De veiling is volledig – 830 loten.
Auction days
-
#1
Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.
Lot de quatre canards dont un dans une petite boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#3
Twee houten koffers, waarvan de grootste met twee laden binnenin.
Deux anciens coffrets dont le plus grand ouvre à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#4
Serie van 8 verzilverd metalen messenleggers. Zweeds design en merk.
Suite de 8 porte-couteaux en métal argenté. Design et marque suédois.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#5
Een verzilverd metalen handtasje met inhoud van vier verschillende zilveren munten. e.a.
Sac à main en métal argenté contenant quatre pièces de monnaie en argent e.a.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#6
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80/120 -
#7
Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.
Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 25/40 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#9
“Vrouw met meeuwen”. Gipsen art deco groep, gepolychromeerd en gemerkt Arnova 312.
“Femme aux mouettes”. Groupe art déco en plâtre polychrome. Avec marque Arnova 312.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 28,5, B. 48 cmEstimate: € 25/45 -
#10
Een lot verschillende horloge en polsarmbanden.
Lot de différents bracelets. De montres et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#11
Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#12
“Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.
“Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#13
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/35 -
#14
Een lot van +/- 30 oude filmaffiches.
Lot de ± 30 anciennes affiches de cinéma.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#15
Een groot lot manchetknopen in oude Antwerpse handjes koekendoos.
Grand lot de boutons de manchettes dans une ancienne boîte à Antwerpse Handjes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availablePhotos: 2Dim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#17
Een miniatuur damesbuste met bloem van donkergepatineerd brons. Tijdperk art nouveau.
Buste de jeune femme à la fleur miniature en bronze à patine foncée. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#18
“Meisjes op een hek”. Een beeldje van meerkleurig porselein in de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Fillettes sur la clôture”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/45 -
#19
Een lot van +/- 30 oude filmaffiches.
Lot de ± 30 anciennes affiches de cinéma.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#20
Een groot lot fantasie juwelen allerlei in oude metalen doos. We voegen er een poedertasje met spiegels aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dans une ancienne boîte en métal. Nous ajoutons un petit sac de toilette avec des miroirs.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#21
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.
Petite fille assise en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#22
“Suske & Wiske”. Een partij van negentien albums. Op één na allemaal eerste uitgaven. Zeer goede staat.
Lot de 19 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs. 18 premières éditions. Très bon état.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#23
Een rond bordspel met 22 bollen van verschillende mineralen
Jeu circulaire en bois à 22 boules en différentes pierres dures.No longer availableEstimate: € 30°/50 -
#24
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/35 -
#25
Een lot zilveren juwelen waaronder een broche van 25 Hollandse cent van 1939 tot 1941. Sommige bezet met markasiet.
Lot de bijoux en argent dont une broche sertie de pièces de 25 cent hollandaises entre 1939 et 1941. Certains sertis de marcasite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#26
Een lot van vier armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met verschillende bekledingen en één licht afwijkend model.
Lot de quatre fauteuils en noyer sculpté de style Louis XVI, différents modèles et différentes couvertures.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100/150 -
#27
Een speculaasplank met een voorstelling van een officier.
Moule de speculoos représentant un officier.No longer availableDim. 65 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.
Paire de candélabres en métal lourdement argenté. Cinq lumières.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#29Period: °1933
“Madonna”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sainte Vierge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met kleine diamantjes oude slijp en parels, een speld met parel, een hanger bezet met lapis lazuli en een stukje goud.
Broche en or jaune 18 ct sertie de petits diamants de taille ancienne et de perles, une épingle à perle, un pendentif serti de lapis lazuli et un petit morceau d’or.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 180/250 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#32
Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/35 -
#33
Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.
Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#34
Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.
Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een smaragd van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 400/600 -
#36
Een kerkstoel van getorst hout met fluwelen bekleding.
Prie-dieu en bois torsadé et recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#37
Wassen Madonna met Kind, OLV van Scherpenheuvel. Was, linnen en onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant de Montaigu. En cire et sous globe en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80/120 -
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 235/35 -
#40
Drie hangers van amber, één met bergkristal gezet in zilver van 925‰. We voegen er nog drie hangers van amber aan toe.
Trois pendentifs en ambre, un en cristal de roche serti en argent de 925‰. Nous ajoutons trois autres pendentifs en ambre.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#41
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 41 cmEstimate: € 150/180 -
#42
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een lot boeken, bestaande uit enkele kunstboeken (Albrecht Dürer, Rubens, Afrika in de kijker, Chinese erotiek). Een reeks van zes uitgaven van ‘s Lands Glorie en vier albums met prenten uitgegeven door Fort.
Lot de livres comprenant quelques livres d’art (Dürer, Rubens, “Africa in de Kijker”, érotique chinoise). Une série de six éditions de “’s Lands Glorie” et quatre albums de chromos Fort.No longer availableEstimate: € 35/55 -
#44
“Stier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Taureau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#45
Vijf verschillende aanstekers, één met lakwerk en twee laque de Chine.
Cinq allumeurs différents dont un en laque et deux en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#46
Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#47
Drie albums met oude postkaarten met betrekking tot Antwerpen en Brugge.
Trois albums aux cartes postales anciennes d’Anvers et de Bruges.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#48
Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.
Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#49
Een pique-fleurs en een olie- en azijnhouder van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Pique-fleurs et huilier-vinaigrier en faïence française. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#50
10 doosjes gevuld met halfedelstenen waaronder granaat, amethist, jade, kwarts en rookkwarts. Halssnoeren zonder slot e.a.
10 petites boîtes contenant des pierres semi-précieuses dont grenat, améthyste, jade, quartz et quartz fumé. Colliers e.a.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#51
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#52
Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 20/25 -
#53
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote schotel, schaaltje, kelken, een asbak, pepermolentjes, sigarendoosjes, ...
Lot de métal argenté comprenant un plat, une coupe, des calices, un cendrier, des moulins à poivre, des boîtes à cigares etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#54Period: Dendermonde 1901-1981
“Wandelaars”, 20/45. “Sneeuw te Sint-Anneke”, 34/45. “Spaanse bedelares”, 13/45. “Stad”, 5/25. Vier gravures, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Baladeurs”, 20/45. “Neige sur Sint-Anneke”, 34/45. “Mendiante espagnole”, 13/45. “Ville”, 5/25. Quatre gravures, signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#55
Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150/200 -
#56
Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#57
Vier mahoniehouten theedozen in diverse uitvoeringen en formaten, waarvan drie met een mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Quatre boîtes à thé diverses dont trois aux couvercles de style Mansard. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#58
Een verzameling postzegels, bestaande uit een aantal volle insteekboekjes, een album met betrekking tot Europese vorstenhuizen en enkele dozen losse zegels.
Collection d timbres postes comprenant une partie de pochettes bien remplies, un albums concernant les maisons royales européennes et quelques boîtes aux timbres mixtes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#59
Een partij ontwerpen voor architectuur en decoratie. Diverse albums, overwegend losbladig.
Lot d’illustrations d’architecture et de décoration. Plusieurs albums, la plupart aux feuilles mobiles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#60
Een lot fantasiejuwelen allerlei in een juwelendoos.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#61
(Kunst, Oost-Europa e.a. 5 boeken, goede tot zeer goede staat). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, als nieuw, Duits). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, dustjacket. Engels). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. Duits). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Heart(..)
(Art, Europe orientale e.a. 5 livres, bon à très bon état). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, comme neuf, allemand). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, jaquette. anglais). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. allemand). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Hea(..)No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/50 -
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/30 -
#63
Een oude rood koperen klaroen.
Clairon en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#64Period: Dendermonde 1901-1981
“Vrouw met hond”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Polderboerin”. “Liggend naakt”, 20/65. Vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Femme au chien”, 10/45. “Méditation”, E.A. “Paysanne du polder”. “Nu couché”, 20/65. Quatre gravures signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65Period: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.
Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#67
Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.No longer availableDim. +/- 93 gEstimate: € 40/50 -
#68
“Dame met papegaai”. Een polychroom beeldje, uitgegeven bij Capodimonte. Gesigneerd.
“Dame au perroquet”. Statuette polychrome éditée par Capodimonte. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#69Period: 1882-1971
“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#70
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een specht bezet met turkoois en een klein robijntje.
Broche en or jaune 18 ct en forme d’un pivert sertie de turquoise et un petit rubis.No longer availableDim. 12,09 gEstimate: € 250/350 -
#71
“Ijsbeer”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Ours polaire”. Statuette en porcelaine polychrome. Avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#72
Vijf kleine litho’s van Marc Kennis met betrekking tot Spanje. En twee grotere gravures van dezelfde auteur. We voegen er een metaalkleurig hoogreliëf met Madonna en Kind aan toe.
Cinq petites lithos par Marc Kennis aux sujets espagnols. Et deux plus grands gravures du même auteur. Nous ajoutons un relief métallique représentant une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#73
(Zuid-Amerikaanse cultuur, 6 boeken, als nieuw). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, dustjacket. Spaans). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, dustjacket, Nederland). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, dustjacket). Ed. Villegas 1999.(..)
(Culture sud-américaine, 6 livres, comme neuf). Francis Devigne 2006. “Prodigioso Perù Profundo. Chamànico, Còsmico, Simbòlico” (hardcover, jaquette. espagnol). Thames & Hudson London 1992. Stone-Miller. “To weave for the sun. Ancient Andean Textiles” (softcover). Time-Life 1998. “De Geest van de Jaguar. Zuid-Amerikaanse mythen” (hardcover, jaquette, néerlandais). Ed. Nerea 2002. Alexandra Kennedy. “Arte de la Real Audiencia de Quito, siglos XVII-XIX” (hardcover, jaquette). Ed. Villegas 1999. Ka(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#75Period: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#76
Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100/120 -
#77
“Meisje met kruik”. Een beeld van meerkleurig porselein. Gemerkt. Spaans werk.
“Fille à la cruche”. Statuette en porcelaine polychrome. Avec marque. Travail espagnol.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#78
Zaire Basin Art History Research Foundation Brussels 1987. Marc L. Felix “100 Peoples of Zaire and their Sculpture. The Handbook” (paperback, als nieuw).
Zaire Basin Art History Research Foundation Brussels 1987. Marc L. Felix “100 Peoples of Zaire and their Sculpture. The Handbook” (paperback, comme neuf).No longer availablePhotos: 2Estimate: € 80/120 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/30 -
#80
Drie verschillende halssnoeren van amber.
Trois colliers différents en ambre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#81
(Kelims, 5 boeken). Office du Livre 1984. Yani Petsopoulos. “Les Kilims. Tapis tissés et brodés du Moyen-Orient” (als nieuw, hardcover, dustjacket, huls, Frans). Thames & Hudson London 1995. Lee Allane. “Kilims, a Buyer’s Guide” (softcover). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands). Alexandria Press Ltd 1991. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from A(..)
(Kilims, 5 livres). Office du Livre 1984. Yani Petsopoulos. “Les Kilims. Tapis tissés et brodés du Moyen-Orient” (comme neuf, hardcover, jaquette, gaine, français). Thames & Hudson London 1995. Lee Allane. “Kilims, a Buyer’s Guide” (softcover). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, néerlandais). Alexandria Press Ltd 1991. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces fr(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#82
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#83
Een vaas en een pot van meerkleurig geglazuur Belgisch aardewerk.
Vase et pot en faïence polychrome belge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#84
Een messingen samovar. Russisch werk.
Samovar en laiton. Travail russe.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800/900 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#87
(Roemeense schilderkunst. 3 boeken). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, dustjacket, als nieuw). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, dustjacket). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, dustjacket).
(Peinture romane, 3 livres). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, jaquette, comme neuf). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, jaquette). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, jaquette).No longer availablePhotos: 2Estimate: € 80/120 -
#88
“Het Lam Gods” & “Jezus met de doornkroon”. Twee groepen van gepolychromeerd plaaster.
“L’anneau divin” et “Jésus à la couronne d’épines”. Deux groupes en plâtre polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#89
Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#90
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 300/400 -
#91
(Schilderkunst, oude meesters e.a. 6 boeken). Mercatorfonds 1975. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel” (goede staat, hardcover, dust jacket, cassette. Museo Nacional del Prado 2003. Miguel Falomir. “Tiziano” (softcover, Spaans). Centro Cultural PUCP, Lima 2012. “La Pintura Flamenca en la Colleccion Gerstenmaier” (softcover, Spaans). McRae Books 2005. Antony Mason. “Everyday Life in the Renaissance” (hardcover, Engels). Taschen 1994. Rose-Marie & Rainer Hagen. “Bildbefragungen. Alte Me(..)
(Peinture, maîtres anciens e.a. 6 livres). Mercatorfonds 1975. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel” (bon état, hardcover, jaquette, cassette.) Museo Nacional del Prado 2003. Miguel Falomir. “Tiziano” (softcover, espagnol). Centro Cultural PUCP, Lima 2012. “La Pintura Flamenca en la Colleccion Gerstenmaier” (softcover, espagnol). McRae Books 2005. Antony Mason. “Everyday Life in the Renaissance” (hardcover, anglais). Taschen 1994. Rose-Marie & Rainer Hagen. “Bildbefragungen. Alte Meist(..)No longer availableEstimate: € 70/100 -
#92
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#93
(Schilderkunst, XIXde eeuw e.a. 7 boeken). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (als nieuw, hardcover, met dustjacket. Oekraïens). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. Frans). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. Fra(..)
(Peinture, XIXe siècle e.a. 7 livres). Mistesjtvo Kiev 1991. V.I. Cventstjka, V.P. Otkovitsj. “Oekrainske Narodne Maljarstvo XIII-XX Stolit”. (comme neuf, hardcover, avec jaquette. ukrainien). Ars Mundi 1992. Stuart Preston. “Edouard Vuillard”. (comme neuf, hardcover, jaquette. français). Galeries nationales du Grand Palais/Museum of Modern Art 1984-1985. “Le Douanier Rousseau” (softcover. français). Galeries nationales du Grand Palais/Metropolitan Museum 1983. “Manet 1832-1883”. (softcover. fr(..)No longer availableEstimate: € 70/100 -
#94
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de village en hiver”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#95
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#97
(Ethnische juwelen e.a. 5 boeken, zeer goede staat). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (als nieuw, hardcover, dustjacket. zeldzaam, Frans). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, dustjacket. Engels). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, Spaan(..)
(Bijoux ethniques e.a. 5 livres, très bon état). Edisud, 1999 Aix-en-Provence. M.-R. Rabaté & André Goldenberg. “Bijoux du Maroc. Du Haut Atlas à la Méditerranée. Depuis le temps des juifs jusqu’à la fin du XXe siècle”. (comme neuf, hardcover, jaquette, rare, français). Britisch Museum Publications 1988. John Mack. “Ethnic Jewellery” (hardcover, jaquette. anglais). Museo del Prado, 1981. “Arte Namban. Influencia espaõla y portuguesa en el arte japonés soglos XVI y XVII”. (softcover, espagnol). E(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#98
De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, nieuwstaat, drietalig).
De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, état neuf, trilingue).No longer availablePhotos: 2Estimate: € 70/100 -
#99
“Blue jay”, “American Flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten.
“Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois estampes américaines anciennes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#100
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp van ± 0,60 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne de ± 0,60 ct.No longer availableDim. Bruto: 21,82 gEstimate: € 400/600 -
#101
“Komediant”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Binnenin toeschrijving op papier en datum 1991.
“Comédien”. Sculpture en bronze sur socle en bois. A l’intérieur attribution sur papier et la date 1991.No longer availablePhotos: 3Dim. L. 15 cmEstimate: € 60/100 -
#102
Een oude speculaasplank met een figuur langs weerskanten.
Planche à speculoos double face.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#103
Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#104
“Stadsplein”. Schets. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Place en ville”. Croquis. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 32 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#105
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1300 -
#106
Een kersenhouten vitrinekast in Lodewijk XVI-inspiratie met vier deuren.
Vitrine en merisier d’inspiration Louis XVI ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 200/300 -
#107
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre multicolore à décor aux millefleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#108
Mazenod 1988. Kerchache, Jacques & Jean-Louis Paudrat, Lucien Stephan.“L'Art Africain” (als nieuw, hardcover, dust jacket, huls, Frans).
Mazenod 1988. Kerchache, Jacques & Jean-Louis Paudrat, Lucien Stephan.“L'Art Africain” (comme neuf, hardcover, jaquette, gaine, français).No longer availablePhotos: 2Estimate: € 80/100 -
#109
Twee stillevens met fruit. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Welling’ & ‘Ryms’.
Deux natures mortes aux fruits. Huile sur toiles. Respectivement signées Welling et Ryms.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#110Period: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#112
“Autosalon 1950 en 1955”. Twee affiches. Ingelijst.
“Salon de l’Automobile 1950 et 1955”. Deux affiches encadrées.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Een paar kleerborstels met zilveren montuur. Londense keuren.
Paire de brosses à vêtements à monture en argent. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#114Period: 1912 - 2000
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Vue de la côte”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 18,72 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 18,72 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 6,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#116
Een kersenhouten buffet met twee deuren langs twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en merisier ouvrant à deux portes flanquant deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 142 cmEstimate: € 180/240 -
#117
Verguld bestek in koffer. Compleet voor 12 personen.
Couvert doré dans une ménagère. Complet pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#118
Een kandelaar met twee lichtpunten en een solifiori van zilver. De eerste 185 g aan 925‰ zilver, de tweede Engels.
Candélabre à deux lumières 925‰ et un soliflore en argent. Le premier ± 185 g. Le deuxième aux poinçons anglais.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#119
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een parelsnoer met zilveren sluiting.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#121
Mickey en Minnie Mouse van polychroom kunsthars.
Mickey et Minnie Mouse en plastique polychrome.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#122
“Hoeve in het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#124
Een lambriseringspaneel van grijsgepatineerd hout, versierd met een vasque met guirlandes en vogels van plaaster in hoogreliëf.
Un panneau de lambris en bois à patine grise décoré d’une vasque aux guirlandes et oiseaux en plâtre en relief.No longer availableDim. 107 x 103 cmEstimate: € 60/80 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 1200/1400 -
#126
Een eikenhouten driedeurskast, trapsgewijs opgebouwd.
Armoire à trois portes en chêne. Construction en gradins.No longer availableDim. 186 x 106 x 50 cmEstimate: € 300/350 -
#127
“Artiest met poedel”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Barye.
“Artiste avec caniche”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Barye.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#128
(Moderne kunst, 5 boeken, zeer goede staat). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover met dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover met dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover met dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche (..)
(Art moderne, 5 livres, très bon état). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover avec dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover avec dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover avec dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche M(..)No longer availableEstimate: € 180/240 -
#129Period: 1898-1984
“Zicht op de Semois”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Vue de la Semois”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#130
Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru
Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 80/150 -
#131
Bozar/DMA/Hatje Cantz 2014. Jeffrey Grove. “Michaël Borremans, As sweet as it gets”. Nederlands. Als nieuw, hardcover met stofwikkel.
Bozar/DMA/Hatje Cantz 2014. Jeffrey Grove. “Michaël Borremans, As sweet as it gets”. Néerlandais. Comme neuf, hardcover avec jaquette.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 30/40 -
#132
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1894”. Affiche. Repro.
“Exhibition mondiale Anvers 1894”. Affiche. Reproduction.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#133
Zes albums van Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimiles uitgegeven in 1984-1985 van de oorspronkelijke albums uit de jaren dertig). “Le Sceptre d’Ottocar”, ed. 1966. “Au Congo”, ed. 1970 (schade aan rug). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 in het Esperanto.
Six albums de Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimilés édités en 1984-1985 des albums d’origine des années 30). “Le Sceptre d’Ottocar”, éd. 1966. “Au Congo”, éd. 1970 (dos abîmé). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 en Espéranto.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#134Period: °1926
“Personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 79 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#135
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen. Ecuador.
Collier en coquilles spondylus taillées. Equateur.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#136
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#137
“Carnavaliste” & “Romantisch koppel” Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. Kleine beschadiging bij de eerste.
“Carnavaliste” et “Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Les deux avec marque. Petit dégât au premier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#138
(Moderne kunst, 10 boeken, zeer goede staat). PMMK, Oostende/Stichting Kunstboek 1992. “Modernism in Painting. 10 jaar schilderkunst in Vlaanderen” (softcover). Bulfinch Press Book/Little, Brown & Cie 1999. “Irving Penn regards the work of Issey Miyake 1975-1998” (hardcover.) Whitney Museum of American Art/Borzoi Book 1978. “Saul Steinberg” (softcover). Benedikt Taschen Verlag 1990. “Baselitz” (softcover). Raab Galerie Berin et al 1987. “Elvira Bach” (softcover). Staatliche Museen, Berlin/Stadtm(..)
(Art moderne, 10 livres, très bon état). PMMK, Oostende/Stichting Kunstboek 1992. “Modernism in Painting. 10 jaar schilderkunst in Vlaanderen” (softcover). Bulfinch Press Book/Little, Brown & Cie 1999. “Irving Penn regards the work of Issey Miyake 1975-1998” (hardcover.) Whitney Museum of American Art/Borzoi Book 1978. “Saul Steinberg” (softcover). Benedikt Taschen Verlag 1990. “Baselitz” (softcover). Raab Galerie Berin et al 1987. “Elvira Bach” (softcover). Staatliche Museen, Berlin/Stadtmuseum(..)No longer availableEstimate: € 180/240 -
#139
Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#140
Een halssnoer met diverse tinten van “vegetaal ivoor” of tagua, het vruchtvlees van de ivoorpalm uit het Amazonewoud.
Collier aux teintes différentes de tagua ou “ivoire végétal”, l’albumen du fruit du palmier à ivoire provenant de la forêt amazonienne.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#141
(Moderne kunst, 5 boeken, zeer goede staat). Ed. Nauta S.A. 1978. Jean Clay. “Del Impresionismo al Arte Moderno”. (hardcover met dust jacket). Schuler Verlagsgesellschaft 1975. Antonio del Guercio. “Russische und sowjetische Avantgarde” (hardcover met dust jacket). Schuler Verlagsgeselschaft 1974. Emilio Bertonati. “Die neue Sachlichkeit in Deutschland” (hardcover met dust jacket). Hayward Gallery London/Arts Council of Great Britain 1978. “Neue Sachlichkeit and German Realism of the Twenties” (..)
(Art moderne, 5 livres, très bon état). Ed. Nauta S.A. 1978. Jean Clay. “Del Impresionismo al Arte Moderno”. (hardcover avec dust jacket). Schuler Verlagsgesellschaft 1975. Antonio del Guercio. “Russische und sowjetische Avantgarde” (hardcover avec dust jacket). Schuler Verlagsgeselschaft 1974. Emilio Bertonati. “Die neue Sachlichkeit in Deutschland” (hardcover avec dust jacket). Hayward Gallery London/Arts Council of Great Britain 1978. “Neue Sachlichkeit and German Realism of the Twenties” (s(..)No longer availablePhotos: 2Estimate: € 180/240 -
#142
Een kleine opgezette schildpad.
Petite tortue empaillé.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 40/80 -
#143
(Afrikaanse cultuur, 8 boeken, zeer goede staat). Arthaud 1991. “Rois d’Afrique” (hardcover, dustjacket). Wiliam Collins Sons & Co Ltd 1985. Angela Fisher. “Africa Adorned” (hardcover, dustjacket). Rizzoli 1986. Margaret Courtney-Clarke. “Ndebele” (hardcover, dustjacket, Engels). Elm Tree Books 1986. Tepilit Ole Saitoti, Carol Beckwith. “Maasai” (hardcover, dustjacket, Engels). Somogy/Musée d’Art Juif Marocain Bruxelles 2002. “Juifs du Maroc. Fastes et facettes” (softcover). Harvill Press 1983. (..)
(culture africaine, 8 livres, très bon état). Arthaud 1991. “Rois d’Afrique” (hardcover, jaquette). Wiliam Collins Sons & Co Ltd 1985. Angela Fisher. “Africa Adorned” (hardcover, jaquette). Rizzoli 1986. Margaret Courtney-Clarke. “Ndebele” (hardcover, jaquette, anglais). Elm Tree Books 1986. Tepilit Ole Saitoti, Carol Beckwith. “Maasai” (hardcover, jaquette, anglais). Somogy/Musée d’Art Juif Marocain Bruxelles 2002. “Juifs du Maroc. Fastes et facettes” (softcover). Harvill Press 1983. Mohamed Am(..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
#144
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signature indistincte.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#145
Twee verschillende halssnoeren van amethist.
Deux colliers différents en améthyste.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#146
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/180 -
#147
Aartsengel. Bronzen ontwerp voor een beeld in de stad Sibiu (Roemenië). Te Herstellen.
“Archange”. Modèle en bronze d’une statue pour la ville de Sibiu (Roumanie). A réparer.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 200/300 -
#148
“Romeins wagenmenner”. Een beeld van witgepatineerd plaaster naar een werk van A. Santini.
“Aurige romain”. Sculpture en plâtre à patine blanche d’après un oeuvre de A. Santini.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#149Period: 1921-1994
“Arabische jongen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Garçon arabe”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en amethist van ± 7,31 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une améthyste de ± 7,31 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 1600/1700 -
#151
(Afrikaanse cultuur, 11 boeken, goede tot zeer goede staat). Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, dustjacket, huls. Frans). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, huls, Duits). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, Engels). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afr(..)
(Culture africaine, 11 livres, bon à très bon état. Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, jaquette, gaine. français). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, gaine, allemand). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, anglais). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afriq(..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
#152
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#153
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre en bois. Au membres mobiles et sur socle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140/160 -
#154Period: 1913-1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#155
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1250/1350 -
#156
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style renaissance malinois ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#157
Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.
Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#158
Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.
Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 140/200 -
#159
Senneh Melayer. Een antiek Oosters karpet. Handgeknoopt.
Senneh Melayer. Carpette d’Orient ancienne. Nouée main.No longer availableDim. 195 x 136 cmEstimate: € 120/200 -
#160
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en turkooiscabochons van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 650/750 -
#161
Twee verschillende verrekijkers in originele tassen, waarvan één gemerkt van Pentax.
Deux paires de jumelles diverses et leurs étuis. Une de la marque Pentax.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#162
“Dreef te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1905.
“Drève à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1905.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#163
(Afrikaanse kunst, 9 boeken, als nieuw). Kon. Museum voor Midden-Afrika Tervuren 1995. Gustaaf Verswijver. “Schatten uit het Afrika-Museum, Tervuren” (softcover, Nederlands). Musée Dapper 1990. Armand Duchâteau. “Benin, Trésor Royal. Collection du Musem für Völkerkunde Vienne” (hardcover, dustjacket, Frans). Musée Dapper 1991. “Cuillers Sculptures” (hardcover, dustjacket, Frans). Musée Dapper 1991. Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau. “Fang” (hardcover, dustjacket, Frans). Fondation Dapp(..)
(Art africain, 9 livres, comme neuf). Kon. Museum voor Midden-Afrika Tervuren 1995. Gustaaf Verswijver. “Schatten uit het Afrika-Museum, Tervuren” (softcover, néerlandais). Musée Dapper 1990. Armand Duchâteau. “Benin, Trésor Royal. Collection du Musem für Völkerkunde Vienne” (hardcover, jaquette, français). Musée Dapper 1991. “Cuillers Sculptures” (hardcover, jaquette, français). Musée Dapper 1991. Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau. “Fang” (hardcover, jaquette, français). Fondation Dap(..)No longer availablePhotos: 2Estimate: € 400/600 -
#164
“Hoeves in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes dans un paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#165
Een halssnoer van de nomaden uit het grondgebied Ogaden. Somali / Yemen.
Collier des nomades d’Ogaden. Somalie/Yémen.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#166
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen met messingen ringen en bovenaan met glas-in-looddeurtjes.
Buffet en chêne sculpté de style renaissance décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton, le dessus ouvrant à deux portes en vitrail.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 120/200 -
#167
Een kraagvaas van meerkleurig crackleware.
Vase évase en porcelaine crackleware polychrome.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#168
Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.
Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 56 cmEstimate: € 200/240 -
#169
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#170
Twee verschillende halssnoeren met zilveren tussenstukken van natuurlijke geel hars en in olie gekookte rood hars.
Deux différents colliers en résine naturelle jaune et résine rouge, cuite en huile. En alternance avec de l’argent.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#171
“Hond”. Een beeld van zamak op een sokkel van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
“Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 120/180 -
#172
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#173
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.
Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 160/180 -
#174
Een paar kleurengravures met naakte koppels. Gesigneerd en genummerd 24 & 34/50 buiten de plaat. Aangekocht bij Galerie ‘La Hune’ te Parijs.
Paire de gravures en couleurs aux couples nus. Signées et numérotées 24 et 34/50 hors planche. Achetées chez Galerie “La Hune” à Paris.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 450/550 -
#176
Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#177
“Moederschap”. Een sculptuur van albast op voetstuk. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Maternité”. Sculpture en albâtre sur socle. Signée et datée 1909.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#178
Een dubbel fossiel van een vis.
Fossile double d’un poisson.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 1290/140 -
#179
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#180
Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en roze calcedoon van ± 16,67 ct.
Bague en or rouge 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’une calcédoine rose de ± 16,67 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 7,30 gEstimate: € 1700/1800 -
#181
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/400 -
#182Period: °1938
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#183Period: 1856 - 1926
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 17 cmEstimate: € 220/280 -
#184
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 199 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een Ethiopisch verlovingshalssnoer van zilver en amber. Gefotografeerd voor het boek. “Africa Adorned”.
Collier nuptial en argent et ambre. Photographié pour le livre “Africa Adorned”.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#186
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 300/500 -
#187Period: 1855 - 1935
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#190
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 550/650 -
#191
“Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.
“Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 18 cmEstimate: € 180/220 -
#192
“Rustende jonge dame”. Olieverf op paneel van notenhout. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Jeune femme reposant”. Huile sur panneau de noyer. Ecole française du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 400/500 -
#193
“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye
“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre par Antoine Barye.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 250/350 -
#194Period: 1889 - 1972
“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550/650 -
#195
Een 18 karaats geel armband.
Bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 63,13 gEstimate: € 1300/1500 -
#196
Een gesculpteerd eikenhouten kast op bolpoten met vier deuren en twee laden in de gordel.
Meuble en chêne sculpté ouvrant à quatre portes et à deux tiroirs en ceinture. Pieds boules.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#197
“Zien en zwijgen”. Een paar beelden van bruingepatineerd brons op arduinen sokkels naar werken van Salvador Dali.
“Voire et se taire”. Paire de sculptures en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille d’après des oeuvres par Salvador Dali.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 250/350 -
#198Period: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#199
“Sloep op de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd november 1911.
“Chaloupe sur un canal”. Huile sur toile. Signée et datée novembre 1911.No longer availableDim. 68 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#200
Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availablePhotos: 2Dim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500/4500 -
#201
Een paar zittende papegaaien van groengepatineerd brons.
Paire de perroquets assis en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 75 & 83 cmEstimate: € 1500/1800 -
#202Period: 1910 - 1962
“Amprente pe covor (afdrukken op het tapijt)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1961.
“Amprente pe covor (impressions sur le tapis)”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1961.No longer availablePhotos: 3Dim. 100 x 81 cmEstimate: € 20000/30000 -
#203Period: 1833 - 1915
“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 1300/1400 -
#204Period: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availablePhotos: 3Dim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#205
Vijf aan elkaar gebrachte 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier, robijn, smaragd en diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Cinq bagues attachées en or jaune 18 ct sertis de saphir, de rubis, d’émeraudes et de diamant ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1900/2000 -
#206Period: °1954
“Ograda Mystica”. Een paar grote houtsculpturen met personages en dieren. Achteraan gesigneerd.
“Ograda Mystica”. Paire de sculptures en bois aux personnages et animaux. Signature au verso.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 600/1000 -
#207
Een damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 54 cmEstimate: € 650/750 -
#208
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380/420 -
#209Period: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availablePhotos: 3Dim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#210
Een halssnoer met meerkleurige kleine natuurparels met een zilveren slot.
Collier de perles naturelles polychromes. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#212
Een wandtapijt met idyllisch landschap. XIXde eeuw.
Tapisserie au paysage idyllique. XIXe siècle.No longer availablePhotos: 4Dim. 384 x 294 cmEstimate: € 200/400 -
#213Period: 1869 - 1949
“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#214Period: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#215
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne, dans des coupes en argent, ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 1100/1200 -
#216
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#217Period: 1868-1930
Een meisjesbuste van meersoortig marmer. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste de jeune femme en différentes sortes de marbre. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#218
Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#219Period: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 800/900 -
#221
Een paar witmetalen lampen, opgebouwd uit zeven stangen met glazen bollen.
Paire de lampes en métal blanc comprenant sept tiges aux abat-jour sphériques en verre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 650/750 -
#222Period: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#223
“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 44 cmEstimate: € 2600/2800 -
#224Period: 1870-1944
“Jachtstilleven met een haas”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd K.M. en gedateerd 1911.
“Nature morte de chasse avec lièvre”. Huile sur toile. Monogrammée K.M. et datée 1911.No longer availableDim. 69 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#225
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availablePhotos: 2Dim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#226
Een slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed met elektrisch verstelbare lattenbodems, twee nachtkastjes, twee eendeurs spiegelkasten en een kaptafel met marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Chambre à coucher d’époque Louis-Philippe comprenant un lit (deux ressorts à lattes réglables à l’électricité), deux tables de chevets, deux armoires à une porte miroitée et une coiffeuse à tablette en marbre.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 300/500 -
#227
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#228
Een coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.
Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 350/400 -
#229Period: °1957
“Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.
“Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.No longer availablePhotos: 3Dim. 93 x 93 cmEstimate: € 400/600 -
#230
Een halssnoer in de vorm van haaientanden van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier en forme de dents de requin en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 160,11 gEstimate: € 200/300 -
#231
Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.
Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.No longer availableDim. 285 gEstimate: € 200/250 -
#232Period: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availablePhotos: 3Dim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#233
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500/600 -
#234Period: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#235
Een halssnoer met platte parels met een zilveren slot.
Collier de perles plates. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#236
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout. Het opzet met twee gevitreerde deuren, gedragen door twee gesculpteerde leeuwen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le dessus à deux portes vitrées et porté par deux lions sculptés.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 120/200 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#238Period: 1827-1905
“La Charité. Een moeder met kinderen”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met gietersmerk van F. Barbedienne.
“La Charité. Une mère et deux enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de F. Barbedienne.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 48 cmEstimate: € 1800/2400 -
#239Period: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een saffier van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1500/1600 -
#241
Een vaas van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemenranken. Apocrief gemerkt.
Vase en porcelaine polychrome de style art nouveau à décor de guirlandes de fleurs. Marque apocryphe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/60 -
#242Period: °1952
Drie aquarellen met symbolische voorstellingen. Gesigneerd.
Trois aquarelles aux représentations symboliques. Signées.No longer availablePhotos: 4Dim. 64 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#243
Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#244Period: 1866-1913
“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#245
Een zilveren ketting met geslepen spondylusschelpen. Ecuador.
Chaîne en argent aux coquilles spondylus taillées. Equateur.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#246
Een Hollands kabinet met drie laden onder twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 300/600 -
#247Period: 1890-1957
“De Schilder” Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Peintre”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 48 cmEstimate: € 1200/2000 -
#248
“Badende 1” Bronzen beeld met groen patina. Gesigneerd en gedateerd 1890.
“Baigneuse 1”. Sculpture en bronze à patine verte. Signée et datée 1890.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 40 cmEstimate: € 2000/3000 -
#249
Een Russisch Paasicoon. XIXe eeuw. Een kleine beschadiging.
Icône de Pâque russe représentant la vie du Christ. XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een Siam robijn van ± 4,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un rubis de Siam de ± 4,10 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 4000/5000 -
#251
Een damesbuste van blauw en wit porselein naar een werk van G. Lévy.
Buste de dame en porcelaine bleue et blanche d’après un oeuvre de G. Lévy.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250/350 -
#252
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#253
Een Friese stoeltjesklok. XIXde eeuw. In werkende staat.
Pendule murale frisonne de type stoeltjesklok. XIXe siècle. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#254Period: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#255
Twee verschillende halssnoeren van koraal, rookkwarts en meerschuim en zilver uit Brazilië en Tanzanië
Deux colliers différents en corail, quartz fumé et écume de mer, sertis en argent provenant du Brésil et de la Tanzanie.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#256
Een mahoniehouten tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe à deux corps en acajou. Deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 50/100 -
#257
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.
“Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 25 cmEstimate: € 70/120 -
#258
Een inktstel van meerkleurig en verguld Brussels porselein, getooid met een hond op het deksel. Recipiënten incluis. Eind XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine polychrome et dorée de Bruxelles, surmonté d’un chien. Avec les récipients. Fin du XIXe siècle.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 160/200 -
#259
“Dorpszicht met molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#260
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en coquilles spondylus taillées. Aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#261
“De Denker” Gipsen plaquette in houten lijst. Gesigneerd.
“Le penseur”. Plaquette en plâtre dans un cadre en bois. Signée.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø 21 cmEstimate: € 100/120 -
#262Period: °1958
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
“Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.No longer availableDim. 54 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#263
“Ed. Anseele”. Bronzen buste. Niet gesigneerd.
“Ed. Anseele”. Buste en bronze. Sans signature.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200/240 -
#264Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 500/600 -
#266
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren bovenaan.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#267
Een lot munten, waarbij 5 uitgaven van de Koninklijke Munt van België met telkens twee stukken van alle BEF-munten, samen met een penning m.b.t. de thema’s, KBS 1989, Waterloo 1990, KBVB 1994, Antarctica 1997, Sabena 1998. Een cassette met alle Franse frankstukken van 1997. Zilveren munten: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. K.B.S. ‘96, 250 BEF, 925‰, Boudewijn & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925‰. Zilvergewicht: 174,05 g.(..)
Un lot de pièces de monnaie, dont 5 éditions de la Monnaie Royale de Belgique contenant chaque fois deux pièces de chaque valeur existante ainsi qu’une médaille représentant les différents thèmes, FRB 1989, Waterloo 1990, URBSFA 1994, Antarctique 1997, Sabena 1998. Une cassette avec toutes les pièces en franc français de 1997. Pièces en argent: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. FRB. ‘96, 250 BEF, 925‰, Baudouin & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#268
Een zwart handtasje met zilveren beugels. 800‰.
Sac à main en tissu noir à fermoir en argent. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. Bruto: 181,70 grEstimate: € 100/150 -
#269
“Het doopkind”. Olieverf op paneel.
“Le baptême”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.
Chaîne en or blanc et son pendentif en forme de trèfle serti de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 1900/2000 -
#271
Lot zilverwerk met zes zilveren theelepeltjes in etui, Indonesisch wa-jangmotief en getorste steeltjes, 800‰. Zes zilveren lepeltjes met bladmotief, en getorste steeltjes, Nederlandse keuren, tweede gehalte voor 1953, datumletter O, maker AK1 voor Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Twee losse suikerlepeltjes, Nederlandse keuren, het ene 835‰, het andere tweede gehalte, datumletter L voor 1921, maker OB voor Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven en een schaaltje van gedreven zilver met bloemenm(..)
Lot d’argenterie contenant six cuillères à thé en argent dans un étui, motif de wa-jang indonésien et tiges torsadées, 800‰. Six petites cuillères en argent à motif de feuilles et au tiges torsadées, poinçons hollandais, deuxième titre avant 1953, lettre date O, orfèvre AK1 pour Andries Cornelis Kooiman, Schoonhoven. Deux cuillères à sucre dépareillées, poinçons hollandais, l’une 835‰, l’autre deuxième titre, lettre date L pour 1921, orfèvre OB pour Oosterbeek & Baardwijk, Schoonhoven et un peti(..)No longer availableDim. 178,15 gEstimate: € 80/120 -
#272
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#273
“Pierrot”. Een beeldje van bruin- en goudgepatinerd zamak op een voetstuk van albast.
“Pierrot”. Statuette en régule à patine brune et or sur base en albâtre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#274Period: Dendermonde 1901-1981
“Stad”, 24/45. “Winter op het Kiel”, 35/60. “Winter”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Vier gravures. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ville”, 24/45. “Hiver au Kiel”, 35/60. “Hiver”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Quatre gravures. Signées et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#275
Een oude broche en vier verschillende oude spelden voor ponchos.
Ancienne broche et quatre anciennes épingles pour des ponchos.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#276
Een eikenhouten tafel met zes stoelen met gevlochten zit en rug in Mechelse Renaissancestijl.
Table en chêne et six chaises aux sièges et dossiers cannés. Style Renaissance malinois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#277
Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.
Coffret de bureau en chêne sculpté décoré de guirlandes de fleurs. Couvercle orné d’une scène classique. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#278
Een oude precisieweegschaal in glazen kast.
Balance de précision ancienne dans sa caisse vitrée.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 100/180 -
#279
Twee Franse spotprenten en een gravure met paarden van Léon Danchin in drie sober ingelegde houten kaders in Charles X-stijl.
Deux caricatures françaises et une gravure aux chevaux par Léon Danchin. Encadrées sobrement dans des cadres de style Charles X.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#280
Een dubbele halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met bergkristal en onyx, in originele doos.
Collier double en argent 925‰ serti de cristal de roche et onyx. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#281
Een paar siervazen van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels en gedecoreerd met engeltjes in reliëf. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en régule à patine brune sur socles en marbre et décorés d’angelots en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#282Period: 1940 - 2000
“De Gaverbeek te Waereghem” & “Boszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en het eerste met certificaat.
“De Gaverbeek te Waereghem” et “Sous-bois”. Huile sur toile. Toutes les deux signées et la première avec certificat.No longer availableDim. 23 x 29 & 49 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#283
“Le travail “& “Labor”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak, waarbij het eerste naar een werk van Faure de Broussé en het tweede naar A. J. Scotte.
“Le travail” et “Labor”. Deux sculptures en régule à patine brune. La première d’après Faure de Broussé et la deuxième d’après A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#284Period: 1886-1945
“Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 400/500 -
#285
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#287
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gerestaureerd.
Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée. Décor de fleurs peintes à la main. Restaurés.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#288
Schemerlampje met bronzen voet in de geest van Tiffany’s.
Lampadaire sur pied en bronze dans le goût de Tiffany.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 40/60 -
#289Period: 1916-1971
“Zuiders strand”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Plage méditerranéenne”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en in markies geslepen saffieren van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct et de saphirs taillés en marquise pesant ± 0,90 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1500/1600 -
#291
Een klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in Napoleon III-stijl. Eén wasvang manco.
Garniture de cheminée en cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Une bobèche manque.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#292Period: 1896 - 1967
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140/180 -
#293
Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.
Lanterne octogonale en métal et verre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#294Period: 1920-1997
“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,39 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,39 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1500/1600 -
#296
Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.
Armoire à deux portes en acajou de style Louis-Philippe à un tiroir en doucine.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een lot van twaalf appelvormige naamkaarthoudertjes van ivoor en zilver. We voegen er zeven peervormige en een appelvormig houdertje van zilver aan toe.
Lot de douze porte-carte en forme de pomme en ivoire et argent. Nous ajoutons sept porte-carte piriformes ainsi qu’un en forme de pomme en argent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#298
“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#299Period: 1868 - 1945
“Begijnhofpoort te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte du béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#300
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en coquilles spondylus taillées aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#301Period: 1903 - 1984
“Oktober 44 - maart 45”. Een beeld van gepatineerd plaaster als herdenking aan de Nederlandse oorlogswinter. Gesigneerd en gedateerd 1945. Kleine beschadigingen.
“Octobre 44 - mars 45”. Sculpture en plâtre patiné commémorant l’hiver de guerre aux Pays Bas. Signée et datée 1945. Petits usures.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#302
Een pennenreiniger in de vorm van een zwaan van donkergepatineerd brons. Rond 1900.
Cygne en bronze à patine foncée servant à nettoyer des plumes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 140/200 -
#303
Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#304
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#305
Een halssnoer met hanger en een broche van zilver bezet met lapis lazuli. In originele doos.
Collier au pendentif et une broche en argent sertis de lapis lazuli. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#306
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#307
Een lot van zes wandelstokken, waarvan één van Aziatisch ivoor, maar beschadigd.
Lot de sept cannes dont une d’origine asiatique en ivoire et abîmée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#308
Een lot van twee zonneschermpjes en vijf parapluutjes.
Lot de deux ombrelles et de cinq parapluies anciennes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#309
Een gevarieerd lot oud speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#310
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#311
Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#312
Serie van twaalf zilveren theelepeltjes met getorste steeltjes eindigend in een eikel. Nederlandse keur voor 835‰.
Suite de douze cuillères à thé en argent aux tiges torsadées terminant en glands. Poinçon hollandais pour 835‰.No longer availableDim. 92,52 gEstimate: € 60/80 -
#313
Een hertengewei op een gesculpteerd houten wandbevestiging.
Bois de cerf sur plaquette en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#314Period: 1891-1967
“Clochard”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Clochard”. Aquarelle. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een slang van 925‰ zilver bezet met onyx.
Collier et bracelet assorti en forme de serpent en argent 925‰, sertis d’onyx.No longer availableDim. Bruto: 126 gEstimate: € 150/250 -
#316
Een mahoniehouten commode met vier laden en een marmeren blad in Louis-Philippestijl.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs et avec une tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#318
Kleine regulateur. Met achteraan oud label: “Coin de Westende, Meir Anvers”.
Petit régulateur. Ancienne étiquette au verso: “Coin de Westende, Meir Anvers”.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80/120 -
#319
Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.
Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#320
Drie verschillende halssnoeren geslepen van bull horn.
Trois colliers en corne de taureau taillée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#321
Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#322Period: 1882-1927
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#323
Een schouwpendule van verguld zamak en albast, bovenaan getooid met een ridder met paard. Beschadiging.
Pendule en régule doré et albâtre. Surmontée d’un chevalier à cheval. Dégât.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#324
“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame au chapeau noir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#326
Een staander in drie niveaus van wit en groengepatineerd gietijzer, gedecoreerd met engeltjes in reliëf.
Piédestal à trois niveaux en fonte à patine blanche et verte. Décor d’angelots en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#327
Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#328
Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
Petite pendule à colonnes. Ornements dorés.No longer availableDim. H.25 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#330
Een armband, twee broches en een paar oorbellen van amber gezet in zilver van 925 ‰.
Bracelet, deu broches et une paire de boucles d’oreilles en ambre serti en argent de 925‰.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 100/150 -
#331
Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.
Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#332
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#333
Een grote drageoir van kleurloos geslepen kristal.
Grand drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30/50 -
#334
“Pekinees”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pékinois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#335
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 200/300 -
#337
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.
Service à café trois pièces en métal argenté aux anses en ébène. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#338
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#339
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een briljant van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct et un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 350/450 -
#341
Een paar kristallen karaffen, waarbij een met verzilverde en de andere met sterling zilveren montuur.
Paire de carafes en cristal dont une au bord en métal argenté et l’autre à monture en argent sterling.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#342
“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Oude landkaart, gedeeltelijk met de hand gekleurd. XVIIIe eeuw.
“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Ancienne carte partiellement colorée à la main. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 52 x 61 cmEstimate: € 200/250 -
#343
Kleine kolompendule. Veer te repareren.
Petite pendule à colonnes. Ressort à réparer.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/60 -
#344
“Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
“Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#345
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 550/650 -
#346
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#347
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#348
Drie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.
Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#349
Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.
Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100/1200 -
#351
Een lot brons en koper, bestaande uit twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl, een kruisbeeld, een vijzel en een applique met twee lichtpunten.
Lot de bronzes et de cuivres comprenant deux candélabres de style Louis XV, un crucifix, un mortier et une applique à deux lumières.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 50/80 -
#352Period: 1898 - 1985
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#353
Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#354
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400/1500 -
#356
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#357
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee karaffen, een vaas en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristal taillé incolore comprenant deux carafes, un vase et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#358
Een lampenvoet van mauve kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#359
Een eikenhouten scribaan met drie kleine laden binnenin en een kleine lade aan de zijkant.
Scriban en chêne ouvrant à trois petits tiroirs et un petit tiroir latéral.No longer availablePhotos: 2Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#360
Een lotje allerlei van zilver, waaronder drie kleine zakhorloges, kettingen, en fantasiejuwelen we voegen er een aantal munten en een sigrettenpijp met een montuur van 9 karaats geel goud aan toe. Een binnenwerk van een Baum & Mercier horloge en een Festina horloge. e.a.
Lot d’argent, dont trois petites montres de gousset, des chaînes et des bijoux de fantaisie. Nous ajoutons des pièces de monnaie et une pipe à cigarettes au bord en or jaune 9 ct. On y trouve aussi le mouvement d’une montre Baum & Mercier et une montre Festina etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#361
Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Paire de candélabres en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#362
Een vide-poche van geslepen blauw kristal.
Vide-poche en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#363
Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#364
Twee ingekaderde prenten met tekeningen uit Kuifje-albums.
Deux estampes encadrées représentant des dessins d’albums de Tintin.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#365
Een halssnoer in de vorm van een slang van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier en forme de serpent en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 91,80 gEstimate: € 200/300 -
#366
Een oude houten schoolbank.
Banc scolaire ancien en bois.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#367
Een cilindervormige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa en een kelkvaas van kleurloos Boheems kristal. Het eerste van Val St. Lambert.
Vase cylindrique en cristal taillé de Val Saint-Lambert coloré rouge dans la masse et une calice en cristal de Bohème incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#369
“Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#370
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availablePhotos: 2Dim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#371
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#372
“St Andrieskerk” & “O.L.V. Kathedraal te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 81/150 & 38/150 buiten de plaat.
“Eglise Saint-André” et “Cathédrale Notre Dame à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 81/150 et 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 37 x 11 cmEstimate: € 60/100 -
#373
Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#374
“Tintin au Congo”. Een ingekaderde affiche. Officiële uitgave.
“Tintin au Congo”. Affiche encadrée. Edition officielle.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#376
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#377
Een lot glaswerk, bestaande uit een zesdelig mauve toiletstelletje en acht glaasjes met vergulde strepen.
Lot de verrerie comprenant une garniture de toilette six pièces mauve et huit verres aux traits dorés.No longer availableEstimate: € 50/90 -
#378
Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.
Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#379
Een lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#381
Lot boeken m.b.t. Architectuur. 5 stuks. “Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Omstreeks 1900.
”Travaux d’Architecture exécutés en Belgique” e.a. Lot de livres traitant l’Architecture. 5 pièces. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#383
Een asbak van verzilverd metaal, getooid met een viermotorig vliegtuig. We voegen er een koperen vide-poche met een kikker in reliëf aan toe.
Cendrier en métal argenté surmonté d’un avion à quatre moteurs. Nous ajoutons un vide-poche en cuivre décoré d’une grenouille en relief.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#384
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Een roestvrij stalen herenhorloge, bandje met verlengstukken.
Montre d’homme en acier inoxydable. Bracelet à allonges.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#386
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Paire de candélabres d’église de style baroque en laiton.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200/300 -
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#389
Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 & 54 cmEstimate: € 40/60 -
#390
Een lot fantasiejuwelen in bruine juwelendoos met sleutel.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux brune avec clé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#391
Een lang gerekte schaal van kristal, mauve gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe allongée en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#393
Een servies van meerkleurig porselein voor twaalf personen, versierd met een handgeschilderd decor van zeevruchten en vissen. Onderaan gemerkt ‘C.T.’.
Service en porcelaine polychrome pour douze couverts, décoré de fruits de mer et de poissons peints à la main. Marque C.T. au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#394
Een schelpvormige coupe van kleurloos en deels gesatineerd glas en een driearmige designkandelaar van rood kristal. Resp. gemerkt Lalique en Val St. Lambert.
Coupe en forme de coquille en verre incolore et partiellement satiné, ainsi qu’un candélabres design à trois branches en cristal rouge. Respectivement avec marque Lalique et Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#395
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#396
Een paar mahoniehouten stoelen met rood fluwelen bekleding.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#397
Een terrine van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor op bronzen voet. We voegen er een bonbonnière met een mauve versiering met bloemen in hoogreliëf aan toe. Het eerste Frans en het tweede Hongaars werk.
Terrine en porcelaine française bleue cobalt et dorée à décor de fleurs peintes à la main sur base en bronze. Nous ajoutons une bonbonnière un porcelaine hongroise blanche décorée de fleurs et à fretel en forme d’un bouquet de rose.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#399
Een groot lot tin, bestaande uit drie koffiekannen, bestek, pollepels, schotels, maatbekertjes, enz.
Grand lot d’étains dont trois cafetières, des couverts, des louches, des plats, des mesures etc.No longer availablePhotos: 4Estimate: € 50/80 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60/100