De catalogus is volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De catalogus is volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
Drie modelautootjes uit de reeks “Tintin au voiture”. In originele doosjes.
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.
Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
Een vierdelig tinnen rokersstelletje op driehoekig dienblad, versierd met gegraveerde decors. Onderaan gemerkt. Indonesië.
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.
“De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Een handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.
Een lot van Vier stuks XVIIIe eeuws tin met een Lodewijk XVI doosje met guirlandes, een gemonogrameerde drinkbeker, een koffiepot en een zeldzaam ziekenkannetje met eikeltjes aan de klep.
Drie geglazuurd Chinees aardewerken olifantjes met asbakken.
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
Twee kleine zakhorloges met zilveren kast.
Een olielamp met buik van Chinees porselein met blauw op wit decor. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Een vaas van gepolychromeerd Duits terracotta. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Inkt op papier. Draagt monogram.
Een zakhorloge met verziverd metalen kast.
Een ceramische gestyleerde ijsbeer op marmeren sokkel. Draagt monogram.
“Skieër”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Opnieuw op te spannen.
Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
Drie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.
Drie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
Een gepolychromeerd en verguld Chinees Boeddhistisch beeldje.
Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.
“Abstracte compositie”. Olieverf op schildersboard.
Een reeks van veertien verschillende zilveren munten, waaronder: 5 van 5 Fr, 1 van 50 Fr, 3 van 100 Fr, en 5 van 250 Fr. Van 1868 tot 1976.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
Een paar zittende Thaise Boeddha’s van brons.
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
Een klein vaasje van Cantonporselein met meerkleurige decors van personages. Omstreeks 1900.
“T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.
Een zijden foulard in origineel doosje.
Een kleine bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
Een antieke vaas van Chinees porselein met decor van personages in rood, groen en bruin. Met fijn messingen voet en montuur.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Een comtoiseklok, versierd met gedreven messingen bloemendecor rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger, gewichten en stoeltje.
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.
Twee verschillende gegraveerde sigarettendoosjes van 800‰ zilver.
“Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.
“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.
“Duinlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Draagt onduidelijk monogram.
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
“Surrealistisch tafereel in de tuin”. Gemengde verftechniek op paneel. Draagt apocrief signatuur.
Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
“Portrait Tunis”. Gemengde techniek op papier. Draagt onduidelijke handtekening.
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
Een bronzen zittende Mongoolse Boeddha.
“Heat wave II & III”. Gemengde techniek op papier.
Een mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.
“Port Antibes 1954”. Aquarel op papier”. Draagt onduidelijk signatuur rechtsonder
Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
Een bronzen Boeddha.
Drie handgeknoopte tapijten.
Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
Een zeldzaam bronzen beeldje met voorstelling van Shiva.
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
“Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.
Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Een antieke koperen Turkse melkkan.
“Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Een bronzen zittende Tibetaanse Boeddha.
“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Een antieke Indo-Tibetaanse wijnschenkkan van messing. Ladak.
Een paar geribde ijzeren dekselvazen op piedouche.
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Een vierdelig kaststel van Chinees porselein, bestaande uit twee dekselvazen en twee cilindervazen, versierd met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Schade aan de kraag van één van de dekselvazen.
Een albasten beeld.
“De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.
Een rok en bijpassende bolero van zwart satijn met borststukje versierd met kant en pailletten in bloemvorm.
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
“De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.
“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
“Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.
Een paar ronde tafels in art deco stijl.
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
“De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.
Een paar kleine wit marmeren cassolettes.
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
Twaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
“Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.
Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
“Monte del Forno”. Twee werken, aquarel op papier. Dragen apocriefe handtekeningen.
“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
Een XIXe eeuwse lichtblauw satijnen rok met bijpassende bolero bezet met panden en kraag van Brusselse naaldkant.
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
“De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
“Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.
Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Een rok en bijpassende bolero van zwart fluweel bezet met een kraagje van beige naaldkant met gouddraad en Victoriaanse zwarte kant met grote geborduurde bloemen.
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemenvazen e.a. Onderaan gemerkt.
“Bar”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een rok en bijpassende bolero van fuchsia satijn met bijpassende kraag met strik. Onderaan panden van Brusselse kloskant.
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een rok en bijpassende bolero van mousseline met Victoriaanse zwarte naaldkant en grote geborduurde bloemen en strikje.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grote rechthoekige salontafel.
Een houten stuurwiel.
Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Twee geschilderde grote houten beelden.
Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Een stuurwiel van hout en messing.
Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.
Een cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd ‘Guestin’.
Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.
Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
Een radio in meubel. Jaren ‘60.
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote messen, 18 kleine messen, 18 grote lepels, 12+6 kleine lepels, 18 koffielepels, 6 ijsvorkjes, 18 grote vorken, 12+6 kleine vorken, 12+6 aperitiefvorkjes, 12 gebakvorkjes, 12+6 visbestekken, 1! kreeftenvorkjes, vier serveerlepels, twee taartenscheppen, een vleesvorkje en een sauslepel. Bijgevoegd een slabestek met aardewerken handgrepen en enkele enkele stuks met ander motief.
Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.
Een langwerpige spiegel met bovenaan een strikmotief en onderaan een kleine guirlande, deels verguld.
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
Een gesculpteerde houten halspiegel.
Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.
Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
Twee verschillende art nouveau vaasjes van aardewerk.
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Een jaden beeldje in de vorm van een boom met drie vogels. Met een houten voetstuk.
“Een rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antieke officierssteek. In originele hoedendoos.
Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Een celadonkleurige vaas van crackleware porselein.
“Dorpsstraat met kerk op de achtergrond”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Een paar messingen kandelaars, een geelkoperen miniatuur piano gesigneerd D’haeseleer en een bronzen beeldje van een dirigent.
“Art deco gevelstudie.” Lithographie genummerd 1/150, onleesbaar gesigneerd.
Een mauve en blauwe schaal van kristal.
“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
Een chapeau claque in doos. Perfecte staat.
Een verlengbare eettafel in Lodewijk XVI-stijl.
Drie aardewerken sculpturen. Gesigneerd.
Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
Een glazenservies van kleurloos kristal.
Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.
“Cranes in flight”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 132/500.
Een porseleinen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met twee musicerende putti van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt.
Een paar boekensteunen in de vorm van mannetjes. Zilvergepatineerd kunststof.
Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.
Een lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.
“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
Een replica van een waterklok van hout en geel koper. Met inscriptie L. Wimbush fecit A.D. of Yerolde Town York 1685.
Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Chinese Bi-schijf in twee delen van gesculpteerd serpentijn, versierd met diverse dieren.
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Twee torso’s, waarvan één in gepo;lijst marmer (H. 41 cm) en het andere van gepolijst hout, gesigneerd Aubroeck (H. 27 cm).
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Indisch Boeddhabeeld.
Een paar ronde albasten bijzettafeltjes.
Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.
Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Een gevarieerd lot voorwerpen met cloisonné op messing, bestaande uit een dekselpotje, een asbakje, een klein kommetje, een diep schaaltje, en een laag schaaltje en een gemberpotje. Met houten sokkels.
Een indische bronzen bel.
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.
Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.
Een paar Chinese koperen vazen, versierd met twee banden met cloisonnédecors.
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
Een geglazuurd aardewerken sierstuk in de vorm van een giraf met zeven kleine bloempotjes.
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Een rood lederen designstoel.
Een vaas en een bloempotje van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij één gemerkt van Strehla. Jaren ‘60- ‘70.
Een grote woestijnroos.
“Vrouw op het neerhof”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Twee zwarte handtasjes met één ervan versierd met engeltjes en één okergeel handtasje met zilveren beugel en vakverdeling. Eind 19e eeuw.
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Twee verschillende mineraalfracties.
“Silencium”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
“William Fife 1898”. Twee houten schaalmodellen van zeilboten.
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
Zes antieke Chinees porseleinen borden.
“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Een paar designvazen in polychroom glas. Circa 1970.
Een neo-gotische kerkkandelaar van geel koper.
“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Vijf schaalmodellen van zeilboten.
Een lot boeken: - “Pistolen en revolvers encyclopedie” (2X)- “Geweren en karabijnen encyclopedie”- “Millers collectables”. catalogi (2001, 2002 & 2003)- “Tussen kunst & kitsch”
Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Een lotje van vier stuks glaswerk, bestaande uit een vaasje met handgeschilderde zwaluwen in het decor, een bol glazen karafje, een iriserend kommetje en een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een fries.
Een vaasje en een kannetje van geslepen en rood gedubbeld Boheems kristal.
“Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.
Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.
Twee designvaasjes van meerkleurig porselein. Eén is onderaan gemonogrammeerd.
Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.
Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Een lot veelkleurig Imariporselein met een kop en schotel, een paar bordjes en een paar soepkommetjes met deksel. Alle met typische versiering in rood, blauw en goud.
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
“Treinen van A tot Z”. Documentatieboek. Ed. Libereo 2002.
“CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap”. Greta Devos & Guy Elewaut. Ed. Lannoo. Tielt, 1995.
Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Een notenhouten wandvitrine.
Drie mooie gebedenboekjes: “Journée du Crétien”, Antwerpen ca 1885. “L’imitation de Jésus Christ”, Brepols Turnhout XIXe eeuw. “Paroissien romain”, Paris XIXe eeuw, met benen omslag. Alle goud op snee. We voegen er nog twee gebedsboekjes, oude prentkaartjes en foto’s aan toe.