700 Loten – de veiling is volledig.
We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
Filed Under: Art & Antiques auctions
700 Loten – de veiling is volledig.
We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
Een lot poppenmeubeltjes, bestaande uit een toilettafel, bed, kleerkast en nachtkastje, een stapelbed met twee nachtkastjes en een croquetspel.
“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Een messingen kruisbeeld.
“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
Een geuten kolenbak.
Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.
Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.
“Omaggio a Michelangelo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/200 buiten de plaat.
Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.
Een groot en gevarieerd lot kunstreproducties en tentoonstellingsaffiches.
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Een beukenhouten schildersezel.
Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.
Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Twee poppen met porseleinen hoofd en handjes, waarbij de kleinste gemerkt van Alberon. Op staanders.
“Roscoff”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.
Twee vogels en een lievenheersbeestje. Drie diverse metalen beeldjes.
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
“Vissersboten op de Sint-Pietersvliet”. Houtskool op papier. Draagt een monogram: EVM.
Een roodkoperen melkstoop.
Twee kleine oude schoolbankjes.
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Iran.
Vijf diverse Franstalige albums van Tintin. “On a marché sur la lune” (1956), “L’Ile noire” (1946), Les sept boules de cristal” (1954) (alle drie sletig). “Au pays des Soviets” (Casterman 1981). “Le secret de la Licorne” (Moulinsart/Casterman 2010).
“Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.
Een antieke gietijzeren parapluhouder, gedragen door een hondje.
Een lot glaswerk, bestaande uit vier verschillende kleurloze glazen karaffen, een kristallen karaf met groen decor en een glazen olie- en azijnstelltje in houten rekje.
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Een lot van zes boeken met betrekking tot niet-Europese kunst:- “De sculpturen van Angola”- “The innocent artists”- “Japon, naissance d’ un art”. - “La poterie T’ang”- “Het oude China”- “Amerika, bruid van de zon”
Paar oriëntalistische prenten. Op de passepartout: Paul G.
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Indonesië. Met extra kappen.
Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Lot kleine messingen beeldjes. Overwegend Afrikaans werk.
Een wijze van gesculpteerd jade.
Een piëdestal van beige marmer.
Een koffieservies van Frans porselein, versierd met een blauw bloemendecor, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot, kopjes met ondertasjes, dessertborden en een serveerschotel. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.
Een lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.
“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
“Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.
Een reproductie. Mooi ingelijst.
Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Een Chinees houten altaartafeltje.
Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.
Een aardewerken Boeddhahoofdje.
Een lot van 8 kleurloze kristallen en glazen karaffen, kruikjes en een doosje. (één stop gebroken, enkele kleine letsels).
Een handgeschilderde icoon met beeltenis van Christus en met messingen riza.
Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.
“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
Een gestileerde haan van meerkleurig opaliserend aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Compositie”. Gemengde techniek met plaasterwerk op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1944 (?).
Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.
Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Vier hoogreliëfs met personages. Keramiek. Gesigneerd.
“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Een langgerekt Afrikaans houten masker.
Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.
“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
“Landschap met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antieke gietijzeren jardinière.
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.
Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
“Jonge dames”. Een paar beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan.
Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van drie Congolese speren.
Een Chinees aardewerken schaaltje naar de Tang-dynastie en een steelkopje met drie vissen naar de periode Xuande met dito merk.
“Opmars van Takamori Saigo, Satsuma opstand”. Japanse houtgravure, ingekleurd. Gesigneerd en gedateerd 1877.
Vier beelden. Keramiek. Gesigneerd. Diverse kleine letsels.
“Aan het doodsbed”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
Een zilveren zakhorloge met ketting en twee sleuteltjes. Achteraan met een gegraveerd paard.
Een handgeknoopt wollen tapijt met bloemendecor.
“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Een bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.
“Alive alone”. Een reeks van zes fotodrukken. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd ‘86.
Een lot van drie Congolese speren.
Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.
“Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.
Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.
“De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Een parelhalssnoer met verzilverd slot.
28 sterling zilveren munten “Olympics”. Canada, 5 en 10 CAD, telkens 14 stuks. Recto Elizabeth II, verso diverse sporten.
Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
“Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.
Een paar stenen tempelleeuwen.
Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
“Personages”. Een kunstwerk, olieverf op acht stukken canvas. Gesigneerd.
Twee verschillende parelhalssnoeren met 18 karaats wit gouden slotje. Eén met twee rijen waarvan de parel in het slotje ontbreekt.
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Vier personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk.
Vijf diverse porseleinen en aardewerken vazen waarvan een paar Imari vaasjes, een gemberpot (haarscheur, geen deksel), een Chinees vaasje met famille rose decor en een blauw en wit balustervaasje.
Artis Orbis. Een rechthoekige schotel met een afbeelding naar Klimt, genummerd 383/1500 en een ronde schotel met een afbeelding naar Rosina Wachtmeister, genummerd 985/1000.
Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Nature morte cubiste”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956. Notitie op de verso: Vroegere collectie Baron Roger Avermaete.
Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een levensboom in het decor.
Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
“Eté II”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat. Artiestenproef.
Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Drie Chinese bronzen vazen, twee vormen een paar met een landschapsdecor (onderaan gemerkt), de derde naar XVde eeuws voorbeeld versierd met symbolen.
“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.
“Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
“Erotische scène”. Een lithografie(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.
“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
1 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
Een personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Veertien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.
“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personage met ei en een andere”. Keramiek. Niet gesigneerd.
“Stilleven met gedekte tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘67. Achteraan met dedicatie.
Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
1 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.
Een diepe schaal van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor.
Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.
Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Tien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.
“Le chemin détourné”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.
“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.
Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.
Vier schotels van Chinees porselein, drie blauw en witte en een met een famille rose decor.
“Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.
Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Een huishoudelijk groepje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Een antiek houten Boeddhabeeld met sporen van polychromie en met opening in de rug. Op sokkel.
“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).
Vier diverse vaasjes. Een vierkant van glaspasta met meiklokjes, gemerkt Daum Nancy (H. 11,5 cm, schilfer aan de voet), een balustervormig met geëmailleerd bloemenmotief op messing, een van beschilderd opaline, gemerkt Novelty (H. 23 cm) en een kleine pique-fleurs van iriserend glas in de geest van Loetz.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.
Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van polychromie. Op sokkel.
“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Een gebeeldhouwd houten hallspiegel, versierd met vogels. In de stijl van het Zwarte Woud. Eén vogel gerestaureerd.
Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.
Twee antieke Aziatische houten voorouderbeelden met wensvakje in de rug. Sporen van kleibekleding en polychromie. Met waszegel achteraan (exportzegels?).
Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.
“Zonder titel”. Aquarel en gouache op papier. 1978.
1 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.
Een recente bolle vaas van Chinees porselein met decor van bloesems en vogels.
“La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een antiek kegelspel, bestaande uit tien (verweerde) kegels en drie ballen.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.
Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen en concubines. Japan, Meiji-periode.
“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
Een verguld bronzen Boeddha.
“Discours de la méthode No.7”. Een collage. Gesigneerd en gedateerd 2011.
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Een bronzen nijlpaard.
“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
2 gouden munten van 100 Roebel “Olympiade 1980”. Au 900/1000. USSR 1978 en 1979.
Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.
“Rode streep”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op de verso.
Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Een eikenhouten gatelegtafel.
Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Buste. Keramiek. Niet gesigneerd.
“Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
“New York”. Een print op doek.
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Een paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
“Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Een gebogen glazen salontafel.
Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).
“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Een paar gietijzeren poppenbankjes met latwerk.
“Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een notenhouten staande klok.
Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
“Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.
“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Een grote gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Een bronzen emmertje naar XVIe eeuws voorbeeld en een bronzen bel naar de XVIIe eeuw.
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
“Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.
“Wild everzwijn in besneeuwd bos”. Een Japanse houtsnede. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
Een ronde plaquette in groen composiet in Zuid-Amerikaanse stijl.
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
“Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van diverse personages. Stempel onderaan.
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Een notenhouten violontafel met gesculpteerde en opengewerkte versieringen in Lodewijk XV-stijl.
Een zittende Boeddha van wit crackleware.
Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Een paar glazen vazen met decor van lelies.
“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
“Abstracte composities”. Een pendant, olieverf op doek.
Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
Een sierbord van Turks porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen.
“Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.
“L’automne”. Een lithografie. 1965. Gesigneerd en genummerd 22/120 buiten de plaat.
Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioridecor.
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.
Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.
Een vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.
“Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Een lot van 31 gekleurde glazen op voet, bestaande uit 11 blauwe, 11 groene en 9 rode.
Twee verschillende rieten manden waarvan één met lederen handvat.
Een vaas van rood Muranoglas.
“Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een eenvoudige ronde wandklok in houten kast. Met sleutel, zonder slinger.
Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
“Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.
“Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.
“La balustrade du possible”. Gemengde techniek op bruin papier.
Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
Een grijsgepatineerd gipsen beeld van een zittende Boeddha.
“Abstracte compositie”. Een collage op papier. Gesigneerd.
“Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Schets met hand”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een wandkapstok.
Een bronzen sokkel met drie poten, versierd met olifantenkoppen en met een rond houten blad.
“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Twee hondjes van meerkleurig porselein, waarbij de puppy gemerkt van Rörstrand, Zweden.
“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Twee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Een lot oude apothekersbenodigdheden, bestaande uit een koperen apothekers droogoventje, een houten en een porseleinen vijzel en 18 apothekerspotten (enkele barsten).
“Compositie”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Vlakken in lijnen”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
“Dame met spiegel”. Een aquarelstudie op papier. Gemonogrammeerd ‘FM’.
Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.
Twee verschillende grote glazen drageoirs.
“Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.