onderaan gemerkt: BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg), behalve één, met een soortgelijk decor, maar gemerkt “France”.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 22 à 17 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#879Period: 1884 - 1967
“De torens van Gent”. Ets. Gesigneerd, genummerd 45/200 en gedateerd 1940 buiten de plaat.
“Les tours de Gand”. Eau forte. Signée numérotée 45/200 et datée 1940 hors planche.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#880
Zes bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste “L’Accident du Chasseur”, gemerkt Lichte. De tweede met een molen in een cartouche gemerkt WMF Delft Blauw. De derde met gedrukt vogeldecor, zonder merk. De vierde met gestyleerde bloemen, gemerkt WMF. De vijfde met heraldische leeuwen, gemerkt Kühr, Mühl-Ried. De zesde “Weihnachten 1987” van Heylands Bier.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 30/60No longer available -
#881
Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste ter herdenking van 300 Jahre Preußen (1701-2001), gemerkt van Deutsche Post. De tweede met “Gruß vom Oktoberfest”, gemerkt van Deutsche Post. De derde met diverse soldaten, gemerkt Alka Kunst, Bavaria. De vierde met zicht op Siegen, onderaan gemerkt Krombacher Pils, Jahreskrug 1991. De vijfde met een romantisch koppel, getiteld “Unterwegs” (haarscheur tot onderaan).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#882
Madonna met kind. Hoogreliëf van terra cotta in metalen lijst. Gemonogrammeerd L.V. Jaren zestig.
Vierge à l’Enfant. Relief en terre cuite dans un cadre en métal. Monogrammé L.V. Années 60.Dim. H. 60 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#883
Drie Westerwald bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Decors in grijs en kobaltblauw. Eén met bladmotief en inscriptie “Uebermuth thut selten gut”, één met een herbergscène en rocailles en één met guirlandes en twee klinkende mannen rond de tekst: Der Trunk sei klar, das Herz sei wahr und froh der Man, dann stoßel an”.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 20, 18,5 & 16 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#884Period: 1896-1968
“Trekpaarden”, “Stoomschepen” en “Arbeiders”. Drie kleine olieverfschilderijtjes op paneel. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”, “Bateaux à vapeur” et “Laboureurs”. Trois petites peintures sur panneau. Signées.Dim. 14 x 15 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#885
Een bierpul van steengoed met tinnen dekselring. De dekselknop in de vorm van een dronken kabouter. Op de buik Sint-Joris en de draak en wijnranken in beige applicatie op greige. Onderaan gemonogrammeerd H.S. Oor vervangen door een smeedijzeren exemplaar. Einde XIXde eeuw.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 24 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#886
Een bureaustoel van mahoniehout en bekleed met gecapitonneerd leder.
Chaise de bureau en acajou et cuir capitonné.Estimate: € 120/200No longer available -
#887
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Op de buik dansers in een wijngaard in crème op grijsgroen, boven en onderaan lichtbruin en beige. Commemoratieve tekst op het deksel. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach met kathedraal (1882-1931).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 29 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#888
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 27,5 à 23 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.Estimate: € 50/80No longer available -
#890
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste stelt een lobotomie voor met de tekst “Wer schläft sündigt nicht”. De tweede met voorstelling van een brouwerij met de tekst “Hoch lebe die edle Bierbrauerei. Hopfen u. Malz Gott erhalt’s”. De derde stelt drie keizers voor in grijs en kobaltblauw.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 23, 20 & 30 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#891
Drie bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Een met afbeelding van Neuschwanstein, één met Magdeburg, gemerkt Thüringer Manufaktur-Porzellan en één met Wismut-Königstein.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 26, 24 & 23 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#892
“De laatste schoven stro”. Acryl op paneel. Gesigneerd. Met certificaat.
“Les derniers meules de foin”. Acrylique sur panneau. Signé. Avec certificat.Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#893
Drie bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met reclame voor Erdinger Weissbier, gemerkt PJW Bavaria, één voor Hofbrauhaus Berchtesgaden en één voor Hövels Bitterbier, gemerkt Sahm.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 26, 21 & 29 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#894
Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.Dim. 111 x 59 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#895
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met voorstelling van een picknick, één van 2,5 liter met “Kartenspielende Bauern” en één met paters aan de dis.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 26, 31 & 24 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#896
Twee verschillende houten Engelse armstoelen.
Deux chaises Windsor en chêne. Travail anglais du XIXe siècle.Estimate: € 100/150No longer available -
#897
Twee bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén toeristische van Dortmund, onderaan gemerkt van Studio L, Essen en genummerd 1029 en één met zalmen.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 21 & 30 cmEstimate: € 20/40No longer available -
#898
Vier bierpullen van bruin steengoed met tinnen deksels. Eén met wapenschild “Siegerland-Wittgenstein”, gemerkt K. Lerchen (H. 20 cm). Eén met kobaltblauwe randen en een jagersfamilie met tekst “Gute Waid, Jägers Freud” (H. 28 cm), modern merk van Gerz. Eén met herbergscène (H 26 cm), gemerkt Gerz (1949-1990). Eén met jachtscène (H. 22 cm), gemerkt Original Lerchen.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 40/60No longer available -
#899Period: 1889-1960
“Heilige met de kelk der goddelijke liefde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Achteraan toegeschreven. In oorspronkelijke neogotische lijst.
“Sainte tenant le calice de l’amour divin”. Huile sur toile marouflée. Attribution au verso. Dans le cadre de style gothique d’origine.Dim. 82 x 48 cmEstimate: € 400/500No longer available -
#900
Vijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#901
Een bierpul van beige steengoed met tinnen deksel en op de buik een tinnen fries met de twaalf apostelen. Onderaan gemerkt Gerzit (1960-1990).
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 21 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#902Period: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#903
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 120/200No longer available -
#904
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd links boven.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée en haut à gauche.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#905
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met geschilderde bosbessen en korenaren (H. 31 cm), gemerkt M.R. (Marzy & Remy). Eén in de vorm van een beige uil (H. 19 cm). Eén met een bloemguirlande in beige en blauw (H. 27 cm). Gemerkt M.R. (Marzy & Remy). Eén in blauw en grijs met opschrift “Hopfen + Malz, Gott erhalt’s” (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 40/60No longer available -
#906
Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van witgelakt en deels gepolychromeerd hout, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen.
Garniture de salon de style Louis XV en bois laqué blanc et partiellement doré, comprenant un canapé deux places et deux fauteuils.Estimate: € 200/300No longer available -
#907
Twee bierpullen van melkglas en porselein. De eerste “Erinnerung an meine Dienstzeit” met afbeelding van Garnizoen Trier (H. 21 cm), gemerkt BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg). De tweede met gedrukt decor van jagers in een boot (H. 28 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 40/60No longer available -
#908
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.Dim. 128 x 66 cmEstimate: € 100/160No longer available -
#909
“Fanfare”. litho. Gesigneerd en gedateerd 1985. E.A.
“Fanfare”. Litho. Signée et datée 1985. E.A.Dim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#910
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Jugendstilversiering in bruin, beige en blauw. Onderaan gemerkt Goebel, Merkelbach Manufaktur, Salzglasur en genummerd.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 16 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#911
Zes bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Versierd op grijze fond. Eén met “Münchner Trambahn”. Eén met “Das ehrbare Mauerhandwerk”. Eén met “Weihenstephan, Älteste Brauerei der Welt”, Eén met een everzwijn. Eén met Kirchweihtanz. Eén met “Berliner Verkehrs Betriebe”.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. ± 17 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#912Period: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.Dim. 8 X 16 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#913
Zes bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén in blauw en grijs met “500 Jahre Götz v. Berlichingen. Eén in blauw en grijs met ridders. Beide gemerkt Gerzit. Twee in bruin versierd met een drinkgelag en met ridders. Eén in grijs en bruin met voorstelling van een overval en opschrift “Ja, so warn’s die Alten Ritterslevt”. De laatste in bruin en met een tinnen medaillon “Vaillant, Remscheid”. De laatste vier gemerkt Gerz.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 17 & 13 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#914Period: 1846 - 1905
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#915
Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksel. Twee in beige met veelkleurige genretaferelen (H. 15 cm), onderaan gemerkt. Eén met een gestileerde jachtscène (H. 14 cm). Eén met een vignet “17. Jahresversammlung Köln” (H. 12 cm). Eén met Grüss aus München met het Münchner Kindl.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 17 & 13 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#916
Een bibliotheek in Engelse stijl, met twee maal twee paneeldeuren onder de glazen deuren.
Bibliothèque de style anglais ouvrant à deux fois deux portes à panneaux en dessous de portes vitrées.Estimate: € 200/300No longer available -
#917
Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksel. Eén met gedrukt decor met de ontdekking van Amerika (H. 17 cm), onderaan gemerkt L. Eén met “Der Landmaschinenmechaniker” (H.16 cm), gemerkt Gerz. Eén in olijfgroen met drinkers (H. 16,5 cm), onderaan gemerkt BMF. Eén met fijnschilders (H. 17 cm), onderaan gemerkt Delta-Lacke. Eén met historische koppen in sepia en grijs (H. 17,5 cm), onderaan gemerkt M.R. voor Marzy & Remy.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 40/60No longer available -
#918
Vier bierpullen van blauw en grijs steengoed met tinnen deksels. Eén met guirlandes en met het logo van Pelikan op het deksel (H. 15 cm). Eén met dansers, onderaan gemerkt (H. 16,5 cm). Eén bolle met ruitmotief (H. 15 cm). Eén met kegelaars “Gut-Holz”, onderaan gemerkt (H. 14 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#919
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.Dim. 32 x 45 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#920
Vijf bierpullen aardewerk met tinnen deksels. Eén met een polychrome Bacchus (letsel aan der rand) (H. 21 cm). Eén met heraldische wezens (H. 16 cm). Eén bolle met een ploegende boer in grijs op kobaltblauw (H. 13,5 cm). Eén met een drinkgelag en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (H. 20 cm). Eén met een polychrome paardenslee (H. 19,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#921
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#922
“Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.Dim. 38 x 44 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#923
Vijf bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met een wapenschild, gemerkt Rastal (H. 22,5 cm). Eén “100 Jahre Dortmunder Union-Bier, gemerkt Rastal (H. 22 cm). Eén “Jahreskrug 2007”, gemerkt Deutsche Post Collection (H. 26 cm). Eén “Krombacher 1997” met op het deksel: “Eine Perle der Natur” (H. 25 cm). Eén “Souvenir de Strasbourg” (H. 21,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#924
“Bosriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Rivière dans le bois”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.Photos: 3Dim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.Dim. b: 185 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.Dim. h: 33 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#928
Een oude testset voor opticiens met lenzen en testbril. Compleet.
Ancien set de métrage pour opticiens contenant de nombreux lentilles et une paire de lunettes. Complet.Estimate: € 100/120No longer available -
#929
“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.Dim. 35 x 27 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#930
“Een Collie”. Een porseleinen beeld. Gemerkt Hutschenreuther en getekend H. Achtziger.
“Un colley”. Statuette en porcelaine. Marque Hutschenreuter et signature H. Achtziger.Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).Estimate: € 40/60No longer available -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/10àNo longer available -
#934
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée.Dim. 43 x 37 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#935
Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.Photos: 2Estimate: € 40/60No longer available -
#936
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le haut ouvrant à deux portes vitrées.Dim. h: 223 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#937
Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.Dim. Ø 35 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#938
“Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.
“Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.Dim. h: 13 & 17 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#939
“Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#940
Vier Chinese kinderen van porselein. Gemerkt.
Quatre enfants chinois en porcelaine. Avec marque.Dim. H 8 cmEstimate: € 40/80No longer available -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.Dim. l: 30 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#942Period: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.Dim. 32 x 25 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.Dim. H. 30 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#944Period: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.Dim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#945
Twee verschillende Chinese snuffbottles, waarbij één van porselein en één van glas
Deux flacons à parfum chinois dont un en porcelaine, l’autre en verre.Estimate: € 80/120No longer available -
#946
Een secretaire met vier laden onder het klapblad en opbergruimte bovenaan.
Secrétaire à quatre tiroirs en dessous de l’abattant.Estimate: € 120/200No longer available -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.Dim. h: 34 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#948
Muziekgroep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met gekroonde N. Italiaans werk.
Groupe de musiciens en porcelaine polychrome. Marque sous la base au “N” couronné. Travail italien.Estimate: € 300/400No longer available -
#949Period: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.Estimate: € 50/70No longer available -
#951
Een lot bronzen diertjes, bestaande uit twee paardjes en twee zittende konijntjes.
Lot d’animaux en bronze comprenant deux chevaux et deux lapins assis.Estimate: € 40/60No longer available -
#952Period: 1859 - 1941
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Arbres”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.Dim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/250No longer available -
#953
Een groen witte vaas. Gemerkt en met etiket.
Vase vert et blanc. Avec marque et étiquette.Dim. h 21 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#954Period: °1936
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#955
“Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#956
Een barmeubel met een klapblad boven twee paneeldeuren.
Meuble bar à abttant en dessus de deux portes pleines.Estimate: € 200/240No longer available -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.Dim. h: 18 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#958
Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.Estimate: € 40/50No longer available -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360No longer available -
#960
Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.
Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#961
Een art deco coupe in groen glas. Gemerkt.
Coupe art déco en verre vert. Avec marque.Dim. 32 x 11 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#962Period: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.Dim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000No longer available -
#963
Een groen witte coupe van kristal. Gemerkt en met etiket. (één schilfer).
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette. Un éclat.Dim. 26,50 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#964Period: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.Dim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.Dim. h: 33 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.Dim. b: 124 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#967
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.Estimate: € 300/400No longer available -
#968
Een design kandelaar. Gemerkt en gelabeld.
Candélabre design. Avec marque et étiquette.Dim. 19 x 20 cmEstimate: € 70/90No longer available -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.Dim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.Dim. h: 48 cmEstimate: € 35/50No longer available -
#971
Een paar art deco kandelaars van kristal.
Paire de candélabres art déco en cristal.Dim. H 22 cmEstimate: € 70/100No longer available -
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.Dim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#973
Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.
Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.Estimate: € 30/50No longer available -
#974
Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.Estimate: € 60/80No longer available -
#975
Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.Dim. h: 10 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#976
Een notenhouten Récamierbank in Louis-Philippestijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Lit de repos Récamier de style Louis-Philippe recouvert de velours vert olive.Estimate: € 200/300No longer available -
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.Estimate: € 50/80No longer available -
#978
Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.
Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.Estimate: € 100/120No longer available -
#979
Een piëdestal in Empirestijl van mahoniehout met koperen monturen en een marmeren blad.
Piédestal de style Empire en acajou. Montures en cuivre et tablette en marbre.Dim. Ø: 47 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.Estimate: € 200/300No longer available -
#981Period: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.Photos: 2Dim. h: 70 cmEstimate: € 60/90No longer available -
#982
Een serveerwagentje van gesculpteerd eikenhout met afneembaar dienblad.
Charrette de service en chêne sculpté. Tablette amovible.Photos: 2Estimate: € 30/50No longer available -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.Estimate: € 200/300No longer available -
#984
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.Dim. b: 60 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.Dim. b: 185 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#986
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 50/70No longer available -
#987
Een toog met barmeubel en twee bijpassende krukken.
Meuble bar et deux tabourets.Dim. b: 154 cm (toog)h: 204 cm (meubel)Estimate: € 200/300No longer available -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.Dim. b: 165 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#989Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 104 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#990
Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.Dim. h: 200 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.Dim. b: 122 cmEstimate: € 100/160No longer available -
#992Period: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.Dim. h: 150 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#994
“Interieurscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 43,5 x 33,5 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 200/300No longer available -
#996
Een fauteuil van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois polychrome de style Louis XVI.Estimate: € 120/200No longer available -
#997
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.Estimate: € 30/50No longer available -
#998
Een bijzetkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met zes laden.
Petit meuble à six tiroirs en bois de placage de style Louis XV.Dim. h: 108 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#999Period: 1892-1975
“Wandelaar met hond in de Provence”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur et son chien en Provence”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#1000
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Frülhing, Sommer, Herbst & Winter in verschillende kleuren, z.g. Phanolithkrug. Beperkte oplage op 10.000 exemplaren genummerd resp. 197, 4044, 860, 2379, onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach 1980 (H. 27 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 200/400No longer available -
#1001
Twee bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De éne met een wasvrouw en haar dochter (H. 24 cm), de andere met een paardensmid (H. 25 cm). Beide onderaan gemerkt ZB, voor Zöller & Born.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 40/60No longer available -
#1002
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signée.Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100/160No longer available -
#1003
Drie bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een kapel en één met “Burgruine Niesten”, beide onderaan gemerkt Schedel, Bavaria. Eén met een bierkar.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#1004
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.Dim. h: 58 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#1005
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#1006
Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
Suite de six chaises en chêne, sièges cannées.Estimate: € 60/100No longer available -
#1007
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Drie met historische voorstellingen, onderaan gemerkt Kurt Hammer. De vierde met een kaart van Amerika van Blauw.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 25 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#1008
Een houten wingchair, bekleed met bruin gecapitonneerd leder.
Wing chair en cuir capitonné.Estimate: € 200/300No longer available -
#1009
“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#1010
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén “Zur Erinnerung an die Jahrtausendwende”, onderaan gemerkt WW-Team en genummerd 393/5000 (h. 25 cm). Eén met een jachtscène, gemerkt Kurt Hammer (H. 23,5 cm). Eén met “Der englische Seefahrer James Cook 1768” (H. 27,5 cm). Eén met “Pabst Benedikt XVI, 80. Geburtstag”, onderaan gemerkt Deutsche Post Collection (H. 27 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 50/70No longer available -
#1011
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels voor “Fohr, das Qualitätspils aus dem Westerwald” H. 22 cm.
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/40No longer available -
#1012
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#1013
Vijf bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met “München Olympiade 1972”, het Münchner Kindl en gebouwen, gemerkt Marzy & Remy (H. 25 cm). Eén met zicht op Oud-Brussel (H. 19,5 cm). Eén met een herbergscène en “Hopfen u. Malz, Gott erhalt’s” (H. 22 cm). Eén met een polychrome bloemenguirlande, onderaan gemerkt (H. 14,5 cm)(kleine beschadiging). Eén met een polychrome bloementuil (H. 15 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/40No longer available -
#1014
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#1015
Zes bierpullen van porselein met tinnen deksels. Vijf in blauw en wit versierd met Duitse kastelen, onderaan gemerkt Berlin Genuine Blue China, Jahresseidel 1975, 1980, 1982, 1990 en 2000 (H. 17 cm). Eén met hetzelfde merk maar “Nautica 1979” (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 60/80No longer available -
#1016
Een paar fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils à la Reine en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de tapisserie.Estimate: € 80/120No longer available -
#1017
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met een jachtscène, handvat in de vorm van een vos, gemerkt C.S. (H. 22 cm). Eén bolle met grijs en kobaltblauw decor met Regensburg, Befreiungshalle en Walhalla (H. 14 cm). Eén bolle met dieren en bloemenguirlandes in grijs en kobaltblauw (H. 13 cm). Eén met “Erinnerung an meine Dienstzeit” (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 60/80No longer available -
#1018
Vier bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een fazantenjacht, onderaan gemerkt Franklin Porzellan 1979 (H. 18 cm). Eén met een oogst-en een herbergscène, onderaan gemerkt Brouwerijmuseum, Jaar van het Bier 1986 (H. 18 cm). Eén met een stadszicht, gemerkt Schedel, Bavaria (H. 21 cm). Eén in Delfts blauw met een zicht op Oud-Düsseldorf, onderaan gemerkt (H. 19 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 60/80No longer available -
#1019
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#1020
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Voor de Dortmunder Union-Brauerei. Met Jahreskrug 1984, 1988 en een Vfl Bochum Jahreskrug 1989.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 29,5 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1021
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Versierd met veelkleurige kashmirmotieven, afgeboord met vergulde lijnen. Onderaan gemerkt Fenzl, handdekoriert 22 karat Gold.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 27 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1022Period: 1867 - 1932
Een lot van vijf kleine olieverfschilderijtjes op doek en paneel met strandzichten en weilanden. Eén beschadigd.
Lot de cinq petits tableaux sur toile et sur panneau aux vues de plages et de pâturages. Un dégât.Estimate: € 50/100No longer available -
#1023
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en verguld decor en opschrift “Zum Andenken”, onderaan gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen (H. 31 cm). Eén grote met drinkers in een rocailledecor en de tekst “Wenn Bier und Liebe ging verloren, dann wäre besser nie geboren” (H. 31 cm). Eén met een herbergscène en “Ein volles Glas, des Gastes Spass”, gemerkt Gerz (H. 24 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1024
Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.Estimate: € 100/160No longer available -
#1025
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en vergulde voorstelling van Ludwig II en opschrift “Seine Majestaet der Koeinig von Bayern”, onderaan gemerkt L.M. (H. 32 cm). Eén met Kaiser Maximilian I, onderaan gemerkt Alwe GmbH en “Limitierte Edition Nr 769/5000 (H. 24 cm). Eén met Maximian II Joseph, König von Bayern, gemerkt met label Alwe. Op het deksel Limitierte Auflage Jahreskrug 2000 (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1026
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.Photos: 3Estimate: € 80/120No longer available -
#1027
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met voorstelling van Kleintierzuchtverein, 50 in lauwerkrans op het deksel (H. 22 cm). Eén met een wapenschild in blauw en wit (H. 26 cm). Eén met “Badnerland, mein Heimland”. Gemerkt Rastal en genummerd 555 (H. 24 cm). Eén van melkglas met een wapenschild, gemerkt BMF (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1028
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.Estimate: € 50/80No longer available -
#1030
Drie bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén met een jager en herten, een eekhoorn op het handvat en de tekst “Jagd und Bier das lob ich mir” en “Siegen”. H. 33 cm. Eén met Gambrinus en “Gambrinus u. der Gerstensaft geben Mut und Manneskraft”, op het deksel eveneens de heilige gezeten op een ton, gemerkt Gerzit (H. 22 cm). De derde met een fries van bloemen en pijlen, onderaan gemerkt Gerz (H. 20 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1031
Vier bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met een zalm (H. 17,5 cm). Eén met “World Cup USA 1994” (15,5 cm). Eén met een fries in naturel en greige, onderaan gemerkt (H. 22,5 cm). Eén met een exotisch landschap, onderaan gemerkt (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1032
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#1033
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Waarvan twee met muziek: één met een Biergarten (H. 29 cm) en één met een romantisch koppel (H. 30 cm). Eén met een brouwerijscène en met een bierkar op het deksel, gemerkt Zöller & Born (H. 21 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.Estimate: € 60/80No longer available -
#1035
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 49 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1036
Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.Estimate: € 40/60No longer available -
#1037
Gebeeldhouwde eikenhouten spiegel met een rocaille getooid. XIXde eeuw.
Miroir en chêne sculpté surmonté d’une rocaille. XIXe siècle.Dim. H. 71 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#1038
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 50 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1039
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd. Handtekening gedeeltelijk onder kader.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.Dim. 46 x 54 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#1040
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 47 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1041
Twee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1042
Een piëdestal van getorst hout.
Piédestal en bois torsadé.Dim. h: 67 cmEstimate: € 25/45No longer available -
#1043
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1044
Een mahoniehouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.
Table à ouvrage en acajou avec un abattant et un tiroir.Estimate: € 80/100No longer available -
#1045
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1046
Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
Table ronde en marbre gris sur pied central.Estimate: € 40/60No longer available -
#1047
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1048
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.Estimate: € 30/50No longer available -
#1049
Een houten bijzettafeltje met rond blad op centrale driepoot.
Table d’appoint en bois à tablette ronde sur tripode.Dim. Ø: 49 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#1050
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.Dim. H. 49 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.Dim. l: 84 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#1052
Een sober houten vitrinekastje.
Petite vitrine sur quatre pieds droits.Dim. h: 74 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#1053
Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.
Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.Photos: 4Estimate: € 40/60No longer available -
#1054
Een gesculpteerd houten piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met een rond marmeren blad.
Piédestal en bois sculpté de style Louis XVI à tablette ronde en marbre.Estimate: € 30/50No longer available -
#1055
Een radiomeubel zonder inhoud van gefineerd hout met twee deurtjes en een klapblad.
Meuble radio sans contenu en bois de placage ouvrant à deux portes et à abattant.Dim. b: 74 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#1056
Een naaikastje van wortelfineer.
Table à ouvrage en placage de ronce.Dim. b: 53 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#1057
Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.Photos: 4Estimate: € 40/60No longer available -
#1058
Een armstoel van witgelakt hout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een salontafeltje in dezelfde stijl aan toe.
Fauteuil en bois laqué blanc de style Louis XV. Nous ajoutons une table de salon du même style.Estimate: € 60/100No longer available -
#1059
Een mahoniehouten nachtkastje met een lade boven een deurtje en een marmeren blad.
Table de chevet en acajou ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre.Dim. h: 80 cmlEstimate: € 30/40No longer available -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.Estimate: € 80/100No longer available -
#1061
Een lot van vijf deels gepolychromeerde klokjes, getooid met de Dom van Keulen. We voegen er een zesde met een ridder te paard aan toe.
Lot de cinq pendules partiellement polychromes surmontées de la Cathédrale de Cologne. Nous ajoutons un sixième exemplaire avec un chevalier à cheval.Photos: 4Estimate: € 30/40No longer available -
#1062
Een salontafeltje met vier tapse poten.
Table de salon sur quatre pieds fuseaux.Dim. b: 90 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#1063
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl. Schade.
Miroir en bois doré de style Louis-Philippe. Dégâts.Dim. h: 88 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1064
Paar nachtkastjes met 2 laden in Lodewijk XV-stijl.
Paire de tables de chevet à deux tiroirs de style Louis XV.Estimate: € 40/60No longer available -
#1065
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.Photos: 3Estimate: € 100/120No longer available -
#1066
Een serie van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
Suite de six chaises en acajou de style Louis-Philippe. XIXe siècle.Estimate: € 120/140No longer available -
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.Photos: 3Estimate: € 30/50No longer available -
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 340 x 43 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#1069
Een paar notenhouten stoelen met stoffen bekleding.
Paire de chaises en noyer. Sièges recouvertes de tissu.Estimate: € 20/25No longer available -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.Estimate: € 200/300No longer available -
#1071
Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.Estimate: € 30/40No longer available -
#1072
Een wandconsole van verguld hout met een wit marmeren blad.
Console en bois doré à tablette en marbre blanc.Estimate: € 50/60No longer available -
#1073
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.Estimate: € 100/120No longer available -
#1074
Een lot van vier sobere eikenhouten stoeltjes, waarbij één met de initialen ‘HM’. XIXe eeuw.
Lot de quatre chaises rustiques dont une aux initiales HM. XIXe siècle.Estimate: € 80/100No longer available -
#1075
Een reeks van vijftien gebeeldhouwde eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suit de quinze chaises en chêne sculptés recouvertes de velours rouge.Estimate: € 150/180No longer available -
#1076
Een serie van vier gesculpteerde Directoire armstoelen; versierd met een vaas en sober inlegwerk in de rug.
Suite de quatre chaises de style Directoire. Dossiers décorés de vasques incrustées.Estimate: € 100/150No longer available -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.Dim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#1078Period: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.Dim. b: 150 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#1079
Een serie van zes gesculpteerde stoelen met gevlochten rieten zit, waarbij één witgepatineerd.
Suite de six chaises sculptées aux sièges cannées dont une peinte blanche.Estimate: € 60/80No longer available -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.Estimate: € 100/120No longer available -
#1081
Een grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.Dim. H. 187 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#1082
Een reeks van drie Engelse mahoniehouten stoelen. We voegen er een gelijkaardige armstoel aan toe.
Trois chaises anglaises en acajou. Nous ajoutons un fauteuil semblable.Estimate: € 40/60No longer available -
#1083
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.Dim. H. 82 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#1084
Een eikenhouten rolwagentje met getorste pootjes en een afneembaar dienblad
Table de service en chêne aux pieds torsadés et à table amovible.Photos: 2Dim. 70 x 70 x 46 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#1085
Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.Estimate: € 200/240No longer available -
#1086
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee met gevlochten rieten zit en één met riet.
Lot de trois différents fauteuils dont deux aux sièges cannées et un en osier. XIXe siècle.Estimate: € 50/60No longer available -
#1087
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.Estimate: € 120/200No longer available -
#1088
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
Tapis turque en laine. Noué main.Dim. 429 x 295 cmEstimate: € 220/240No longer available -
#1089
Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.Photos: 2Dim. b: 77 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.Estimate: € 60/100No longer available -
#1091Period: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.Dim. h: 205 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#1093
Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.Dim. h: 225 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#1094
Een notenhouten bijzetkastje met een groot en een klein deurtje en een glazen blad.
Petit meuble d’appoint en noyer avec deux petites portes et une tablette en verre.Dim. b: 63 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#1095
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule anglaise en chêne. Fin du XIXe siècle.Estimate: € 120/150No longer available -
#1096
Een paar stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met blauw fluweel.
Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XVI recouvertes en velours bleu.Estimate: € 40/50No longer available -
#1097
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.Estimate: € 100/180No longer available -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Estimate: € 200/240No longer available -
#1099
Een hangkastje van witgepatineerd hout met een deurtje met groen glas.
Vitrine à suspendre en bois laqué blanc ouvrant à une porte vitrée de couleur verte.Dim. h: 73 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#1100
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit zes theeglaasjes op schoteltje, een klein icoon, een glazen kadertje met verzilverde lijst, een porseleinen koffiepot en theepot met verzilverde warmhouder, een suikerpot, melkkannetje en een klein dienblad.
Lot de métal argenté comprenant six verres à thé sur soucoupes, une petite icône, un cadre en verre et métal argenté, une cafetière et une théière à réchaud, un sucrier, un pot à lait et un plateau.Estimate: € 40/60No longer available -
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 286 x 199 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#1102
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 312 x 165 cmEstimate: € 180/220No longer available -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.Dim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50/60No longer available -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.Dim. b: 123 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Estimate: € 100/120No longer available -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.Dim. h: 137 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#1107
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.Photos: 4Estimate: € 300/350No longer available -
#1108
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.Estimate: € 40/50No longer available -
#1109
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.Estimate: € 60/100No longer available -
#1110
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.Photos: 2Dim. h: 211 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#1111
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.Estimate: € 40/60No longer available -
#1112
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.Dim. h: 152 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.Photos: 3Estimate: € 100/120No longer available -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.Estimate: € 80/100No longer available -
#1115
Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.Photos: 3Estimate: € 30/50No longer available -
#1116
Twee gedeeltelijke theeserviesjes, waarbij een Duits en een Engels.
Deux parties de service à thé allemande et anglaise.Estimate: € 30/40No longer available -
#1117
Een gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.
Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.Estimate: € 120/200No longer available -
#1118
Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.
Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.Estimate: € 40/60No longer available -
#1119
Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.Estimate: € 250/350No longer available -
#1120
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit borden en schalen, waarbij één Straatsburgs uit de XIXe eeuw.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant des assiettes et des plats dont un de Strasbourg du XIXe siècle.Estimate: € 40/60No longer available -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.Photos: 2Dim. h: 57 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.Photos: 3Estimate: € 200/300No longer available -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.Estimate: € 200/300No longer available -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.Estimate: € 300/400No longer available -
#1125
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.Estimate: € 200/240No longer available -
#1126
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 250 x 125 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.Estimate: € 40/60No longer available -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.Photos: 2Dim. h: 58 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.Dim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.Dim. h 92 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.Dim. h: 33 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#1132
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.Photos: 3Estimate: € 180/240No longer available -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#1134
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six lumières.Estimate: € 80/120No longer available -
#1135
Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.Estimate: € 40/50No longer available -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.Dim. b: 98 cmEstimate: € 460/480No longer available -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#1138
Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.
Lustre en bronze de style baroque à six lumières.Estimate: € 200/240No longer available -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.Dim. h: 63 cmEstimate: € 150/180No longer available -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.Photos: 2Estimate: € 200/240No longer available -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.Photos: 2Estimate: € 40/60No longer available -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.Photos: 3Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380No longer available -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180No longer available -
#1144
Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.Dim. b: 130 cmEstimate: € 100/180No longer available -
#1145
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.Estimate: € 120/180No longer available