Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.
“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
“Angry young man 2”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
“Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.
“On ne badine pas avec la nature”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2009.
“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Modum servare, finemque tenere...” (26 x 44 cm) en “Wachten op Amélie (Poulain)” (17 x 30 cm). Twee tekeningen gedateerd 2005 en 2002.
“Zelfbeschouwing 1987”. Olieverf op doek.
“Een paar stillevens met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“De Zielmens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“De Tweestrijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Drie schilderijen met meeuwen en een konijntje(35 x 30 cm) d.d. 1986 en een paneel met een meeuw d.d. 1987.
“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Een albasten lampenvoet.
“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Een glazen vaas versierd met mauve bloemen.
R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd.
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.
Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
“Indigo moods”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2019.
“Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
“Cross-roads”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2011.
“Zeus Wedergeboorte”. Olieverf en hars op doek. Gesigneerd en gedateerd 2004.
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
“Oog van de passie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2015.
“Plaisir d’amour ne dure qu’un moment” (sanguine, 1999), “Alle Lust will Ewigkeit” (aquarel), 2001, “De Duisternis (voorstudie)” (aquarel, 1998) en “...Oh shame, where is thy blush (aquarel, 1999). Alle gesigneerd.
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz. Evenals twee opgerolde gravures: African Queen en Het tweede Hoofdstuk en een aantal academische studies van naakten.
Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Een map met talrijke linosneden. Gesigneerd, genummerd en gedateerd. Evenals een map met voorbereidend werk en proeven.
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
“Punto d’Incontro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2020.
“Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
“De Machinatie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986. Vergezeld van de afgebeelde schedel.
“De Verwondering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
“Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Een processie. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 186/195 buiten de plaat. Op Steinbach.
Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Een paard van koper op marmeren voet.
“Portret van Frank Zappa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
Een tafelklok in gesculpteerd hout.
“Molens bij het meer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Een Dongsong bijltje. Vietnam, +/- 300 v.c.
“Bûcheron”. Gipsen beeld. Gesigneerd en Marque Déposée.
“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
“La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.
Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Acht boeken in diverse talen. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaren). “Jeunesse”, zelfde uitgever 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok in het Tsjechisch). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.71.
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Madonna met kind”. Een Aziatische katholieke scène van jade en pietra dura, inglegd in hardhout.
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Am Scheideweg”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 331. Onderaan gemerkt.
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.
“Landschappen”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd. Enige slijtage.
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
“Naakt.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
“Personages in een theehuis en personages op weg”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd.
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Een dekselvaas van Chinees porselein.
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Songye, D. R. Congo.
“Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
“De huwelijksband”. Assemblagekunst op marmeren sokkel, gemonogrammeerd, onderaan getiteld, gedateerd 1979 en gesigneerd.
Een schotel van cloisonné op koper met een meerkleurig bloemendecor. In gesculpteerde houten standaard.
“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
“Heini, Bandoneonspieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 110/i. Onderaan gemerkt.
Een vierkante vaas van celadonporselein met een reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
“Am Weinachtsbaum”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2015. First issue 1998. Onderaan gemerkt.
“Godin van de wind”. Een zandstenen beeldje.
“Réflets sur l’étang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1975 en met dédicace.
“Vlinders en bloemen”. Een Chinese scroll.
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
“Sophia Loren”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 24-02-2015. Met certificaat.
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Een doosje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
“Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
“Christus”. Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
“Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een lotje van drie Italiaanse zichten, aquarel en inkt op papier.
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Postman”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 119. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
“Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
“Stilleven met appels en naakt op de achtergrond.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.
“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een bronzen hand in V-teken.
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Een marmeren klokstel stijl Art Deco.
“Boszicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Elf boeken. R. Van Roosbroeck. “Willem de Zwijger”. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. “Onze Bruegel”. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Mercatorfonds 1972. Jean Lejeune. “Liège, de la Principauté à la Métropole”. Mercatorfonds 1967 (met kaart). M. Bruwier-P. Eeckhout-J. Bosmant. “Gemeentelijke Kunstschatten. Vijftig Schilderijen”. Ed. Arcade 1960. H. Gerson. “Rembrandt Paintings”. Artabras, Harrison House New York 1985. En (..)
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.
Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
“Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.
Lot boeken. D. Talbot Rice e.a. “De Glorie der Middeleeuwen” Gaade 1967. Twee delen. En vele andere over kunst, geschiedenis, cultuur en bloemen.
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
“Geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Een lot van vier oude camera’s, jaren ‘60 & ‘70:- Canon TX met FD 50/ 1.8 lens.- Canonet 28.- EX 100 AUTO QL met 50/ 1.8 lens- Canon Macro Bellows voor FL.Goede conditie met documentatie voor TX en FL-balg.
“Schepen in een baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van acht oude fotocamera’s: Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. In werkende staat. Periode 1940 1960.
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Ernest Claesgenootschap VZW. “Omkijken naar Ernest Claes” 1985 (met opdracht van Jan Van Hemelryck, de samensteller), “De Twaalf” 1987, “Broederke Valentijn” 1988, “Cel 269” 1990, “Moeders” 1991, “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, met de hand genummerd.(..)
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.
Een oude messingen obus met kop.
Een houten reclamebord voor snooker.
Een map met 8 reproducties van werken door Rik Wauters. Evenals een aantal prenten en tekeningen, een kalender van Frans Van Immerseel (1991), een aantal prenten met tekst over de geallieerden in W.O. II. Een catalogus van Goebel. Bovendien een mooi fotoboek over Holywoodsterren, uitgegeven in de jaren zeventig.
Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.
Een lot van elf boeken met betrekking tot antiek, waaronder Elseviers Grote Antiek encyclopedie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Drie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
“Een lot stereokijkers met beelden: View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, enz.
Een lot van vier camera’s, periode 1969 - 1974:- Praktica IV met Enna 50/ 1:2.8 lens.- Praktica IV F met Jena 58/ 1:2 lens.- Praktica PL Nova 1B met Domiplan 50/ 2.8 lens.- Praktica Super TL met Pentacon 50/ 1.8 lensAllen in werkende staat, twee in tas en één in originele doos.
“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit twee antieke kleine vaasjes met meerkleurig decor en een recentere dekseldoos en theebus.
Een verzilverd messingen schuiftrombone met fijn gegraveerde versieringen.
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Een handgeknoopt Turkse wollen loper.
“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Een lot antieke landmetersbenodigdheden met o.a. verrekijkers meters en meetinstrumenten.
Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Een Oosterse loper.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
Een lot van tien stuks meerkleurig en verguld Limogesporselein, bestaande uit twee penduletjes drie schenkkannetjes, twee vaasjes, twee dekseldoosjes en een theepotje. Gemerkt Onderaan.
“Woelige stroom.” Olieverf op doek. Restauratie en meerdere puncties.
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.
“De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Hugues C. Pernath. “Verzameld Werk”. Ed. Pink Editions & Productions, Antwerpen 1980.
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Twee oude collectebussen, waarbij één van gebeeldhouwd eikenhout en één van zink.
Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
“Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.
Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
“Hommage à Pablo Picasso”. Grand et Petit Palais, Paris 1966. Catalogus.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
De Strangers, Al Ons Liekes”. Ed. Ekstra, Halle 1982.
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
“Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.
“Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Een lot van vijf verschillende verrekijkers/ theaterkijkers, waarvan twee in etui.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
Een zesspakig houten scheepsroer.