De veiling is volledig – 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.
Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.
Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.
Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.
Een lot biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, getooid met twee kindjes met een nestje, een paar beeldjes in de vorm van jongens en een art nouveau vide-poche met een jonge vrouw.
Een gefineerd likeurkeldertje, versierd met een vogel van marquetterie. Zonder inhoud. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Een houten inktstel met glazen inktpotjes en met een Napoleonbuste van geglazuurd aardewerk. We voegen er een brievenopener aan toe.
Fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Régencestijl.
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Twee antieke tabaksdoosjes en een kompas.
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Paar fauteuils van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Twee koppels van meerkleurig porselein. Eén met bakfout aan de basis.
“Badhuis”. Japanse houtsnede.
Vier heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Hubertus (restauratie) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel van Duits porselein aan toe.
Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.
Twee inktstellen van geel koper, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
Twee wasstempels en een fijn gesculpteerde vrouwenbuste van ivoor. Eén stempel met zilver.
Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Twee doosjes en een sigarettenhouder van ivoor. Begin XXe eeuw.
Een humidor met vochtigheidsmeter.
Een lot antiek opaalglas, bestaande uit een een olielamp, een vaas met bloemendecor en twee door handen vastgehouden vaasjes.
Vier aquarellen met personages.
Een lot van tien witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.
Een Chinees hardhouten salontafel.
Twee koppels van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Eén met restauratie aan de basis. XIXe eeuw.
Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.
Een smeedijzeren kandelaar, versierd met bladeren. Mogelijk Louis Van Boeckel.
Een verchroomde kapstok.
Twee sierstukjes van gesculpteerd speksteen, versierd met pioenen. Chinees werk.
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Een vide-poche van brons, versierd met motieven van fruit en bloemen in reliëf.
Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet
Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Een reeks van vijf Chinees porseleinen schaaltjes. Twee met een haarscheur, waarbij één met randschilfer.
“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
Een uurwerk van een torenklok in drie delen.
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.
Een Gurkha-mes (kukri) in lederen schede.
Een klein schild van een waterschildpad.
Racine. 6 boeken. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 delen. Saintin Paris, 1821. Leder, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Deel 1. Hachette Paris, 1856. Leder, in-12. “Théatre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.
Een gevarieerd lot van 33 boeken met betrekking tot cartografie, luchtfoto’s e.a.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.
Een kommetje van Chinees porselein.
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
Een reeks van vier stoelen met gerainureerde poten en bekleed met bruin leder.
Een kopje en een schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. XIXe eeuw.
“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op schilderskarton.
Een paar schoteltjes van Chinees porselein met decors van lange lijzen in een landschap. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
26 diverse boeken uit de XVIIIde en XIXde eeuw. O.m. Boursault. “Lettres nouvelles”, Chevalier Luxembourg 1721. Leder in-18. Nodier. “Dictionnaire des Difficultés de la Langue Française”, Soc. Nat. pour la Propagation des Bons Livres, Bruxelles 1844. In-12. Mazuy. “Roland Furieux” Deel 2 en 3, Knab Paris, 1839. In-8. Enz. enz.
“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.
“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Verzameld werk van Dickens in 21 delen. Engelstalig. Uitgegeven bij Chapman and Hall. Begin XXe eeuw.
Een Chinees vaasje van rood porselein op sokkeltje
“Een voorstelling met de diverse gedaanten van Boeddha”. Gouache op zijde. Thais werk.
Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.
Yurei. Netsuke van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.
Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
“Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.
Een paar witmetalen Ruyi’s.
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Een paar platte dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
“Kabuki-acteur als Samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.
Een fruithandelaar en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.
“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van acht ivoren biljartballen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vleermuizen en vruchten.
Een grote roodkoperen wierookbrander met handvat. Chinees werk.
“Kabuki-acteur als samurai”. Een Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Een paar groen lederen relaxfauteuils.
Hotei en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Een 19 de eeuws icoon met de opdracht van Maria in de tempel. Links Jozef en Anna, rechts Zacharias.
Een designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Een gepolychromeerde gipsen kom. Gesigneerd.
“Personage”. Een Afrikaans houten beeldje. Ngombe, Uubangu. D. R. Congo.
“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
Een speeltafel met gedraaide poten en een draaiend en openklapbaar blad.
Een geisha en twee andere. Drie netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
“Figuren”. Houtskool op papier.
“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Een reeks van zeven beelden van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor op hout die de zeven Japanse geluksgoden (Shichi Fukujin) voorstellen. Onderaan gesigneerd. Op houten display.
Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door vlinders en bloemen.
“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
Een lot van vier verschillende armstoelen van gebeeldhouwd notenhout, waarbij drie fauteuils-à-la-Reine in Lodewijk XV-stijl en één in Lodewijk XVI-stijl.
Geluksgoden. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.
“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee reisaltaartjes van gebeeldhouwd hout. Chinees werk.
Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.
“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
Een gefineerde eendeurskast in empirestijl met een lade onder het groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag en imitatie bloemenmarquetterie.
Een buffel van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Een paar Chinese gouachetekeningen op rijstpapier.
Een neushoorn van brons. Japans werk.
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907).
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Een hoge eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeurtjes onder de glazen deur.
“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Een commode van mahoniehout met twee kleine boven twee grote laden. Engels, XIXde eeuw.
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Een lithografie. Genummerd 333/750 buiten de plaat. Gedateerd 1973 Met atelierstempel.
Een tweedeursgarderobe in Lodewijk XV-stijl.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Een paar stadsgezichten in de geest van de XIXe eeuw. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Een staande klok met eikenhouten kast.
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een schoteltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met personages in het decor.
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.
Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.
“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een houten tuinbank.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
Een LCD-televisie met schermdiagonaal van 101 cm. Met soundbar en op voet.
Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een kom van Chinees porselein met een Fohond in het decor.
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Een brede houten tuinbank.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
Een tuinbank van teakhout.
Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.
“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Design lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Een commode met drie laden in accoladevorm. XIXe eeuw.
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Een paar gefineerde buffetten met twee paneeldeuren onder twee laden en met wit marmeren blad.
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
Hollandse secretaire van gefineerd wortelhout met drie dubbelgebogen laden en een klapblad waarachter kleine laden. Op klauwpoten. Queen Ann-stijl. Letsel.
Een staande klok met notenhouten kast. Het werk met tinnen wijzerplaat op messing en gedateerd 1768. Eén zijruitje gebroken.
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
Een geel koperen gasluchtertje met zes lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit.
“Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Een art-deco hallustertje met glazen kap.
Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Een glazen salontafel, gedragen door twee Morianen van kunststof.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 8 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen en 11 borrelglaasjes. Vermoedelijk Val St. Lambert. Enkele randschilfers. Bijgevoegd een gestileerde kristallen kikker van Val St. Lambert.
Een staande klok met blauwgepatineerde houten kast en versierd met bloemen en vlinders.
“Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.
Een zuilvormige piëdestal van zwart marmer.
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Een serie van twaalf geslepen glazen, waarvan zes roze en zes groene. Niet gemerkt.
Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.
Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.
Een digitale spiegelreflexcamera model D70 met lenzen:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DX
Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Een serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
Twee punch bowls van geslepen kristal. Met een tiental glazen.
Een serie van zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout bekleed met roze fluweel. Renaissancestijl.
Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. In het opzet zes kleine laden onder een gedeelte met legplanken, een klein deurtje en een centrale spiegeldeur. Jaren ‘20.
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.
Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.
Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.
Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.
Vier verschillende glazen stolpen op houten sokkels, waarbij één met een hoornvaasje en één met een beeltenis van St. Antonius van Brussels porselein.
Twee kleine Engelse bijzettafeltjes, waarbij een rond met twee laden en een kalfslederen blad en een rechthoekig met twee klapbladen aan de zijkanten en één lade in de gordel.
Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
Een houten rekje in vier niveaus met onderaan vier kleine laden.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Een lange Engelse salontafel op wieltjes met gevacheteerd blad.
Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met een hoorns en een kraag van stro.
Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.
Twee ivoren netsukes. “Een stroper en een schoonmaker”. Onderaan gemerkt.
Set van drie gigognetafeltjes van eikenhout met gebogen poten.
Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
Een kandelaar, gedragen door een Oosterse dienaar van brons met meerkleurig patina.
Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.
Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.
Zes siervoorwerpen van Israëlisch glaspasta.
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.
Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Een wandplaquette/fotokader van cloisonné op rood koper met vogels op een bloeiende struik in het decor.
Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.
“Vuurtoren en poes”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
“Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.
“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
Drie schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
Een notenhouten armstoel, bekleed met groen fluweel. We voegen er een voetbankje in andere stijl aan toe.
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
“Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.
“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Een opgezet eekhoorntje op een tak.
Een reeks van zeven verschillende ex-librissen in zes kaders.
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Vier verschillende schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors. Allen gemerkt onderaan. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Een haan van rood en kleurloos Muranoglas.
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Een zittende Bodhisatva van brons.
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
Een schouwpendule van arduin en groen marmer, getooid met een allegorische voorstelling in zamak. XIXe eeuw.
Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op he plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
“Amazones”. Een zeefdruk. Met stempel buiten de plaat. Genummerd 17/25.
Philips. Oude radio.
Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
“Bio diversity?... Cry freedom!”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘97 buiten de plaat. Artiestenproef.
Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.
Inkomsten en uitgaven, schuldvorderingen, inventarissen e.d. van de Sint-Pieterskerk te Leuven uit de XVIIde tot de vroege XIXde eeuw. In een lederen portfolio uit de tijd.
Een bruine pluchen beer.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een tijger van brons. Aziatisch werk.
Een serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.
Notenhouten sokkel.
Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
L.M.B., Armateur (Louis-Marie Prudhomme). “Voyage à la Guiane et à Cayenne fait en 1789 et Années suivantes”. Paris an VI (1797 vieux style). Lederen rug, in-8. Met vouwkaart en gravures.
Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.
“Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.
Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.
Moderne chromen barstoel.
Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.
Een tinnen schemerlamp.
Een nachtkastje van mahonie met wit marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, met afbeelding van Paus Johannes Paulus II. Gemerkt met label.
C.L. Cadet de Gassicourt. “Voyage en Autriche, en Moravie et en Bavière. Fait à la suite de l’Armée Française pendant la campagne de 1809”. L’Huillier, Paris 1818. Met vouwkaarten. Lederen rug, in-8.
Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Molly”. Pluchen hond met merk.
Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Een lot van zes jaarboeken:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 t.e.m. 1938.
Een divers lot posters uit het interbellum.
Een krantenmeubeltje in Engelse stijl, onderaan twee laden.
10 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.
Vijf diverse locomotieven HO.
Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt
Een hoge houten plantenbak met drie gedreven koperen versieringen.
Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.
Een lot van drie oude verrekijkers, waarvan één in etui en twee afgewerkt met been.
“Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.
Een aardewerken buis, beschilderd met een decor van een pauw in een park en gebruikt als paraplubak. Bijgevoegd vier oude wandelstokken.
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
“La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. 2 delen in stofhuls.
Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Een Engelse reissecretaire in mahoniehouten koffertje. XIXe eeuw.
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.
Een halfrond timpaan van meerkleurig Italiaans aardewerk met een voorstelling van de verschijning van aartsengel Gabriël aan Maria.
“Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Een map met 52 heruitgaven van oude Duitse landkaarten. Genummerde uitgave.
Drie kleine bijzettafeltjes van eikenhout, waarvan twee met een lade.
Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.
Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.
Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd decor van bloemen en vlinders. Randschilfer.
Een brillenetui van schildpad en een houten paneeltje met een voorstelling van de geboorte van Christus in een koperen lijstje.
Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Een paar stoelen en een paar nachtkastjes van witgepatineerd hout met marmeren blaadjes in Lodewijk XVI-stijl.
Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
Vaas van Boheems kristal, in de massa paars gekleurd.
Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.
Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
“Boeren met vee”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1925.
Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.
Een zwartgepatineerd houten kistje.
Langwerpige glazen vaas, onderaan gemerkt en gesigneerd Copier.
Een witgelakt rond ijzeren tafeltje. Bijgevoegd twee goudgepatineerde stoeltjes.
Vijf Italiaans glazen siervoorwerpen met gekleurde inclusies op voet. Eén voet gerestaureerd.
Een fruitschaal van glas en geel koper met een gedreven rozenmotief.
Een lot oud koper waaronder twee kruiken, een grote ketel en een komfoor voor warme dranken.
Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.
Een lot boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog:-”Flandern 1917”. Ed. Didenburg. Berlijn, 1928.- “Passchendaele 1917”.- “Flanders then and now”.- “De Slagvelden van Wereldoorlog I”.- The West Point Atlas of War”.
Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Een oude lederen reistas.
Een lot messing, bestaande uit een verrekijker, een blaker, vier kandelaars en een asbak.
Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Acht verschillende gekleurde lichtbeeldjes.
“Zittende Christus”. Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten kunstwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1998.
Een set van negen golfclubs in lederen tas.
Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.
Een lot van drie oude passersets in gefineerde doosjes. Begin XXe eeuw.
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Vier laat XIXe eeuwse sierborden van Limogesporselein met handgeschilderde decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt.
Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.
Twee vaasjes van geslepen kristal, waarvan een laag in groen en een hoog op voet in roze. Het tweede gemerkt.
Een halfronde mahoniehouten armstoel.
Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
Een kokervaasje en een asbak van roze en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een paar bronzen vuurbokken en een messingen haardscherm in Lodewijk XV - stijl.
Een messingen staande kapstok.
Drie diverse porseleinen vazen met vergulde accenten z.g. Vieux Bruxelles.
Eikenhouten armstoel met rieten zit. Gesculpteerd in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
Een scribaan en een rechthoekige doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.
Een olielamp van meerkleurig Frans porselein met een decor van speelkaarten in reliëf.
Een designvaas van mauve kristal. Gemerkt.
Een lot geel en rood koper, bestaande uit een grote en een kleine haardketel, een brievenhouder, twee kandelaars, een jardinière, een schaal en twee gedreven paraplubakken.
Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.
Een sigarettendoos van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een man met hoge hoed op een ton.
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Een reeks van tien aardewerken dessertbordjes en een langwerpige schotel, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Een messingen staander in drie niveaus, versierd met reliëfdecors met herten.
Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
Een serie kristallen schoteltjes.
Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.