Deze veiling is volledig – 1105 loten in de catalogus.
Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf
Filed Under: Art & Antiques auctions
Deze veiling is volledig – 1105 loten in de catalogus.
Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf
Een stuk amethist, versierd met drie papegaaien van roze en groen jade.
Een glazen presse-papier.
Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.
Een oude houten wieg.
Een vintage kruik van meerkleurig aardewerk.
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Een gefineerd bijzettafeltje met tussenblad en versierd met marqueterie van bloemen.
Een buste van Nefertiti van grijsgepatineerd gips. Een schilfer bovenaan.
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Een asbak van gepolijst metaal en koper met een reliëfafbeelding van fabrieksgebouwen. Met monogram ‘QG’ en inscriptie “September - december 1936.
Een lot van vijf verschillende koralen.
Een bijzettafeltje met tussenblad en het blad versierd met inlegwerk.
Een werktafeltje van zwartgelakt hout, versierd met Boulemarqueterie en bronsbeslag. XIXe eeuw. Spiegel binnenin manco en marqueterie bovenaan beschadigd.
Een paar messingen lampenvoeten.
Een lot messing, bestaande uit twee verschillende olielampen, wandkandelaars en een schaaltje in de vorm van een vogel.
Een lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Een lot postzegels bestaande uit een album m.b.t. 25 jaar Elisabeth II, een boekje met voorafgestempelde Belgische zegels ± 1920-1975, een doos varia (talrijke onafgestempelde vellen), o.m. Israel, een map met Belgische FDC’s (102 stuks) en een doos met FDC’s van diverse landen. Een pak met Belgische boekjes, een album met varia met talrijke vellen van USSR e.a.
Een barometer-thermometer in gesculpteerd eikenhouten lijst.
Een paar wandlampen met kapjes van glas in lood in de geest van Tiffany’s.
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Een niervormig bankje en een bijzettafeltje van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij het eerste gevlochten en het tweede met een grijs marmeren blad. Omstreeks 1900.
Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.
Een achthoekig bijzettafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.
Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
Een vierkant juwelenkistje met inlegwerk. En de inhoud: o.m. een oud schietlood, een horzel, een flessenopener, een gelakt doosje enz.
Twee gesigneerde oude foto’s, waarbij de eerste van acteur Rudolph Valentino en de andere van actrice Mary Pickford en acteur Douglas Fairbanks uit 1924.
Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Een rond notenhouten bijzettafeltje met messingen galerijtje en een marmeren blad en twee uitschuifbare blaadjes voor kandelaars.
Een eikenhouten bidstoeltje met halfrond blad, gedragen door vier zuiltjes. Omstreeks 1800.
Een gesculpteerd ebbenhouten dekseldoosje.
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Een gefineerd nachtkastje in Georgianstijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Gesculpteerd eikenhouten pijpenrek, versierd met twee vogels en twee dolfijnen in barokstijl. XIXde eeuw.
Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een meisje in gewaad, een coupe met kuikentjes, een pul in de vorm van een jongen en een biscuit groepje van een vrouw op een leeuw.
Een ovaal bartafeltje van gefineerd hout met een tussenblad, versierd met sober fruithouten inlegwerk en parketwerk.
Een lot kunstboeken met o.a. Michelangelo, Degas en Renoir.
“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Een lot varia, bestaande uit een oude gietijzeren weegschaal met gewichten, een biscuit groepje, een oude sodafles, een koperen pannetje, 21 gietijzeren sierhekjes en twee kleine gietijzeren strijkijzertjes.
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.
Een bruingepatineerd stenen vogelbad in de vorm van een schelp.
Een Hotai met vijf kinderen en een dekselvaasje met een fluitspeler in een landschap. Meerkleurig Chinees porselein.
Een lot zilveren en andere munten: one dollar, proefslagen voor euro’s van niet-lidstaten, stukken van 500 BEF enz.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee in Lodewijk XV-stijl en in in Lodewijk XVI-stijl, allen bekleed met naaldwerk.
Twee borden van Chinees porselein, telkens met een decor van vogels op bloeiende struiken, waarbij één naar het famille noire. Beide onderaan gemerkt.
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 17 wijnglazen (fluiten, rode wijn en witte wijn) en een driedelig toiletgarnituur.
Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een lot van vijf verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein. Enkelen onderaan gemerkt.
Elf porseleinen beeldjes, overwegend monochroom wit, gemerkt Goebel.
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Diverse voorwerpen in messing: een paar kandelaars in gotische stijl, een warmhoudplaat met ajourwerk, een grote zoutbak met deksel (XIXde eeuw), een olielamp in Romeinse stijl, als elektrische schemerlamp gemonteerd.
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot miniatuurauto’s (Matchbox, Burago enz.). Een moto in oorspronkelijke blister, een blikken locomotief en een spel met plastic varkens.
Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.
Een rond bijzettafeltje met vier gecanneleerde poten en een marmeren blad.
Een fauteuil à la Reine van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout, bekleed met naaldwerk.
Drie verschillende recente balustervazen, waarbij twee Chinese met een Cantondecor en een kleine van Satsuma-aardewerk.
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
Een groot lot prentkaarten e.a. (meer dan 2000 stuks), meer dan 400 postkaarten van Assurance, Vieillesse, Invalidité Luxembourg met diverse Europese postzegels.
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
Een kleine commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad
Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.
Vier verschillende recente vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
Staandertje met vier gepolijste notenhouten vouwtafeltjes. Bladen 40 x 35 cm en met afgeronde hoeken.
Twee borden en een schaal van wit porselein met blauwe rand. En een schotel van blauw en wit porselein met het stadhuis van Brussel en het opschrift “Besetzung von Brüssel, 20. Aug. 1914” (Ø 25,5 cm).
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
“De gebroken bloempot”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een paar gesculpteerd eikenhouten armstoelen in barokke stijl, de bekleding met rood fluwelen bloemenmotieven.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
“Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een kleine gefineerde commode met drie grote onder twee kleine laden.
“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Winterse scène”. Ingekleurde houtsnede. Japan, XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
“Tijgerjager”. Ingekleurde houtsnede met extra lak. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.
Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Twee verschillende balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Een aardewerken wijnvat. Spanje, XVIIIe eeuw.
Twee Japanse waaierbladen. XIXde eeuw. Enige slijtage.
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
“Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Theeceremonie”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Een eikenhouten kist of trog met deksel op poten. XIXe eeuw.
Een dekseldoos van monochroom wit biscuit, versierd met een reliëfdecor en bovenaan getooid met drie putti. Onderaan gemerkt.
Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
“Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
“Twee acteurs”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Wormgaatjes.
“De koninklijke zwaan” & “De zwarte zwaan”. De dieren van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
“Twee acteurs - Umegawa Chûbei no kihan”. Ingekleurde houtsnede. rond 1800.
Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Twee verschillende fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout in Régencestijl. We voegen er een bankje en een ronde salontafel aan toe.
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Triptiek, 47 Ronins”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Geisha’s”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
“Geisha”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Een eikenhouten buffet met vier laden, bovenaan een klapblad met twee valse laden. Lancashire, tijdperk Georgian.
Twee oude maatbekers van blauw en wit Brussels aardewerk. Eén van een liter met opschrift ‘Kan’. Tinnen deksel manco. De andere een halve liter en XIXe eeuw.
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
“Kabuki-acteurs in soldatenuitrusting en Geisha met waaier” Diptiek. Ingekleurde houtsnede. Omstreeks 1826.
Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.
“Acteur met katana”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
“Zwemmers en vissers”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Een ménagère met een uitgebreid bestek van verzilverd metaal. Compleet voor twaalf personen.
Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Surimono. “Houtvester”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
Surimono. “Schelpenrapers”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
“Acteur. Pilaarprent”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Een lot diverse kristallen vazen, bestaande uit een blauwe, een mauve en drie kleurloze.
“Anvers à Travers les Ages”. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles 1888. Twee delen. In-folio, lederen band (slijtage), goud op snee.
“Drie personages in een landschap”. Ingekleurde houtsnede. Japan, begin XIXde eeuw.
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.
Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
“Antwerpen 1930”. Gebonden nummers van GVA en Zondagsvriend. Evenals: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” en “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).
Een Cassis ofte Helmschelp. +/- 50 jaar. Filippijnen.
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Een coupe van mauve kristal. Gemerkt.
Een bol vaasje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt van Gien. We voegen er een dekselvaas van meerkleurig majolica van Bologna aan toe.
Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Een eikenhouten gateleg, rechthoekig met afgeronde hoeken. Engeland XIXde eeuw.
Een opgezette piranha.
Een paar vazen van polychroom porselein. Brussel XIXde eeuw.
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Een paar crapauds met witte bekleding.
Een bronzen wijwatervat naar de gotische tijd en een olielampje.
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mémorial du Dépôt Général de la Guerre”. In 5 volumes. Ed. Ch. Piquet Paris 1829. Met talrijke uitvouwbare kaarten in goede staat. Halflederen banden.
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
Friese Staartklok met een romantisch landschap in de handgeschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten.
Een ronde gefineerde salontafel met marmeren blad, rondom versierd met porseleinen plaquettes. Lodewijk XVI-stijl.
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
“Koppel met hond”. Een oud borduurwerk in lijst. Gedateerd 1847.
Doosje met een collectie van ongeveer 30 medailles en plaquettes.
“Haven van Rotterdam”. Aquarel. Draagt een handtekening: Paerels.
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Hangkastje van notenhout, tijdperk Lodewijk XV. Een deurtje en een lade onderaan.
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Lot aandelen en obligaties: Société de Participations Industrielles de Winterslag (na 1944), Hauts-Fourneaux et Fonderies de La Louvière (na 1944), Keizerlijke Russische Regering 1889: Spoorweg Morchansk-Syzran e.a. Chinese Republiek 1922: Spoorweguitrusting en 1921 Spoorweg Lung Tsing U Haï. Astra Romana 1930. Enige slijtage en manco’s.
“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
“Mijn Land in de Kering 1830-1980”. Twee delen. Ed. De Nederlandse Boekhandel 1978-1983. Zeer goede staat, tweede deel nog in plastic verpakking.
Twee oude ingekleurde kaarten van Nieuwpoort.
“Reinaert De Vos, Uyt het middelnederlandsch in verstaanbaar Vlaamsch herschreven door Stijn Streuvels en uitgegeven door het Davidsfonds in ‘t jaar O.H. MCMX. Opgeluisterd met teekeningen door Gustaaf van de Woestijne”. Paperback, slijtage. Vuile randen maar niet opengesneden.
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer lichte verkleuring en slijtage op de hoek.
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.
Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Een toiletkast van mahoniehoutfineer met vier laden en een marmeren blad. Spiegel mankeert. Einde XIXde eeuw.
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit drie verschillende wijwatervaatjes, een ivoren kruisbeeld, een bronzen Christus op console en een Maria met kind van gepolychromeerd hout, eveneens op console.
Drie diverse beeldjes van porselein en biscuit.
Een antilopengewei.
Een eikenhouten keukentafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Tijdperk Lodewijk XVI.
Een paar opaalglazen cilindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Twee olielampen van handbeschilderd glas in de stijl van het Mary Gregoryglass.
Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Een kristallen luchter met 6 armen.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Drie diverse koperen lijsten.
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Buste van aardewerk. Gemerkt Les Biens de Louvière.
Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.
Een eikenhouten Windsorschommelstoel. Engeland, XIXde eeuw.
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Een set van veertien gewichten in houten blok. Compleet.
Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
Een witgepatineerd halmeubeltje in Lodewijk-XVI-stijl met bijpassende spiegel. XIXe eeuw.
Twee Duitstalige boeken in verband met stijlen en de meubelmakerij. 1969 & 1973.
Een houten staafbarometer.
Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.
Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Een paar vergulde bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Vijf messingen kandelaars.
Een armstoel van witgepatineerd hout met bijpassend voetbankje.
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout.
Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
Een mahoniehouten banjobarometer.
Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een halllantaarn van koper en glas.
Een gesculpteerd notenhouten speeltafeltje met klapblad, bekleed met groen vilt.
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Paar vazen art nouveau. Gemerkt: Liberty. Recent werk.
Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Een kleine houten commode in Régencestijl met twee laden.
Een gesculpteerd houten meubeltje met valdeurtje.
Een kleine Chinese dekselvaas met een blauw en wit drakendecor, gemonteerd als lamp. Letsel en restauratie.
Een kunststoffen muurthermometer in T-vorm. Met opschrift: Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier.Er wordt een dito thermometer aan toegevoegd met reclame voor Picon.
Lot mechanisch speelgoed in oorspronkelijke doos. ( 7 stuks).
Schildersezel. Omstreeks 1900.
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad. Blad licht getrokken.
Een fraai hallbankje van gesculpteerd eikenhout.
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Een ronde table de milieu van mahoniehoutfineer met een arduinen blad. Tijdperk Empire.
Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
Een kandelaar van gedreven geel koper, op drie klauwpootjes. Neo-renaissance, XIXde eeuw.
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Art deco bijzettafeltje, ovaal met tussenblad.
“Markies”. Een meerkleurige groep van Vieux Paris. Onderaan gesigneerd J.P. XIXe eeuw. Gaaf.
Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Een staande klok met herstelling aan kap.
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Staande klok met messingen werk en geel koperen wijzerplaat. In een eikenhouten kast gebeeldhouwd in Lodewijk XV-stijl. Jaren dertig.
Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Een eikenhouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met één lade en een kleine etagere.
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.
Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
Een paar armstoelen.
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Een luchter met kristallen pendeloques.
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.