Veiling volledig – 715 loten.
Tentoonstelling: vr. 17 & zat. 18 mei.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 715 loten.
Tentoonstelling: vr. 17 & zat. 18 mei.
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
“Jar Love”. Een porseleinen kan in originele doos, met certificaat. Uit de collectie “The Art of dining”, Delphine for Serax.
Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
“Kalligrafielessen”. Een Japanse print op papier.
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.
Een art-deco vaas gemerkt AMC. gedecoreerd met Chinese figuren.
Een zandstenen tuinvaas.
Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
Een set van 2 lampenvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een parel.
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
“Biddend Begijntje”. een goudkleurig plaasteren beeld van een Begijntje geknield op een kerkstoel.
Een rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
“Pluit”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een modernistisch ladekastje met veelkleurige laden en verschillende handvatten.
Een antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
Een roestvrij stalen herenhorloge. Gebruikssporen.
Een olijfgroene Murano vaas.
Een set hoornen des overvloeds in messing en hoorn.
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 douanepet.
Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.
Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
Een vintage salontafel in hout, chroom en glas. Ca. 1970.
Een paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
Een zandstenen Indische lantaarn.
Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
Een lot van 3 stolpen met hieronder religieus polychroom biscuit beelden. Jezus mist een deel van zijn hand bij het beeld met Maria.
Een lot van drie persglazen kandelaars met religieus thema, alledrie getekend Val Saint Lambert.
“Een Afrikaanse markt met talrijke personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
Een celadon beeldje van een Thaise olifant op houten voet. Onderaan binnenzijde met signatuur.
Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.
15 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
Een zwart gelakt houten Chinees vouwbaar wandtablet met figuratief decor. Eind 19e eeuw.
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Een glasservies van kristal waaronder 12 champagne koepjes, 12 witte wijnglazen, 12 rode wijnglazen en 12 waterglazen.
Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messing beslag en plaquettes in jadeiet.
“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
Een grote gietijzeren tuinvaas.
“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.
“Gekneveld naakt”. Een Art Deco terracotta beeldje. Onderaan gesigneerd.
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een gietijzeren tuinvaas.
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een aardewerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden pantoffel bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en met zilveren ketting.
“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
Een 18 kt wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct. 6,70g
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand en één haarsheur. Eind 19e eeuw.
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
Een rond houten Art Deco bijzettafeltje, met 4 uitschuifbare kwarttafeltjes.
Een vintage meerkleurig aardewerken beeldje van een stier.
Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
“Geabstraheerd landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.
Een gepatineerd Tibetaans koper en wit metalen repoussé gau of reistempel. Diverse dieren versierd in het decor met centraal kijkvenser en tsatsa. In gestoffeerde tas.
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Tien langspeelplaten. *The Thelonious Monk Quintet, Zonder titel (Riverside 673024 Stereo), Duitsland 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet “The Sounds of Yusef” (Prestige MPS S3036, Stereo), Nederland 1966. *Charlie Byrd Trio, “Which Side are you on?” (Riverside 673029, Stereo), Duitsland (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, “Concierto de Aranjuez” (Philips 840224 Stereo), Frankrijk 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, “Kyoto” (Riverside 673013), Duitsland 1968. *Swingle Singers, “Concerto(..)
“Naakt in de golven”. Een Art Deco houten gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd.
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
“Sion of a Cross”. Een modernistisch werk. Gemengde techniek op papier.
Een 18 kt witgouden ring bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en onyx.
Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.
Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Tien langspeelplaten. *Ornette Coleman, “New York is now!” (Blue Note BST84287, Stereo), U.S. 1968. *Wayne Shorter met o.m. Herbie Hancock, “Schizophrenia” (Blue Note BST84297, Stereo), U.S. 1969. *Charlie Mingus, “Tonight at Noon” (Atlantic SD1416), U.S. 1964. *Charles Mingus, “Wonderland” (Solid State SS18019 Stereo), U.S. 1969 (rec. 1959). *Charlie Mingus, “Town Hall Concert” (SS 18024, Stereo), U.S. 1968 (rec 1963). *Jimmy McGriff, “A Bag Full of Soul” (SS 18002, Stereo), U.S. 1966. *Art Bla(..)
“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“John Cale”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk door Antwerps kunstenaar Jan Vercruysse, Maur-Ice. Het doek heeft een scheurtje rechts boven. Niet gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Een grote vierkante salontafel op metalen frame en glazen blad.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
Tien langspeelplaten. *Art Blakey & The Jazz Messengers, “A Night in Tunesia” (Blue Note 8449), U.S. 1961. *Julian “Cannonball” Adderley (met o.m. Miles Davis en Art Blakey) “Somethin’ Else” (Blue Note BST 81 595K Stereo), U.S.1959. *Clifford Brown, “Memorial Album” (Blue Note 1526, Stereo), U.S. 1969. *Don Cherry, “Complete Communion” (Blue Note ST-84226 Stereo), U.S. 1967. *Donald Byrd, “Blackjack” (Blue Note BST84259, Stereo), U.S. 1967. *Jimmy Smith, “Midnight Special” (Blue Note, BLP-84078,(..)
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
Een lot Chinees traditionele klederdracht, bestaande uit een paar Manchu geborduurde schoentjes en 2 kinderhoedjes met diverse versiering.
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.
Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
Tien langspeelplaten. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), Frankrijk 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Nederland (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), België. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Duitsland. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Duitsland 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Nederland 196(..)
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit geweven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
“Bidjar”. Een handgeknoopt Iraans tapijt.
Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
“Sillas”. Een lot van 8 design stapelstoelen, metalen frame en kunststoffen zitting, FPE. Ontwerp door Ron Arad voor Kartell.
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
“The Flower Girl”. Een mechanische muzikale pop, Tiffany studio no 14, the great Parisian exhibition 1984. Achteraan gelabeld.
“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
Zeven langspeelplaten. *Leonard Cohen, “Songs of...” (CBS 63241), U.K. 971. “Songs from a Room” (CBS 63587), U.K. 1969. “Songs of Love and Hate” (CBS 69004), U.K. 1971. ”New Skin for the Old Ceremony” (CBS 69087), U.K. 1974. “Various Positions” (CBS 26222), Nederland 1984. ”Recent Songs” (CBS CB86097), Nederland 1979. “Death of a Ladies’ Man” (CBS 86042), U.K. 1977.
Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
Een Heriz tapijt.
“Jules Verne-lamp”. Een futuristische wandlamp in aluminium en koper. Nederlands ontwerp.
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
“Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
Een xxl kandelaar in gesmeed staal met 3 niveaus voor kaarsen. Roterend kaarsendeel.
“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Een lot van 2 grote vintage design aardewerken vazen, medio ‘60-’70. Onderaan gemerkt.
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
Een lot met 4 Val Saint Lambert gekleurd kristallen glazen en karaf op spiegel. Bijgevoegd 4 kleinere glaasjes.
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)
Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met centraal medaillon.
Vijftien langspeelplaten. Cat Stevens, “Tea for the Tillerman”. Don McLean, “American Pie”. Donovan, “Sunshine Superman”, “Fairytale”. erry Rafferty, “City to City”. Joan Baez, “Titelloos”, “5”. Johnny Cash, “At San Quentin”. Lou Reed, “Berlin”. Marianne Faithfull, “North Country Maid”, “Broken English”. Melanie, “Born to be”, “Ils ont changé ma chanson”. The Runaways, “Titelloos”. Vanilla Fudge, “The Beat Goes On”. Uitgaven uit de tijd.(..)
Een lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
Een Chinees porseleinen celadonkleurige taboeret.
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
“Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
Een handgeknoopt Iraans tapijt met Toranj design. Gemerkt, genummerd met certificaat.
Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.
“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en koraal
Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
Een Iraans handgeknoopt Heriz tapijt.
Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
Een matzwart racefiets van het merk Bulls, 20 versnellingen. Maat 56.
Een grote vintage aardewerken vaas.
Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt met Toranj design. Gemerkt, genummerd met certificaat.
Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
Een lot van 16 stuks verzilverd metaal bestaande uit serveerschalen, schotels en terrines.
Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
Een grijsblauwe gravelbike van het merk LIV, 24 versnellingen en schijfremmen. Maat 48.
Grote vaas van Chinees porselein met een Canton decor. En met een houten sokkel.
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
Een oud handgeknoopt Kelim tapijt met levensboom motief met abrash achtergrond.
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.
Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
Acht langspeelplaten. The Animals, “Titelloos” (1964). The Beatles, “With the” (UK 1963), “Revolver” (Duitsland 1966). The Doors, “L.A. Woman” (1980?). Jefferson Airplane, “After Bathing at Baxter’s” (U.S. 1967), “Surrealistic Pillow” (U.S. 1967). The Rolling Stones, “Titelloos” (U.K. 1964), “Greatest Hits” (Nederland 1964.
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
Een geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
“Zittende Boeddha”. Een beeld in koper. Zuid-Oost Aziatisch werk.
Een moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Vijftien langspeelplaten. Ed. CBS. “The Freewheelin’”(62193 U.K. 1963), “The Times they are a-changin’” (62251 U.K. 1965). “The Times The are A-changing’” (62251 U.K. 1964). “Another side of” (62429 U.K. 1965). “Highway 61 Revisited” (S62572 U.K. 1966). “Blonde on Blonde” (S66012 U.K. 1968). “John Wesley Harding” (63252 U.K. 1969). “Nashville Skyline” (63601 U.K. 1969). “Selfportrait” (S66250 U.K. 1970). “New Morning” (S69001 U.K. 1970). “Pat Garrett & Billy the Kid” (32098 fnac import). “Blood (..)
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
Een set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
Tien langspeelplaten. *Bill Evans, “Live at Shelly’s Manne Hole” (Riverside 673003 Stereo), Duitsland, 1968. *Erroll Garner, “Up in Erroll’s Room” (MPS 15252 Stereo), Duitsland 1968. *Dizzie Gillespie, Charlie Parker, John Coltrane, “Echoes of an Era”, Roulette RE 120 Stereo), U.S. 1972. *Stan Getz, “Greatest Hits” (Prestige PR7337 Stereo), U.S. 1964. *Modern Jazz Quartet, “Concorde” (Prestige LP 7005), U.S. 1957. *Swingle Singers/Modern Jazz Quartet, “Place Vendôme” (Philips 840257BY Stereo), N(..)
“C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.
“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
Een vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
“Kattenkop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
Negen langspeelplaten. *Boris Vian/Claude Abadie, “Blues pour Boris” (Epic LN24272) Frankrijk 1970. Boris Vian, Titelloos (Philips P77922), Frankrijk 1966. *Lukas Foss/Zimbler Sinfonietta, “Charles Ives The unanswered question” (Turnabout Vox TV34154S Stereo), U.S. 1967. *Bruno Maderna/Orchestre Symphonique de Rome, “Musica Nova Vol I, Stockhausen et al” (RCA Victrola 940044 Stereo), Frankrijk 1969. “Musica Nova II, Boulez et al” (RCA Victrola 940045 Stereo), Frankrijk 1969. “Musica Nova III, No(..)
Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
Een Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
“De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.
Een handgeknoopt Oosters karpet. Met geometrisch decor. Eén kant uitgerafeld.
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
Een grote koro van Chinees porselein naar Satsuma voorbeeld. Los voetstuk, grote fo-hond op het deksel, oren in de vorm van draken.
Drieënveertig 45-toerenplaten. Popmuziek Van Alphaville tot Zen. Uit de tijd, enkele zonder sleeve, maar doorgaans in erg goede staat. Jaren zestig, zeventig, begin tachtig.
Een art-deco tafellamp met een bronzen beeld van een druivenmeisje gezeten op marmer. Achteraan een lamp tussen twee halfronde glazen platen.
“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
Een grammofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
“The Velvet Underground”. Een collectors edition box met 5 cd’s en een boek.
Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
Een art-nouveau jardinière in geglazuurd aardewerk met olijfbladeren en olijven in het decor. Vermoedelijk Frans werk.
Een analoog fototoestel, Canon T70 met 3 lenzen, Canon FD 50mm 1:1.4, Canon FD 35-70mm 1:3.5-4.5 en een Sigma zoom, 75-210mm 1:3.5-4.5. Met draagtas, boekjes en andere toebehoren.
Een koperen samovar naar het model van een stoomlocomotief. Orientaals werk.
Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.
Een vintage Italiaans meerkleurig porseleinen beeldje van een Shih Tzu.
Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.
Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa gekleurd en een geslepen bloemenmotief.
Een jardinière in Delfts aardewerk, gemerkt ‘Aardewerkfabriek ’t Delftse Huys B.V.’, in Waddinxveen. Met floraal decor.
Een set van 2 grote koperen lampenvoeten in de vorm van kandelaars.
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
3 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Een handgeknoopt wollen tapijtje.
Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Een gesculpteerd massief houten beeld van een liggende leeuw. Afrikaans werk.
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
Vier antieke sportwagens. Drie Mercedes, één Bugatti. Schaal 1/18.
Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Een lampenvoet op zuil, ooit een olielamp. Messing en glas.
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
Een gefineerde vitrine met gegolfd glas, en drie niveaus. Met messingen monturen.
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
Een grote design eet-vergadertafel.
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
Een notenhouten speeltafel met klapblad.