Veiling volledig: 750 loten in veiling.
Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 750 loten in veiling.
Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.
Een blauw-wit porseleinen kom met floraal decor.
“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.
“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
Een lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
Een paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
Een notenhouten speeltafel met klapblad.
Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
Een modern glazen vaas met swirldecor.
Een Art-Deco glazen roterende wereldbol op een koperen voetje, gemerkt Globe Universel Diamètre 21 cm.
Een lot van 2 aquarellen met roemerglas, onleesbaar gesigneerd.
8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
Een uit Murano glaspasta geboetseerde afbeelding van een abstract gelaat.
2 Aziatisch houten lakpanelen met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen, figuren en bloemendecor in reliëf.
Een paar Chinees porseleinen schaaltjes, wit-oranje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.
Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
Een paar houten gesculpteerd vergulde beeldjes van Thaise Boeddha’s.
2 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
‘Zonsopgang bij desolaat landschap’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
Een set van twee piëdestals in Chinese stijl, zwart geverfd hout met een marmeren blad.
Een paar bronzen juwelen met van een kameleon en 1 met 2 slangen, op plexi sokkel. Mali / Burkina Faso. Eind 20e eeuw.
Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen met Guanyin in het decor.
“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
Een set van drie lange parelhalssnoeren.
Een Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.
“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.
Een salonnetje in Louis-XVI stijl bijstaande uit een tweezits-bankje en twee armstoelen. Ecru gepatineerd en groene velours stoffering.
Een donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijtjes op glas. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
Een terracotta Bamileke pijpenkop, Kameroen.
“La Mairie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
Een houten gesculpteerd Kumu masker met raffia. Provenance, ex Felix Lauwers, ex Jean-Baptiste Vandewalle. Vroeg 20e eeuws.
Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
Een kleine secretaire in palissander met uitschuifbaar blad en zeven laden.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Een Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
“Scheldezicht te Antwerpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
“De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.
“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
Een set van twee gesculpteerde massief eiken piëdestals.
Een Chinees porseleinen dekselpotten, blauw-wit met foo honden en feniks in het decor.
Een Chinees porseleinen beeld van Boeddha Shakyamuni, famille rose. 19/20e eeuw.
“En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
Een lot van cloisonné brons, bestaande uit een Fo hond met godin, een grote koro en 2 vazen met figuratief en floraal decor. Allen onderaan gemerkt.
Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.
Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 5 verdiepen op sokkel, blauw-wit met floraal decor.
Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
“Sous-verre”. Een Senegalees schilderij in glas van een Afrikaanse dame met kind op rug. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
“Abstracte compositie”. Een schilderij, mixed media op papier. Onderaan gesigneerd.
Grote vaas van Chinees porselein met een Canton decor. En met een houten sokkel.
Een mahoniehouten kaarttafel met draaibaar klapblad, lederen bekleding en vergulde details. Louis XVI stijl, laat 19e eeuws.
Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
Een Chinese kast met in relïef bloemen en vogels. Vier deuren en twee laden.
Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
Een houten hoekvitrine met gebogen glazen deur, 2 schabben en messingen monturen.
Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
Een lot van 3 gesculpteerde terracotta Ashanti potten ter bezwering van hekserij. Midden Afrikaans. Begin 20e eeuw.
“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd kunstboek aangaande “P. Permeke”, door Willem Enzinck.
Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
“4 x Geometrisch abstract”. Een lot van 4 schilderijtjes op paneel. Verso gesigneerd.
Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.
Een bronzen beeld van een zittende panter.
Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met uitgebreid blauw en wit decor van een draak, pauw en bloemen.
‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
Een paar bronzen kandelaars met vier lichtpunten en één enkele kandelaar van gedraaid messing. Einde XIXde eeuw.
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.
L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.
Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
Een Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
Een houten gesculpteerd masker met ijzeren details van een antilope-achtige. Vermoedelijk Bobo, Burkina Faso.
“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
Een set van twee ‘hoornen des overvloeds’, buffelhoorn met koperen voeten en deksels.
Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.
Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
Een Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Een groot 80-delig kobalt blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw
Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
Een oosters geweven wandtapijt.
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
Een roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
Een Duits porseleinen theeset met bloemendecor en blauwe rand. Bestaande uit 6 tassen, 6 ondertassen, 6 dessertborden, een theepot, melkpot en suikerpot. 21 stuks
Een Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel.
Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.
“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
Een varia lot van 12 koralen, aquatisch gesteente, een hoornschelp en een gedroogde koffervis.
Een houten gesculpteerde peddel op staander, Congo, midden 20e eeuw.
Een Pakistaans tapijt van wol.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.
Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
“Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
Een tafellamp met aardewerken voet met geometrisch design.
Een verguld houten beeld van een geknielde tempelwachter, Zuid-Oost-Azië.
Een paar verguld en gesculpteerd houten wandlampen met spiegeltjes en 2 lichtpunten.
Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.
Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
Een gesculpteerde houten kariatidekruk, vermoedelijk Luba, DRC.
Een set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
Een lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.
“Source Enchantée”. Een marmeren pendule met brons gegoten beeld naar Rousseau.
Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
Een oosters handgeknoopt wollen karpet.
Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
“Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.
“Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.
Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
“L’Illustration”. 1922 t.e.m. 1926. In-folio. Ingebonden in vijf banden.
Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
Een terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
Een lot van 2 ingekaderde artefacten, waarvan 1 met een stukje Precolombiaans mummiestof, Chancay. En 1 met 2 stoffen Coca blad zakjes of Ch’uspa.
Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
“Stilleven met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
“Maritiem bij grijze hemel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
“Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.
Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.
Een Indonesisch bronzen ossenbel.
Een Indische houten reliëfsculptuur met figuratief tafereel.
Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
Een gelakt houten Chinese barkast met uit meerkleurig speksteen gedecoreerde taferelen. Openklapbaar blad, spiegel en flessenhouders binnenin. Kastgedeelte met 2 deurtjes onderaan.
Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
Een lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
Een vintage blikken zweefmolen. Gemerkt “GermanyUSAzone”.
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
Een Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
Een bronzen Boeddhabeeld.
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
Een Empire-stijl flip-top bureau met koperen onderstel in gebogen kruisvorm. De sleutel ontbreekt.
Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.
Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.
Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.
Een uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
Een lot van twee Balinese handbeschilderde lijsten waaronder een Pawukon-kalender en een schildering met goden.
“Dying is easy, It's living that scares me to death”. Een meerkleurig design sierbord. Verso gemerkt, gedateerd 2009, met divers opschrift.
“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
Een houten hoekvitrine met glazen deur, 2 schabben en onderste gedeelte met houten deur.
Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
Een rechte secretaire met klapblad, bovenaan doucine en marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.
Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
Een lot van 8 gechromeerde autominiaturen, diverse oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
Een lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
Een porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
Een houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.
Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
Een vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.
Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
Een Brother schrijfmachine model AX-310.
Een paar Chinees blauw porseleinen Fo-dogs. Onderaan gemerkt.
Een vintage Italiaans aardewerken terrine in de vorm van een kalkoen. Onderaan gemerkt “Italy”.
Een lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
Een porceleinen theepot in de vorm van een old mobile. Gemerkt Kirvans en gesigneerd P.Cardew. Genummerd 1089/ 5000.
Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
Een lot van negen hoofdzakelijk Vlaams aardewerken bloempotten.
"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
Een haardsteen met wapenschild, draagt het opschrift ‘FAN THEODORE’ in aardewerk. Vermoedelijk 17e eeuws.
Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.
Een messingen vaas met gegraveerde florale patronen en bijbehorend marmeren plateau.
Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
Een ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
Een vintage kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
Vijf vintage koperen kookpotten.
“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
Een oude buizenradio, type Pontiac Novak 551, 1956.
Een set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.
Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
Een set van zes Franse gesculpteerde stoelen, ecru en goudkleurig gepatineerd met oud-roze stof met bloemmotieven bekleed. Wieltjes vooraan.
Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.
Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
Een set van twee handbeschilderde Japanse porseleinen vazen met in het decor kleurrijke vogels en bloemen.
‘Maritiem zicht bij avondrood’, olieverf op doek, ca. 1960, gesigneerd C. De Cock.
“Jeugdige Bacchus”. Een porseleinen figuur met twee druivenmanden en getooid in de huid van een hond.
Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
Een lot van drie polychrome houten beelden in Afrikaans thema.
Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Een paraplubak in Torhouts aardewerk met een decor van bomen, zwanen, libellen en een molen.
Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
Een milieu-de-table van zamak en persglas, de zamakken voet stelt een boom voor met vluchtend hert. Vroeg 20ste eeuws.
Een elegante bonheur du jour van notenhout met messingen details. Een lade in de gordel, de opbouw met vier kleine laden en een spiegel en met messingen galerij. Tapse gerainureerde poten.
Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
“De Lezeresjes”. Een kunststoffen beeld, onderaan gemerkt.
Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
“L’Yser”, een bronsgepatineerd beeld in terracotta van een Belgische soldaat aan het slagveld. Gesigneerd E. Thomasson.
Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.
Een Vieux-Bruxelles porseleinen servies met verguld decor. Bestaande uit thee- en koffiekan, melkkan, suikerpot, 4 kopjes en schoteltjes.
Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.
Een koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
Een Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
Een paar Jugendstil vazen met twee oren en een vegetale fries op de buik. Verzilverd tin. Onderaan gemerkt.
Vier heiligenbeelden. Een Heilig Hartbeeld van veelkleurig biscuit (H. 34 cm), en drie Madonna’s van gebeeldhouwd hout (H. 50, 33 en 33 cm).
Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
Een notenhouten beeld van een godvruchtige dame in middeleeuwse klederdracht.
Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
Een porseleinen servies, Antwerpse Federatie Edele Handboog bestaande uit 12 platte borden, 13 diepe borden, 9 dessertborden, 7 tassen, 4 melkkannetjes en een ronde schaal.
“Mater Dei”. Een geglazuurde gipsen Madonna. Achteraan gesigneerd. Op houten wandsokkel.
Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.
Een meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
Een vintage handtas in python leder en portefeuille in croco leder.
Een lot van 2 bajonetten met gekruiste punt. Eind 19e, vroeg 20e eeuw.
Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.
Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.
Een opvouwbaar Oosters schaakbord in gesculpteerd hout. De schaakstukken zitten in twee laden in het bord.
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.
Een groot lot compleet ingeplakte boeken, over werelddelen en fauna en flora etc... 24 stuks totaal.
Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
“Bestemming in Beeld” Een lot van 19 albums met betrekking tot verschillende destinaties. Volledig ingeplakt. Jaren ‘90.
Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
Een set van 2 handbeschilderde aardewerk vazen, gesigneerd Many en onderaan gemerkt Opalina 70 T.
Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
Een groot gevarieerd lot postzegels waaronder 12 albums en 2 dozen met losse zegels, bestaande uit o.a: 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.