Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 35851–35900 of 107701 results

  • #14
    Capodimonte

    Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit, bestaande uit twee vogeltjes en een roos. Eén blaadje bij een vogeltje gerestaureerd en minieme schilfer bij de roos. Gemerkt.

    Trois groupes de biscuits italiens multicolores, composés de deux oiseaux et d'une rose. Une feuille sur un oiseau a été restaurée et un petit éclat sur la rose. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9, 18 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #13

    “Dame in een koets”. Een porseleinen groep van Capodimonte. Gemerkt.

    « Dame en calèche ». Un groupe en porcelaine de Capodimonte. Marqué.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #12

    Drie beeldjes van Brussels porselein.

    Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met diverse personages in het decor. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine multicolore à décor de personnages variés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #10

    Een kalebasvaas met handgeschilderd decor van een papegaai. Onderaan gemerkt ‘Porcelaine de Bruxelles’. Pièce Unique.

    Vase calebasse à décor peint à la main d'un perroquet. Marqué en bas 'Porcelaine de Bruxelles'. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #9

    “De visser”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    "Le pêcheur". Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #8
    Capodimonte

    “Koppel”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Sartori. Gemerkt. Het groepje met het meisje gerestaureerd aan de boom.

    "Couple". Deux groupes de biscuit italien multicolore. Conception Sartori. marqué. Le groupe avec la fille restituée à l'arbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #7

    “Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.

    « Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #6

    “Visser met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.

    "Pêcheur au chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #5

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #4

    “Pijprokende visser”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.

    "Pêcheur fumant la pipe". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #3

    “Man met pijp op een ezel”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.

    "Homme avec une pipe sur un âne". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #2
    Florence - Capodimonte

    “Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van kunststof. Ontwerp Guiseppe Armani.

    "Associer avec des corbeilles de fruits". Deux figurines en plastique. Conception Guiseppe Armani.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #1

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #671

    Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.

    Coffret à bijoux ancien en verre et laiton doré.
    No longer available
    Dim. 24 x 13 x 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .

    Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #151

    Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.

    Pendule en pierre noire incrustée de marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 48 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’

    Une paire de bustes en bronze de femmes classiques marquées 'Boy Ft.'
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #137

    Een beeld van een oude man uit de collectie van het Volk van Laaf. Efteling Holland. Genummerd en met stempel.

    Une statue d'un vieil homme de la collection du peuple de Laaf. Efteling Hollande. Numérotée et marquée.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #218

    Drie Franstalige stripalbums. Hergé. “Tintin en Amérique”. Ed. Casterman. Matige tot slechte staat. Achterkaft B1, rode rug. Albert Weinberg. “Les Aventures de Dan Cooper, Le Maitre du Soleil”. Ed. Collection du Lombard 1958. Matige staat. François Craenhals. “Les aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir”. Ed. du Lombard 1958. Matige staat.

    Trois albums BD francophones. Hergé. Tintin en Amérique. Éd. Casterman. État moyen à mauvais. Quatrième de couverture B1, dos rouge. Albert Weinberg. "Les Aventures de Dan Cooper, Le Maître du Soleil". Éd. Collection du Lombard 1958. Etat correct. François Craenhals. "Les Aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir". Éd. du Lombard 1958. Etat correct.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #208
    Raymond Reding

    “Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.

    « Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    Een koperen en albasten schouwklokje. Compleet met sleutel.

    Une pendule de cheminée en albâtre et cuivre. Complète avec clé.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een schouwpendule van zwart marmer.

    Pendule de cheminée en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 35 x 36 x 13
    Estimate: € 80 / 100
  • #578
    Victoria Ashlea Originals

    Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.

    Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.
    No longer available
    Dim. H:46-48cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.

    Sept poupées différentes, dont deux sur socle.
    No longer available
    Dim. H:17-cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #588

    Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.

    Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #593
    Schildkröt

    Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.

    Une poupée en plastique noir. Marquée dans le cou.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628
    Corolle

    Drie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.

    Trois poupées différentes avec des têtes en plastique. Un sur pied.
    No longer available
    Dim. H:45-53cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641

    Een parfumfles van Booms glas met een merkje.

    Un flacon de parfum en verre de Boom avec une marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #633
    Wiskemann, Bruxelles

    Een verzilverd metalen bestek in etuis, bestaande uit twaalf grote messen, twaalf grote messen, twaalf dessertlepeltjes en gebakvorkjes, twaalf koffielepeltjes, twaalf grote vorken en lepels en twaalf bestekleggers.

    Couverts en étuis en métal argenté, composés de douze grands couteaux, douze grands couteaux, douze cuillères à dessert et fourchettes à gâteau, douze cuillères à café, douze grandes fourchettes et cuillères et douze repose-couverts.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #238

    Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.

    Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #598

    Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.

    Une paire de cornes de boeuf sur un socle métallique moderne.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.

    Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.

    Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #127

    “Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.

    “Tijl Ulenspiegel” Buste en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #658

    Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.

    Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #643
    Val Saint Lambert

    Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.

    Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 33 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #587
    F. Billers(?)

    Een smeedijzeren dienblad ingelegd met een collage van vlinders. Versierd met rozen aan de handvaten.

    Un plateau en fer forgé incrusté d'un collage de papillons. Décor de roses sur les anses.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #233
    Jan Eisenloeffel

    Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.

    Un plateau ovale en laiton à bord découpé. Marqué au milieu.
    No longer available
    Dim. 55 x 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #241
    Guerin

    Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.

    Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Wiskeman

    “Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.

    "Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #604

    Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.

    Deux anciennes cloches en verre avec crucifix.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #591

    Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).

    Une pendule de cheminée en régule doré, ornée d'un homme. Sous cloche (fêlée).
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #374

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #608

    Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.

    Vase en verre de Bohême vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.

    Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    “Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.

    "Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #497

    Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.

    Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.

    Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.
    No longer available
    Dim. h: 67 en 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 715
  • 716
  • 717
  • 718
  • 719
  • 720
  • 721
  • …
  • 2,153
  • 2,154
  • 2,155
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More