Veiling volledig: 800 loten.
Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 800 loten.
Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u
Een lot van 3 kristallen dieren, waarvan 2 Val Saint Lambert.
Een ingekleurde litho van 2 mannen die een Bunraku poppentheater bijwonen in Osaka, 1970.
Een Guerin vaas met oud Mediterraanse tafereel in het reliëf gesculpteerd. Germerkt Dubois.
Een set van 2 Japanse schilderijen op zijde met de voorstelling van Bonsai boompjes in cloissonne potten.
Een lotje van 3 items met zilver bestaande uit een kristallen vaasje, een pillendoosje in zilver en parelmoer en een pillendoosje in vermoedelijk hoorn met zilveren rand.
Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
Twee pendules in Neuchateloise stijl uit hout en verguld kunststof.
“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
Een 18 karaats geelgouden schakelketting en 14 karaats geelgouden ring met filigraanwerk.
Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
Een religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
Een terra-cotta beeldje van een pater.
Quick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
“Vogel en fruit”. Een paar schilderingen, olieverf op paneel. Eind 19e eeuw.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
“Poeder Junior”. Een reclamebord in ovalen kader. Begin 20e eeuw. “Druk. Marci. Brussel”
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
Een Art Deco vaas met label gemerkt VSL Luxval.
“The Ex” Voodoo. Een kunststof messenhouder met 5 openingen. 1 schede manco. Design door Raffaele Iannello.
Een lot van 4 etsen op papier met speels erotische taferelen. Onderaan gesigneerd.
Een parelhalssnoer met verguld slot.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
“Antwerpen Begijnhof en Slijkhoek”. Een paar etsen op papier. Gesigneerd en genummerd 3/25 & 7/25.
Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
Een lot van 3 etsen van Albert Van Dyck waaronder 1 zelfportret en 2 x etshuwelijkstrouw.
“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Een retro Coco Cola lichtreclame.
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
Een Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel en berglandschap versierd.
Een ovalen geslepen spiegel in vergulde kader m strik en guirlandes.
De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
‘Vue prise dans le village de Cervaza’, olie op doek, gesigneerd P. Beaufaux en gedateerd 1861.
Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
“Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.
Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
Een sokkel in travertijn en metaal, zwevend gemonteerd.
Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.
Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
“Hommage a Rietveld”. Een paar paneel deco’s in gemengde techniek. Monogram onleesbaar.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1362-1461. Periode ‘64-’66.
Een tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.
Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
Een aquarel met als titel ‘Toujours Elle’, gesigneerd Jef Vaes 1968
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
Een vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
Een aquarel met als titel ‘aspecten van de zee’, gesigneerd Jef Vaes.
Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1562-1661. Periode ‘68-’70.
Een schilderij, olie op panneel, getiteld ‘Drakkarschimmen op de Noordzee’, gesigneerd Jef Vaes 1965.
Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“Schizo”.Een bureau stoel van licht grijs metaal bekleed groen gestoffeerd.
Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
“Ruiter te paard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1915.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
“Invitation & tickets”. Een paar prints op papier, uitnodiging kaart en toegangsticket. Hand gesigneerd “Panamarenko”.
Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
Een set van 2 Perzische schilderijtjes op papier, voorstellende de jacht en de viering van het huwelijk.
“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
“Geabstraheerd Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Monogram “LL”.
Een halssnoer met bijpassende armband van zilver en met 18 karaats geelgouden tussenstukken en slotjes.
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
“Concerto Spazjale”. Een paar schilderijen, mixed media. Genummerd vermoedelijk 10/100 & 23/100. Signatuur onduidelijk.
“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
“Adriaan Chicago”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd. Lichte vochtschade aan de het kader.
Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
“Menhir”. Olieverf op doek.
Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
Abstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
Een Oosters wollen tapijt.
Een set van 2 Chinese maan-flessen met draken decor. 1 heeft een kleine schilferschade onder aan de voet.
Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
Landschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
Handgeknoopt wollen loper.
Een paar balustervazen met deksel van veelkleurig Chinees porselein met een famille verte decor van personages en landschappen in uitsparingen. Eén vaas met 3 haarscheuren in de nek.
Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met hanger amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
Een gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
Een Japanse houtsnede met de voorstelling van een vogel, ‘Skylark an Flower’, Kono Bairei, 1844-1895.
“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
“Herder met zijn kudde op de heide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
Een Japanse houtsnede, Utagawa Kunisada, 1786-1865, Record of the valiant and loyal retainers.
‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.
Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
Een zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,10 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een grote gietijzeren tuinvaas.
“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
“Monographie de l’Hôtel-de-ville de Louvain. 1448-1872.illustrée de 48 planches et 3 photographies représentant environ 700 sujets. Par Adolphe Everaerts D’après les documents laissés par son frère Dominique Everaerts, restaurateur de ce magnifique monument”. Ed. Veuve Ickx et Ferdinand Fils, Leuven 1872. Goede staat, geschaafde hard cover.
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
Een paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...
Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale druppelvormige saffier van +- 0,24 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.
Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Een gebeeldhouwd houten pleurante.
“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Een schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
‘Tavolino’ Decoratieve salontafel met structuur van viool en muziekstaander. Met certificaat.
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.
Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
“Breaking Cover”, “Full Cry” & “The Death”. Drie Engelse jachtprenten naar Henry Thomas Walken, achter glas. Omstreeks 1900.
Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.
‘De verleiding’, gemengde techniek op papier, onleesbaar gesigneerd.
Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.
Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
Een tafellamp met zware granieten voet.
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
Vier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
“De zes Joden”. Een tekening op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Opschrift achterzijde “1977”.
Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
“De Buildrager”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel, met opschrift “Dank U Professor”. Naar werk van Constantin Meunier.
Een paar rechthoekige butlerspiegels.
Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
‘Stilleven met fruit’, olie op paneel, achteraan in het paneel onleesbaar gesigneerd.
Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
“Abstract, planeet met confetti.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Genummerd 24926 (2).
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
Een porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
Een kleurloos kristallen glasservies bestaande uit: 11 x Water, Rode wijn en Champagne, en 12 witte wijn glazen.
Affiche van Galerie Maeght, juni-juli 1962, gepubliceerd door Mourlot.
Een kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
Een handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
Een lot speksteen en jade.
Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
“Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.
Een horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
Een paar langgerekte Massai voorouderbeelden van hardhout. Afrikaans werk. Mombassa, Kenia. Voetstuk afgebroken.
“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Een handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
Een dekselvaasje van Japans porselein.
“Ons dagelijks brood”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd “Laeremans”.
Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
Belgische School van de XIXde eeuw. “Boslandschap met duin”. Olieverf op board.
Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
Vier verschillende Romeinse koperen munten. Constantinople Romanus III.1028-1034. Roman imperial ConstantineI AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.
Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
“Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
Een 19e eeuwse tafelmodel fotokader in messing voor 2 ronde foto’s.
“Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
Een oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Een set van 2 Art-Deco-stijl plaffonieres in glas en metaal.
Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
Fruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.
Vier verschillende Romeinse koperen munten met zilveren frame en verzilverde kettingen. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Twee van Filavius Claudius. Constantinus Auguste 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Ceasar 317-337.
“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
“Spelende kinderen”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “Jozef Cantré - 98/180”.
Een gesculpteerd houten kistje.
“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
Een Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
Een lot van 6 porseleinen borden, handgeschilderd. Blauwe rand met vergulde accenten. Met decor van vogels.
Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
“O.L.Vr.toren.gevels Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 74/100.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. briljanten en diamant baguetten van +- 0,56 ct.
Een lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.
“Landschap in avondrood”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan onduidelijk gesigneerd, mogelijk “L Michel 72”
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
“De Schelde en de Stad Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 85/100.
Een halssnoer van brons met zirkonen en kunststoffen parels.
Een lot Chinees porselein, bestaande uit 3 dekselpotjes en bijgevoegd vaasje op sokkel. Met floraal tafereel.
‘Zicht op het meer achter de kerk’, olie op doek, gesigneerd M.R. Coenegrachts.
Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.
“Zeezicht bij nacht”. Een schilderij, olieverf op papier. Gesigneerd.
Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
Een groot stuk Amethyst op staander.
Een lot van 17 stuks mineralen.
‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
Een Imari porseleinen bord.
‘Oud vrouwtje’, een pasteltekening gesigneerd Albert Van Dyck.
13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
Een gevlochten rieten opbergkoffer.
Een Chinees cloisonne dekselvaasje met bloemenmotief.
Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
“Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en saffieren in markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
“Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.
A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Een Afrikaans gebeeldhouwd stenen beeld van vermoedelijk een lokale godheid op een houten sokkeltje.
Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
Drie werken. Grassin. “Je suis seul ce soir...”. Gouache en pen. H. Adam. “Pierrot de Lune”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd XVIII. “Linkeroever en de rede van Antwerpen”. Aquarel en inkt. NIet gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een set van 2 granieten Foo-dogs.
‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.
Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Een 3/4 doorsnede van een handgranaat bedoeld als leerstof voor militairen.
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
Een lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
“L’union fait la force”. Een zakhorloge met tafereel op achterkant. Souvenier de L’Independance 1905.
Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Een lot van 7 Robbedoes hardcover albums. nr 102-109. 104 manco.
Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
“Interieur kamer met open raam”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
Een lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1862-1961. Periode ‘73-’75.
Een tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
Een reclamepaneel uit het begin van de vorige eeuw voor koek- en banketbakkerij Theise-Mundelaers uit lier.
Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 140-149.
Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
Een lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
Een lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.
Een comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
Een lot van 8 Robbedoes hardcover albums. nr 110-119. 111 & 112 manco.
Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
Een lot van 4 boeken met gebundelde weekbladen waarvan 3 x Robbedoes, Albums 36, 40 en 48 en de 33ste jaargang van Zonneland.
‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
Een midcentury glaspasta vaas, onderaan onleesbaar gesigneerd.
Een spiegel met vergulde lijst.
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
Een vintage aardewerken tafellamp.
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Een lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
Een ets getiteld ‘Scéne De village’ getekend buiten de plaat René Mels.
Een lot van 2 oude zakhorloges, beide zonder merk.
Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
Een lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
Twee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
Een set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Een tafellamp in de vorm van een schildpad in messing en glaspasta.
Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.
Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
Een pianostoeltje met lederen zitting.
Metalen vaas met bloemdecor. Onderaan gemerkt. Ikora.
Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
Een paar sobere koperen kandelaars.
Een lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.