Similar lots by type
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#117Masons
Een Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
-
#41
Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#74Junghans
Een vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
-
-
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
-
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
-
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#125Limoges France
Een porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
-
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.
Other lots in this auction
-
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
-
#232
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#34Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
-
#6
Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
-
#100
Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
-
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovalen kader met bol glas.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.