De veiling is volledig – 800 loten.
De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Een porseleinen wandvaas. Italiaans werk.
Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
Een lot van boekjes met facsimile foto’s van talrijke Belgische gemeenten. En enkele andere. Ed. Europese Bibliotheek te Zaltbommel, 1972.
Set van drie driehoekige tafeltjes in Chinese lak.
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
Drie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Een messingen olielamp.
Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.
“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
Een art deco vaas van glas. Barst.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met een decor van bloemenvazen op zwarte achtergrond.
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
Een wandklokje van porselein van Herend.
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
Een paar vierkante bijzettafeltjes met licht gebogen pootjes.
Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Een juwelenkistje van wortelnootfineer. Enkele beschadigingen.
“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
Een pendule in de stijl van Neuchatel.
Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Een groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.
“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.
Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Een oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.
Een lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.
“Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
“Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.
Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.
“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.
Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van vijf borden van Imariporselein.
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Lot obligaties.
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Een Afrikaanse man van ivoor.
Een klein flesvaasje met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt. In kader achter glas.
Twee fazanten van verzilverd metaal.
Een regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Guanyin. Chinees ivoor.
“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
Een schotel van Chinees porselein met geribde vleugel en met een blauw op wit decor van bloemen en bamboe.
“Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.
Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Drie stuks Afrikaans ivoor.
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.
Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.
“Maaslandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Willaert.
Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Een Indisch wollen karpet.
Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.
Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
“Populieren”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Afrikaans ritueel slagwapen.
“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Een handgeknoopt wollen karpet.
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
“De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.
“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
“Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.
“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
“Dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt een atelierstempel: Israels.
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.
“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Zuid-Frans landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Cras.
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
“Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Drie art deco groepen van aardewerk, bestaande uit een geit, een ree en een gems.
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.
Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
Een bronzen wierookbrander op drie pootjes. Onderaan gemerkt.
“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een pompoenvormig theepotje van agaat. Chinees werk.
“Kopf”. Olieverf op board. Draagt een toeschrijving en een datum: 1989.
“Oude man met staf, een jongeman en een reiger”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
“Dame met kopje thee”. Olieverf op board.
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
“Guan Yin met een bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelck. Klein letsel.
Een paar olielampen van messing en Imari porselein met gesatineerde glazen kappen.
“Zonsondergang”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rigazzi.
Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.
“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
“Boomgaard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Dykstra.
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Balwé.
“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.
“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Een groot kubistische bronzen beeld.
Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met een bloemendecor.
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
Een grote gietijzeren harpoen.
Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.
Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Een eikenhouten hangvirtrine met één deur.
Een sobere eikenhouten salontafel.
Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.
Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Theaterkijker van messing en parelmoer.
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een paar vazen van Cantonporselein.
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Zes bouwpakketten op schaal 1:35:- Panzerwagen IV.- Russian T-62A tank.- M48A3 Patton.- Leopard A4 West German tank.- German tank crew.
Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Acht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T_72 w/ERA.- BMP-2E Afghanistan.
Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een oude zwaardbajonet.
Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Een eikenhouten schouwspiegel.
“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Een klein eikenhouten wandkabinetje met één deurtje met koperen versiering en met twee kleine laden binnenin.
Een zijden karpet.
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Een Indisch wollen karpetje.
Een zittende figuur met scroll van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Een lot van drie oude camera’s, periode 1912 - 1955:- Goerz Taro Tenax met tas en plaathouder.- Talbot, Berlijn. Met tas- Kodak Brownie SIX-20.Allen in werkende toestand en de balgen in goede staat.
Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Een dog van massief messing.
“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Een lot van vier antropomorfe keukenpotten van deels meerkleurig aardewerk. Begin XXe eeuw.
Twee Zeiss Ikon camera’s periode 1927:- Taxo 126 met tas en plaathouders.- Iko Flex twee-ogig. Met tas.Werkende toestand.
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Een lot gesculpteerde Chinese beeldjes, waarbij twee in de vorm van een paradijsvogel en één in de vorm van een oude wijze. De laatste twee van speksteen en de eerste van jade.
Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.
Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Een elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.
Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Een grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een Chinees porseleinen theeserviesje, bestaande uit een theepot in de vorm van een olifant en met vier kopjes met ondertasjes.
“Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.
Een lot van vier stuks koraal.
“Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prins. Nieuwe uitgave van de oorspronkelijke tekst van 1927 - 1948. Ed. Kultuur en Beschaving. Brussel, 1977. In negen delen.
“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.
Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Een zijden karpet.
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Een blikken speelgoedmelkwagen met negen plastic melkflesjes. Jaren ‘60.
Een lot boeken met betrekking tot Antwerpse kunstenaars:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Antwerpen, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgeroutse kunstenaars. Vier delen.
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
“Meisje met manden”. Een beeld van meerkleurig porselein. Een kleine beschadiging.
Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Twee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.
Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Vaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.
Een wollen karpet.
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
Een paar gepolychromeerde houten kandelaars omstreeks 1900. Eén met schade aan de rand.
Een lot van vijf metalen constateurs voor de duivensport, waarvan drie van Le Castel/La Lédoise en twee van BTR.
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Een paar messingen kandelaars.
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Een samovar van messing.
“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.
Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Een lot van vier metalen en een kunststoffen constateur voor de duivensport, waarbij drie van het merk ‘Junior’, één van ‘Mignon’ en één van ‘Benzing’.
Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Een etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Een lot van zes messingen kandelaars, waarbij een paar in Adamstijl en een paar in renaissancestijl.
Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.
“Wie lacht blijft jong.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
Een lot van vijf oude constateurs voor de duivensport, waarbij vier in houten kast en één van bakeliet. Merken ‘Belgica’, ‘Plasschaert’, La Lédoise’ en ‘Heirman’. We voegen er een houten duivenmandje aan toe.
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Een paar messingen kandelaars circa 1900.
Zes oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.