Deze veiling is volledig – 1105 loten in de catalogus.
Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf
Filed Under: Art & Antiques auctions
Deze veiling is volledig – 1105 loten in de catalogus.
Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf
Een toekan van meerkleurig Muranoglas.
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Drie parfumflesjes van handgeslepen kristal, waarbij twee paars en één groen gekleurd in de massa.
Twee rechthoekige bijzettafeltjes met lakwerk. Chinees werk.
Een speelgoedwagentje met twee teddyberen.
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Een clown van meerkleurig glaspasta.
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een sobere armstoel met rieten zit.
Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Vier beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein, waarbij drie voorstellingen van Maria met kind en een voorstelling van het Lam Gods. (Laatste met restauratie).
“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug. De zit moet hersteld worden.
Twee verschillende bijzetmeubeltjes van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Een koffieservies van porselein voor 12 personen met bloemendecor en vergulde rand.
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
Een XIXe eeuws spinnewiel.
Gevarieerd lot kristal en porselein: monochroom wit beeldje van een zittend meisje (Goldscheider Wien, letsel aan vingers, L. 20,5 cm), 4 theekopjes (mogelijk Limoges). Een polychrome kerstboom (H. 20 cm), een vintage kruikje gemerkt Caralas (H. 15 cm), een geslepen kristallen vaas, groen gekleurd in de massa (H. 14 cm) en een amberkleurige cylindrische (H. 8,5 cm).
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.
Een lot van achttien meerkleurige beeldjes met stripfiguren uit de reeks van Suske en Wiske. Uitgegeven door Standaard Uitgeverij, Antwerpen.
Een ronde salontafel van gefineerd hout. Op vier voluutpoten.
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
“Oriëntalistisch koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Tunis, 1926.
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Een bordje van blauw en wit Delfts aardewerk, XVIIIe eeuw. We voegen er een recent bord van Straatsburgs aardewerk aan toe.
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Een dienblad, een shaker en zes theeglazen van verzilverd metaal. Gemerkt.
Een set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.
Twee stoelen van wortelnootfineer en een kuipstoeltje met dezelfde bekleding.
Een Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Een jardinière van monochroom wit aardewerk in de vorm van een zwaan.
Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Een theepotje van polychroom aardewerk met decor van een papegaai en bloemen. Delft omstreeks 1800. Evenals een miniatuurvaasje met barstjes in de hals.
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Albasten vaas in Lodewijk XIV-stijl gemonteerd als lamp.
Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
“Collage met verf en kranten.” Gemengde techniek.
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Een lot van vier verschillende borden van famille-roseporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Randschilfers.
“Aandeel”. Gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Alechinsky’.
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
“Marché aux chapeaux (à Marina Grande).” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Perzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Celadon schotel met reliëfdecor. Chinees werk.
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
“Figuur met vogels”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
Een grote vierkante doos van gelakt hout met een handgeschilderd decor. Chinees werk.
“Geometrische compositie.” Acryl op papier. Gesigneerd.
Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een eikenhouten regulateur.
Een paar bolle vazen van Nanking aardewerk. Begin XXste eeuw.
“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een grote schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van pioenen. XIXe eeuw.
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Een paar ingekaderde handwerkjes.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Twee diverse gebeeldhouwde hoornen handtasbeugels. Begin XXe eeuw.
Een staande godin van gesculpteerd tropisch hout.
Een Chinese inkttekening op papier.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Bord met famille rose exportdecor. China Tijdperk Qianlong. Slijtage aan de decoratie.
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
“Composities” Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Een eikenhouten regulateur.
Een paar Chinees porseleinen kommetjes met sokkel. Eén schilfer van de rand.
Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Gemberpot van Chinees porselein met polychroom decor van kostbaarheden. Op gedraaide houten sokkel.
Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde.
Twee verschillende schotels van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde.
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met fluweel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee Chinese vaasjes met draken. Brons en marmer.
Spaanse danseres van porselein. Gemarkeerd: C.I.A Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.
“Lachende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een figuraal tapijt van wol met een voorstelling van de Perzische poëet Hafez in een landschap.
Art deco meisje. Buste in brons met groen patina op een zwart marmeren voet. Gesigneerd Dolf Level en gedateerd 1945.
“Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
Een paar achthoekige borden uit blauw en wit aardewerk met bloemenmotieven op de vleugel en landschappen op het plat. Negentiende eeuw. Een haarscheur rondom een van de borden.
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
Een eikenhouten archiefmeubeltje met roldeur. Eerste helft XXe eeuw.
Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Ovale Louis-Philippetafel van mahoniehout met vier gedraaide en gerainureerde poten. Met één grenen verlengblad. XIXde eeuw.
Grote schotel met famille rose decor van een bloeiende theeboom. China Tijdperk Qianlong. Oude vergeelde restauratie aan haarscheur aan de vleugel. Gelobde rand.
Een zwartgepatineerde credenza met een fijn gesculpteerd decor van figuren. Bovenaan één deur en onderaan een tussenblad. Frankrijk, XIXe eeuw.
Een wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
“Stilleven met bloemen en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.
Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een cloisonné staanlamp.
“Marine”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van en bloesemende struik. Gemonteerd als lampenvoet met messingen montuur en voet.
“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten scribaan met twee laden binnenin. Tijdperk Lodewijk XV.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een vaas van polychroom aardewerk versierd met bloemen en vogels, met twee gevlochten oren. Delft, begin XVIIIde eeuw. Gemerkt met de Griekse A.
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Een terrine van blauw en wit porselein, versierd met vlinders en bloemen. Dekselknop in de vorm van een rocaille, oren in de vorm van dierenkoppen.
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een grote en een kleine vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met verschillende decors. Recent werk. Onderaan gemerkt.
“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden.
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Grote ivoren meisjesbuste. Afrikaans werk, begin XXste eeuw. 2,3 kg.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Regio Kirman-Ispahan. Slijtage.
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Vijf houten Christusbeelden zonder armen. Spanje, XIXde eeuw.
“L’univers solitude”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73 in het werk en op de verso.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
“Molens bij de sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een kaptafel van mahoniehout met een spiegel en een lade in de gordel. Regencystijl.
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Een zeshoekige vaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met een decor van planten en voorwerpen in reliëf.
Een paar veelkleurige aardewerken schotels met pauwstaart. Delft, XVIIIde eeuw. Gemerkt van de Dry Klokken.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten salon met gecanneerde ruggen en leuningen en met klauwpoten vooraan, bestaande uit een driezit (200 x 90 x 75 cm)en twee armstoelen (80 x 90 x 75 cm) met kussen van amberkleurig fluweel. Engelse stijl, omstreeks 1930.
Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
“De Voetwassing”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Bieling
Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
Een gefineerd TV-meubel in Lodewijk XVI-stijl versierd met porseleinen plaquettes.
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
“Revue in Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rylaarsdam.
Een Keshan tapijt van wol en zijde.
Een paar kraanvogels in struiken van gebeeldhouwd jade. Op houten sokkeltjes. Chinees werk. In etui.
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Op rijkelijk gesculpteerd hardhouten staander.
“Loosdrecht”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorrenberg.
Een tweeledige eikenhouten vitrine in Lodewijk XV-stijl.
Een niervormig bureau met drie laden in de gordel en versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten met een zicht op Sint Petersburg in het blad.
Een paar vazen van polychroom porselein. Roestrode fond met vergulde versiering. Twee uitsparingen met enerzijds figuren uit het kabukitheater (gesigneerd) en anderzijds bloeiende theebomen. Arita, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Met houten sokkels.
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Stève.
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Symbolisch werk met vrouwenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1964.
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Visser en gedateerd 1994.
Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
“Bloemenstilleven”. Kleurkrijt. Draagt een handtekening: Grau Sala.
Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
“Icarus Atlanticus. Compositie”. Gemengde techniek met collage. Draagt een handtekening: Lataster.
“Levensboom”. Een tapijt van katoen en zijde.
Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
“Japans nieuwjaar uit Honderd Zichten op Edo”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Enige vochtsproeten. Ingelijst.
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
“Landschap met boerenvrouw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Levitan.
Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Een grijsgelakt salonameublement bestaande uit een driezit, twee armstoelen, vier stoelen en een salontafel. Lodewijk XVI-stijl.
“Stad in Spanje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: D.A.W. Filarski.
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: T. Wolvencamp en d.d. 1961.
Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Hors d’oeuvrestel met draaischijf. Japans porselein met Imari decor.
“Huisjes”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Oepts. 1965 of 1963.
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Odalisk”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: K. Razumov.
Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Een coupe op voet en een vaas van geslepen amberkleurig en kleurloos glas, versierd met een bloemendecor.
Een vaas en een bowl van polychroom porselein met Imari decor. Gemerkt.
“Landschap met bollenvelden”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. Viegers (restauratie).
Een secretaire van gesculpteerd hout in renaissancestijl. Met bijpassende stoel, bekleed met groen fluweel.
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“Naakt in interieur”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Sierk Schröder.
Paar dekselvaasjes van cloisonné. Chinees werk.
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.
Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.
Paar vaasjes van cloisonné. Chinees werk.
Een Madonna van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXe eeuw.
“Hoevezicht Gekalte Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.
Een koperen lamp met een jonge vrouw van Italiaans porselein. Gemerkt.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
Kleine bowl van Chinees porselein met landschapdecor. Tijdperk Qinglong. Twee haren, met houten sokkeltje.
Bronzen vaasje. Decor met konijnen. Japans werk, XIXde eeuw.
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
Een secretaire en bijpassende armstoel in Engelse stijl, gemarqueteerd.
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
“L’Amante réligieuse”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
“Polderlandschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mauve.
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.
“De legende van St. Eligius en Godeberta”. Olieverf op doek. Naar een werk van Petrus Christus.
“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
Eikenhouten barmeubel in Lodewijk XV-stijl.
Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Een pendule van verguld zamak, versierd met een boogschutter te paard. XIXde eeuw. Diverse manco’s.
Een kruisbeeld van gepolychromeerd plaaster achter gebombeerd glas. XIXe eeuw.
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
“Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Een zwartgelakte commode tombeau met drie laden, versierd met bloemenmarquetterie en met bloemvormige bronzen trekkers.
Een Chinese tweedeurs kastje van zwartgelakt hout, versierd met een decor van bloeiende takken en vogels.
Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.
Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
“Huisje in het bos”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Madeling.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een paar verguld bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
“Landschap met maaiende boer”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jansen.
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een bloemendecor en een achthoekig deksel en voet. We voegen er een grote Delftse schotel met gelijkaardig decor aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Een houten spiegel met geslepen glas.
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Twee bewerkte schildpadschilden. Angola.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
“Twee clowns”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Maks.
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een mahoniehouten commode met twee laden en een zwart marmeren blad. Tijdperk Victoria.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee verschillende schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Een vaas van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor van vogels in een landschap. Gemerkt van De Clauw.
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Een snuffbottle van Chinese rode lak met een reliëfdecor van Boeddha’s. Onderaan gemerkt.
Stillevens, parkzicht en portretten. Vijf grote schetsen en uitgewerkte schilderijen op doek. Gesigneerd.
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
Een notenhouten zitbank. Omstreeks 1900.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een album met 232 prentbriefkaarten uit het begin van de XXste eeuw.
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Twee houten beelden met zittende figuren. Chinees werk.
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Twee oude poppen van kunststof. We voegen er een kleinere pop van het merk ‘Bella, France’ aan toe.
“De heerser van de Afrikaanse vlakte” & “Ten aanval”. Een olifant en een panter van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Vaas van kleurloos geslepen kristal met een vergulde metalen rand.
Een achthoekig bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
Een paar borden van blauw en wit aardewerk met decor van Chinese rotstuinen. Delft, XVIIIde eeuw.
Mandoline. Binnenin gemerkt.
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Een schotel van blauw en wit aardewerk met decor van bloementuilen. Onderaan gemerkt: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIde eeuw.
Een achthoekige cachepot van Moustier, XVIIIe eeuw. Onderaan gebarsten. We voegen er een XVIIIe eeuws Delfts bordje aan toe. Gemerkt Van den Briel. Restauratie.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
“Heavy duty truck with power shovel”. Meerkleurig blikken speelgoed in originele doos. Japans werk.
Een fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.
Een replica van een oude karabijn.
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Art deco siervaas met bloemenmotief en goudopleg. Gemarkeerd: D.5152
“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
Porseleinen beeldje in art deco stijl. Dame met hoed.
Een Japans album van zwartgelakt hout met ingebouwde muziekdoos.
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Een banjobarometer van mahoniehout in Georgian stijl. Thermometer beschadigd.
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Een groot en een klein bord van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor. Tweede deel XIXe eeuw.
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.
Theodoliet van messing.
Een gesculpteerd notenhouten armstoel met hoge rug in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met fluweel.
Een handgeknoopt karpet.
Een lot oude fototoestellen, een 8mm filmprojector en toebehoren.
Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
Een ronde platte vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
Een meesterstuk in de vorm van een tweedeurs kast in Louis Philippestijl. Kleine letsels.
Een oude handgeknoopte loper van wol. Yomud decor.
Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
“Brandweerclown”. Een polychroom beeldje. Gemerkt.
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
Een Deense dekenkist van het Rode kruis.
“Drie meisjes”. Een groep van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Een moderne messingen salontafel met rechthoekig gefumeerd glazen blad.
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Een aperitiefschaal van meerkleurig porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt.
Een paar verzilverd metalen kandelaars.
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Een schotel en twee vazen van cloisonné op geel koper, telkens versierd met een meerkleurig bloemendecor.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
Een eikenhouten open boekenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
Een paar vazen van grijsgroen geglazuurd Belgisch aardewerk.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Een paar messingen kandelaars in gotisch-romaanse stijl.
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Een lot van zes verschillende karaffen van glas en kristal. Op verzilverd dienblad.
Een salontafel van notenhouten met gerainureerde poten. Tijdperk Napoléon III.
Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bladerdecor en een glas in de stijl van het Mary-Gregoryglass met een jongen in het decor.
Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Twee mondgeblazen vazen met een handbeschilderd en verguld decor van bloemen. We voegen er een blauw glazen soliflore met een decor in de stijl van het Mary-Gregoryglass aan toe.
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Lot verzilverd metaal bestaande uit een grote kandelaar, een paar kleine kandelaars, een fruitcoupe met geslepen glazen binnenbak en twee flesonderzetters.
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Een rond bijzettafeltje met vier gedraaide poten in kruisverbinding.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Een groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Een speeltafeltje met klapblad.
Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Een lotje, bestaande uit twee XIXe eeuwse metalen moriaantjes met mand (Eén mandje manco en slijtage). We voegen er een meerkleurig vaasje met een profiel van een geblinddoekte man aan toe. Omstreeks 1800.
Koperen bloempotstaander.
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Een Engelse armstoel van mahoniehout. XIXde eeuw.
Een lot van een wit en vijf blauwe opaalglazen voorwerpen, met o.a. een vaas, een schaaltje en een kip. We voegen er een milieu de table van blauwgeglazuurd porselein met een dubbele zwanenkop aan toe.
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Een hoekrekje van gesculpteerd hout.