Veiling volledig: 700 loten in veiling.
Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 700 loten in veiling.
Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u
Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.
Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
Een notenhouten naaitafeltje, massief met gefineerd blad. Omstreeks 1900.
Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
Een houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.
Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
Een metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
Een lot van drie werkjes uit Indïe, een eglomisé van een jonge dame in ornaat, een gouache met twee dames tussen de lentebloesems en een vogeltje op een tak.
Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
Een eiken koffertje/kastje met onderverdeling en gesculpteerde klep/deur.
Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
Een lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.
Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
Een set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
Een vintage hifi-meubel, Philips Bi-ampli stereo fono-radiokast. Radio werkt nog, platenspeler te reviseren.
Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
Een coupe van cloisonné op koper versierd met een bloemenmotief op donkerbruine fond. Chinees werk.
Een vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.
Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
Een blauwe Chinese porseleinen tempelleeuw.
“Puppetshow”, een Japanse houtsnede uit de reeks 36 examples of beauty, circa 1891.
Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
Een handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.
Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.
“Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
“Yokode Kyusu”. Een lot van 2 Japans blauw-wit porseleinen theekannetjes met steel, waarvan 1 met barstlijn onderaan. XIXde eeuws.
Een lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
“Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.
Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
Een Afrikaans Guro masker, Mami Wata, Zaouli Dance, Ivoorkust, West Afrika.
Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een Akoya parel.
Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
“Bruxelles Koekelberg”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en getiteld.
Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
“Arabisch tafereel”. Een verzilverd reliëf op spiegel paneel. Onderaan gesigneerd, medio ‘80.
Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.
Een Russisch handgeknoopt tapijt in wol op wol, gemerkt Bokhara. Fijn afgewerkte kelimboord en coloriet. Met certificaat.
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.
“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.
“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
Twee Chinese vazen in porselein, de ene met een decor van een variatie aan flora, de andere met enkele dames. Beide achteraan voorzien van tekst.
“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen en een bijpassende speld bezet met carneool.
Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
“Kermis”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC P/S
“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
Een Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.
Een lot uit speksteen gesculpteerde beeldjes van 2 Chinese dames en een vaasje met floraal decor, allen op sokkel.
‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
Een roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.
“Tolomeo”. Een design bureaulamp op ronde voet uit aluminium en kunststof. Model “Tolomeo”, ontwerp door Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi voor Artemide, Italië.
‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.
Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
“Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
Een vintage design nest of tables uit gefumeerd plexiglas. Vermoedelijk ontwerp door Michel Dumas, Frankrijk 1970.
Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
Een porseleinen tafellamp met een dekselvaas als voet met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
Een vintage aardewerken wanddeco, ontwerp door Rogier Vandeweghe voor Amphora. Klein schilfertje onderaan.
Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.
Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
“Tempo Chair”. Een paar Mid-Century design lage armfauteuils met grijs gestoffeerde zitting op metalen frame. Ontwerp door Joseph André Motte voor Siège Steiner, Frankrijk medio 1950.
Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
Een lot van vijf stuks Chinees porselein bestaande uit twee kommen, twee schotels en een soeplepel afkomstig uit de Tek Sing cargo, gezonken in 1822. Met aankoopbewijs.
“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“DSL Original Eames Fiberglass Chair”. Een lot van 6 vintage design stoelen met glasvezel kuip, gestoffeerde zitting en La Fonda aluminium onderstel. Ontwerp door Charles Eales voor Vitra.
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
“Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Een gift van de eerste minister van het koninkrijk Nepal aan de ambassadeur van Belgie in 1991.
“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
“Café tafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.
“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.
“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
Een vintage Mid-Century design kleedkast uit Meranti veneer op zwart gelakt metalen onderstel. 2-deurs met 4 laden. “Storage” reeks, model 1215B, ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.
Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“La Benedizione”. Een effaçage op papier. MR.217, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72.
Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.
“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
Een groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.
“De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale smaragd van +- 0,40 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
“Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
“Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.
Een Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
“Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
“Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.
Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.
Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
Een grote design eet-vergadertafel.
Een handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.
Een 18 kt witgouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. GVVS1.
Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
“Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.
Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
Een lot van 6 moderne vergaderstoelen met zwart gelakt metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
Een automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.
Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
Een eikenhouten bureau genre American desk.
Een bronzen beeld van een panter.
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.
“Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
Een roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.
Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.
Een Mid-Century salontafel met metalen frame, koperen elementen en origineel gegoten glazen blad.
Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een set van twee Chinese porseleinen celadon lampenvoeten waarvan één te herbekabelen.
‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.
Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.
Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.
Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.
“Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.
Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.
“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
Een handgeknoopt tapijt.
Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.
Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
Een lot van zeven cloisonné items, vestaande uit zes vazen en een wierookbrander.
Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.
Een modern, zwart gelakte bureautafel met houten blad, op mat zwart metalen frame en poten.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Een kunstmap met zes lithos van Hubert De Vries.
Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.
Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
Een lotje Chinees porselein, Qianlong periode, bestaande uit vier bordjes en vier kommetjes.
Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
Een vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
Een zuil van zwart geaderd marmer.
“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Een vintage keramieken lampenvoet, Vandeweghe voor Amphora/Perignem.
Een notenhout gesculpteerde barometer, gemerkt “Albert Oger”.
Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.
Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
Een set van twee Thaïse marionetten.
Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
Een Pakistaans tapijt van wol.
Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
Een kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.
Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
“De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
“Pinkee” the Farmer. Een vintage tin-can speelgoed wagentje met varkentje. Made in Japan, gemerkt.
Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.
Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
Een lot van messingen bureaumateriaal bestaande uit een brievenhouder met inktpotten, een brievenhouder en een postzegelbakje.
Een single speed fiets, zwart, met Shimano onderdelen. Maat 56 cm.
Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
Een set van twee porseleinen lampenvoetjes met een Aziatisch bloemendecor. Midden vorige eeuw.
Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.
Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
Een Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.
Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
Een lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
Een lot van drie Afrikaanse items bestaande uit: een houten pot met een figuur op het deksel uit Congo, een houten vijzel met stamper en een kalabas met snijwerk.
‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
Een lampenvoet van blauw-wit Chinees porselein met een decor van vogels in het landschap. Op een bronzen voet.
‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
Een lot van drie kepies van de spoorwegen, met badges/opschriften RFT, RG en JZ (Joegoslavië).
Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.
Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.
Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.
Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.
Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
Een vintage oscilloscoop, Philips, model PM 3231 met koffer, twee probes en toebehoren.
‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.
Een handgeknoopte Bidjar loper.
Een paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
Een gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.
“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
Een geslepen kristallen pique-fleur.
Een vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.