Lots
Showing 35851–35900 of 107701 results
#14Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit, bestaande uit twee vogeltjes en een roos. Eén blaadje bij een vogeltje gerestaureerd en minieme schilfer bij de roos. Gemerkt.
Trois groupes de biscuits italiens multicolores, composés de deux oiseaux et d'une rose. Une feuille sur un oiseau a été restaurée et un petit éclat sur la rose. Marqué.No longer availableDim. h: 9, 18 & 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#13“Dame in een koets”. Een porseleinen groep van Capodimonte. Gemerkt.
« Dame en calèche ». Un groupe en porcelaine de Capodimonte. Marqué.No longer availableDim. 27 x 43 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#12Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met diverse personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine multicolore à décor de personnages variés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#10Een kalebasvaas met handgeschilderd decor van een papegaai. Onderaan gemerkt ‘Porcelaine de Bruxelles’. Pièce Unique.
Vase calebasse à décor peint à la main d'un perroquet. Marqué en bas 'Porcelaine de Bruxelles'. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 35 / 45 -
#9“De visser”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
"Le pêcheur". Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#8“Koppel”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Sartori. Gemerkt. Het groepje met het meisje gerestaureerd aan de boom.
"Couple". Deux groupes de biscuit italien multicolore. Conception Sartori. marqué. Le groupe avec la fille restituée à l'arbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7“Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
« Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#6“Visser met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur au chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 35 / 45 -
#4“Pijprokende visser”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur fumant la pipe". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3“Man met pijp op een ezel”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Homme avec une pipe sur un âne". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableDim. 36 x 23 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#2“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van kunststof. Ontwerp Guiseppe Armani.
"Associer avec des corbeilles de fruits". Deux figurines en plastique. Conception Guiseppe Armani.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#1“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#671Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
#228Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
#151Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
#201Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’
#218Drie Franstalige stripalbums. Hergé. “Tintin en Amérique”. Ed. Casterman. Matige tot slechte staat. Achterkaft B1, rode rug. Albert Weinberg. “Les Aventures de Dan Cooper, Le Maitre du Soleil”. Ed. Collection du Lombard 1958. Matige staat. François Craenhals. “Les aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir”. Ed. du Lombard 1958. Matige staat.
Trois albums BD francophones. Hergé. Tintin en Amérique. Éd. Casterman. État moyen à mauvais. Quatrième de couverture B1, dos rouge. Albert Weinberg. "Les Aventures de Dan Cooper, Le Maître du Soleil". Éd. Collection du Lombard 1958. Etat correct. François Craenhals. "Les Aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir". Éd. du Lombard 1958. Etat correct.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#208“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#133Een koperen en albasten schouwklokje. Compleet met sleutel.
#141Een schouwpendule van zwart marmer.
#578Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
#507Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.
#588Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.
#593Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
#628Drie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.
#641Een parfumfles van Booms glas met een merkje.
#633Een verzilverd metalen bestek in etuis, bestaande uit twaalf grote messen, twaalf grote messen, twaalf dessertlepeltjes en gebakvorkjes, twaalf koffielepeltjes, twaalf grote vorken en lepels en twaalf bestekleggers.
#238Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#598Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
#653Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
#631Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
#127“Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.
#658Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
#643Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#587Een smeedijzeren dienblad ingelegd met een collage van vlinders. Versierd met rozen aan de handvaten.
#233Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.
#241Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221“Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.
"Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.
#591Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
#608Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
#498“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#497Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
#597Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100 / 160