De veiling is volledig – 810 loten.
Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 810 loten.
Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.
Een porseleinen hondje. Gemerkt Beswick, England. Genummerd 1378-8
Een oude boterkarner.
Een mahoniehouten pennendoos met messingen monturen, het deksel versierd met een rood koperen bas-reliëf. Begin XXe eeuw.
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
Een klein bijzettafeltje met vier gedraaide poten met koperen schoeisel en met koperen galerij rond een marmeren blad.
Een langgerekte vaas van meerkleurig porselein met een handgeschilderd Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Een eau de parfum verstuiver en twee verstuivers met eau de toilette van 50 en 120 ml, een body lotion van 100 ml en een algemene verzorging voor mannen van 200 ml.
Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
“Héritage en Mitsouko”. Twee vaporisateurs deodorant natural spray van 100 ml. We voegen er een eau de toilette Samsara van 100 ml aan toe.
Een gietijzeren tafelpoot.
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Een eau de toilette voor mannen van 7,5 ml in gesloten verpakking. We voegen er een after sun van 125 en 150 ml aan toe in gesloten verpakking.
Een dienblad met sober inlegwerk en versierd met motieven, opgebouwd met vlindervleugels onder glas.
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
Vijf diverse borden van Chinees porselein. XVIIIe eeuw. Diverse haarscheuren.
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Een eikenhouten boekenmolentje, draaiend op centrale poot op wieltjes.
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.
Een vintage spiegelkastje met verlichting. Medio Jaren ‘60.
Vier verstuivers met eau de toilette van 15, 25 en 50 ml. Twee in gesloten verpakking.
Een houten doosje, sober versierd met parelmoer en een notitiekaft van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Doosje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Een paar fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met blauwe bekleding.
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten jardinière met gebeeldhouwd bloemenmotief. Zinken binnenbak. Omstreeks 1900.
Grote vaas van Booms glas. Gesigneerd F. Merlin.
Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.
Een lot van drie verschillende stoelen, bijzetstoeltje, een klapstoel, afkomstig van een schip en een stoel met gesculpteerde roosjes en groen fluwelen bekleding.
Een vaporisator eau de parfum van 50 ml een deodorant stick van 53 g en twee bijpassende sjaaltjes.
Een lot Japans, Chinees en Afrikaans ivoor, bestaande uit een krokodil, een visser, een doosje, enz.
Een fauteuil à la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. XIXde eeuw.
Een dienblad van Coca Cola. “Kenmerk van goede smaak.” Omstreeks 1950.
Een reeks van zes stoelen van gesculpteed en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en zit.
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Een serveerwagentje van hout en messing met een glazen blad.
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Een Persisch wollen tapijt.
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Een lot van zeven verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. Enkele randschilfers. XIXe en XXe eeuw.
Een Oosters wollen bidkleed.
Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.
Een piedestal van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Een body lotion en een geparfumeerde body crème van 150 ml, 200 ml en drie verschillende verzorgings kits van LPG.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.
Een Peruviaanse wandkandelaar in blauw en wit aardewerk.
Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
“Konsuello.” Een paar flacons parfum in originele doos. Ongeopend. USSR.
Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap. Op bronzen voet.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een gesculpteerd houten beeldje. Luba, Congo.
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Parfums de France”. Een collectie miniatuurflacons met diverse parfums. In oorspronkele dozen.
Een Kelim met horizontale banen.
Twee snuffbottles van geglazuurd steengoed.
Een vaas van glaspasta. Kleine schilfer aan de rand.
Een lot van drie Perzische miniaturen, waarbij de grootste met een Koranvers achteraan. XIXe eeuw.
Een eau de toilette van 50 ml en een natural spray van 30 ml.
Een glaspasta vaas. Gesigneerd.
“Architecturale compositie - Collage”. Gesigneerd.
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml, een eau de Cologne en een eau de toilette spray van 100 en 75 ml.
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Twee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Een aardewerken vaas met Egyptische inspiratie. Gesigneerd.
Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.
Een tafelklok van verguld brons.
Twee Indische gouaches met personages.
Twee vaporisators eau de toilette voor mannen van telkens 25 ml en een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Een Afrikaans masker met twee gezichten versierd met slangenleer en schelpen.
Een Chinese wijze van gesculpteerd zeepsteen op een voetstuk van speksteen.
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
Twee verstuivers eau de toilette van 100 ml en 150 ml en een flesje gevuld met pailettes van 6 ml. We voegen er een body massage en kindergeurwater aan toe.
Een dubbel gezicht in hoogreliëf, uitgehouwen uit natuursteen. Antiek werk.
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Gestileerd figuur”. Een beeld van deels geglazuurd aardewerk.
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
Twee verschillende geparfumeerde waters en een eau de parfum telkens van 100 ml.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Omstreeks 1900.
“Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Een zadel gemonteerd als lamp met een handgeschilderde ‘rawhide’ lampenkap.
“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.
Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Een Afrikaanse dolk met benen handvat en een kris in schede van messing.
“”Op de vlucht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Byzance”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml en “madame Rochas” een geparfumeerde poeder. We voegen er een kennismakingsdoos met vijf verschillende parfums aan toe.
Polychrome houten zittende Boeddha.
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.
Een bronzen vaas met een reliëfdecor van vogels. Japans werk.
“Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Een paar fauteuils en cabriolet van gesculpteerd notenhout met bekleding van blauw fluweel. Beide met voetenbankje met afwijkende bekleding.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
“Zittende naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met vogels in het decor.
“Twee paarden”. Tegel van aardewerk. Achteraan gemerkt en vooraan gesigneerd.
Een reeks van vijf schotels van meerkleurig porselein met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Een volledig krokodillenvel.
Een opgezette roofvogel.
“Geisha met theekop”. Een afdruk van een laat-XVIIIe eeuwse Japanse houtsnede van Kitagawa Utamaro. Meiji periode.
Een vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml. Een eau de toilette van 50 ml en een badolie van 75 ml.
Een gesculpteerde slagtand. West-Afrika.
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.
“Abstracte voorstelling met figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
“Paard”. Een smeedijzeren kunstwerk. Gesigneerd “Pintjes P.”
Een cachepot van Chinees porselein verguld en gedecoreerd met figuren. Met bijpassende sokkel.
Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.
Een serveerbestek van zilver en been, we voegen er een gebraad vorkje van ivoor aan toe.
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Visit of the friend”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
Een Thaise Rattanakosin Boeddha van verguld brons.
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Een kinderbed van grijsgepatineerd hout.
Een Chinees krijgsheer van brons.
Een Chinese zalfdoos van meerkleurig porselein, versierd met een decor van herten. Onderaan gemerkt.
“De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.Een eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
Een buikvaasje van Chinees meerkleurig porcelein, decor van pauw en bloemen, afgewerkt met goudverf. Onderaan gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Een vaporisator eau de parfum van 30 ml en een parfum van 7,5 ml.
Een paar eenpersoonsbedden van grijsgepatineerd en gepolychromeerd hout, de sponde rijkelijk versierd met gesculpteerde bloemen.
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Een opgezette hertenkop op houten paneel.
Twee vaporisators eau de toilette van 50 ml en één van 150 ml.
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een reizigerskruik van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en gebladerte.
“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Een lang eikenhouten buffetkast met vier gemoulureerde deuren en vier laden. Lodewijk XV-stijl.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.
“Profiel”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een naamkaartjeshouder van parelmoer, een doosje van schildpad en een paar broches e.a.
Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
“Vénus de Mars”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Een Chinese vaas van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
Vier vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder. We voegen er een aantal gebruikte flesjes van verschillende merken aan toe.
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
“Brug in een park”. Een Shin Hanga prent. Eerste helft XXe eeuw.
Een lot verschillende gebruikte en andere vaporisators eau de parfums en eau de toilettes. We voegen sjaaltje aan toe met schade en een cadeaudoos.
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml en een parfum mousse van 100 ml.
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“La corde sensible”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Georgette Magritte’ en genummerd 21/100 buiten de plaat. Met naamstempel René Magritte.
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml, een body lotion en een mousse de parfum een kader en een doos met staaltjes.
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde. XIXe eeuw. Mooi en recent ingelijst.
Twee grote en één klein handtasje van verzilverd metaal. We voegen er een beugel aan toe.
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.
Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
Een lange bierfluit in muurhouder.
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
Een oude houten kinderstoel. We voegen er twee oude speelgoedbeertjes aan toe.
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Een olielamp van messing en geglazuurd aardewerk, mauve in de massa.
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Een aardewerken fontein met bekken gedecoreerd in de stijl van Faenza, op een houten onderstel. We voegen er een wandvaasje van Rouen aan toe (hersteld).
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Een paar cassoletten van brons en marmer.
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Liggend naakt”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd vooraan.
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een bloemendecor.
Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Een oryxgewei.
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Een houten piramide en octahedron.
“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.
“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Een paar runderhoorns op verguld bronzen voet in de vorm van draken. XIXe eeuw.
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
Een sobere eikenhouten salontafel.
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Een paar porseleinen gemberpotten met een meerkleurig bloemendecor.
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.
Een houten vitrinekast, versierd met gesculpteerde kariatiden de deur met wortelnootfineer.
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Een oude kauwgomballenautomaat van roodgepatineerd metaal. Met sleutel.
Twee hedendaagse Griekse iconen.
Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.
Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Een eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Een grenenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en één lade boven het klapblad.
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
“Dame met watertijl”. Een lithografie naar een werk van Toulouse-Lautrec. 713/1250.
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Een klein muziekgroepje van polychroom porselein.
“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
Vier Oosterse afbeeldingen waarvan een medische plaat, twee kleine thangka’s en een gebedsprent met Chinese lettertekens in de vorm van het lichaam van een Bodhisatva.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
Een rond nachtkastje in empirestijl met één deur en een marmeren blad.
Een reeks van vijf stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en zit.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Een rond nachtkastje in Empirestijl met één deur en een marmeren blad
Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
Een kleine gefineerde klapsecretaire in transitionstijl met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad.
“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
“Koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
Een rond bijzettafeltje van eikenhout met getorste poten.
Een kristallen vaas. Blauw gekleurd in de massa. Gemerkt.
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
“Wintertafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.
Een grote Kelim met horizontale banen.
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Een Cubaans mahoniehouten collectiemeubeltje met schuifjes en scharnierblad.
Een wollen Kelim.
Een grote Kelim.
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
Een eikenhouten salontafel. Gedraaide poten met verbinding in H.
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een houten kastje met een deur onder en lade. Recent werk.
Een paar zuilen van rood marmer en geel koper
Een ovale spiegel van verguld hout.
Een klein bijzetkastje van eikenhout met drie laden.
Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“Meisje met hondje”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Een merkwaardig halfrond meubeltje met een centraal opbergvak onder twee kwartronde draailades en met een klapblad.
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Een Engelse eendeurs hoekvitrine met een paneeldeur onderaan.
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Een eikenhouten wandconsole, versierd met gesculpteerde hoornen met fruit. Bovenaan gerestaureerd.
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Een eikenhouten wandconsole in Mechelse renaissancestijl.
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis III-stijl. We voegen er een voetbankje, bekleed met tapisserie aan toe.
Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.
Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Een geborduurde loper.
Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
Een tafelvitrine van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Een grote wollen Kelim (één pand).
Een gesculpteerd houten bijzettafeltje in Napoleon III-stijl.
Een grote wollen Kelim.
Een armstoel van gesculpteerd mahoniehout. Oorspronkelijke bekleding. Lodewijk XV-inspiratie, tijdperk Louis-Philippe.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.
Een eikenhouten naaitafeltje met twee laden.
Een eikenhouten pianokrukje met vier poten en met ronde zit, bekleed met bruin leder. Omstreeks 1900.
Een serie van vijf stoelen van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Voluutpoten vooraan, mooi versierde rug met kuif. Tweede helft XIXde eeuw.
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Een fauteuil a la Reine van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Een reeks van zes notenhouten stoelen met rieten zit en met korenhalmen in de rug.
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd, wit- en goudgepatineerd hout met groen fluwelen bekleding.
Drie stoelen van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet. Onderaan gemerkt. Oostenrijk.
Een reeks van zes stoelen van gebeeldhouwd hout met gecanneerde zit.
Een paar kleine eikenhouten taboeretten.
Een rond stoeltje van gebogen hout met gecanneerde zit.
Een kruk van steengoed met een blauw decor van een druiventros. Bovenaan beschadigd. XIXe eeuw.
Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.
Een dagobert van gebeeldhouwd eikenhout. Zit en rug bekleed met gedreven leder. Armleuningen eindigend in leeuwenkoppen, klauwpoten. XIXde eeuw.
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Een art deco vaas van purper Booms glas.
Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Een gramofoonmeubel. Werkende staat, maar slinger manco.
Een art nouveau wandspiegel van eikenhout, bovenaan centraal een klok met sleutel, geflankeerd door twee gesigneerde aquarellen met personages.
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Een gefineerd bijzetkastje met entretoise en klapblad, versierd met marquetterie. Sleutel manco.
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.