Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00
Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
“Christus aan het kruis”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een mahoniehouten canterbury, Engels dagbladenrekje met lade.
Een bidkleed van wol.
Een lotje, bestaande uit vier stuks Japans porselein, bestaande uit een kommetje, een klein dekseldoosje en twee kleine buikvaasjes. We voegen er twee beeldjes van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine aan toe.
Een paar boekensteunen met wereldbollen.
“Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.
Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘SW’.
Een reeks van vier gedraaide houten stoelen met rieten zit.
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
Een meerkleurig Portugees aardwerken sierbord met kreeft en mosselen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een saffier van +- 0,30ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Vier Chinese rijstkommen met afbeeldingen van goudvissen.
“Vrouw met hoed”. Een art-deco beeldje.
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Een tijger van geglazuurd Oostenrijks aardewerk. Gemerkt.
“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een saffier van +- 1 ct.
Een Chinees porseleinen theepotje met meerkleurig decor in cartouches op fond van capucineglazuur. Schade aan de rand onder het deksel.
“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Een paar Imari borden met reigers in een blauw en roestrood decor.
Een paar gouaches op zijde met scènes aan de Mogul-hofhouding en één op steen.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en bruine lijnen binnenin. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
Een lot van drie wollen kelims.
Een Chinees porseleinen opiumpotje, versierd met blauw op witte symbolen. Periode 1810 - 1830.
Een kunststoffen paardenhoofd.
“Fluitspelende clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Morgan’.
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een grijze parel.
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een klein vaasje met blauw op wit floraal decor, een kom met perziken in de binnenzijde en een dekselpotje met bloemendecors in cartouches op capucine fond (schade aan het deksel).
Een Perzisch parabel met gouacheschildering op papier.
Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Jaren ‘50.
“Stier”. Potlood op karton.
Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een Indisch bronzen reliëf.
Een Chinese kaligrafieset in etui.
Een Aziatisch bronzen beeldje.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee parels.
Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
Een Perzische gouache op papier.
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende gele lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
“Amanecer”. Een gestileerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig decor van vrouwen in cartouches op zwarte achtergrond met pioenen. Onderaan gemerkt.
Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een Aziatisch houten beeld.
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Een lotelingenstok van getorst wit Italiaans glas met opliggende bruingouden lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Een paar zittende naakten, papier op paneel.
“Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar borden van Imariporselein met gelobde rand, versierd met een decor van bloemen en konijntjes in de vleugel en een bloemenvaas in het plat.
Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.
“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Een paar cloisonné vazen, wit in de massa, met bloemen en vogels gedecoreerd.
“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
Lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met ingelegde decors van pietra dura met glazen blad en zes bijpassende stoelen.
Een handgeknoopt wollen tapijtje.
“Kameel met zadeltas”. Een aardewerken beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie. Op losse houten sokkel.
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een vintage fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
“Zittend naakt.” Houtskool op papier.
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
“Abstract zittend naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening.
Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Een Japans zwartgelakt haardscherm met parelmoer ingelegd.
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
“Abstract personage.” Olieverf op papier. Draagt handtekening.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Bottle of Dom Perignon”. Een kunstwerk met certificaat. Genummerd 13/50.
“Abstracte kloof.” Gemengde techniek op papier.
Een paar Nanking vazen gemerkt onderaan. Eén restauratie aan de bovenrand.
Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Een messingen lantaarn met geslepen glas.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Een gepolijst fossiel van een ammoniet. Op arduinen sokkel.
“Abstract stilleven met flessen en schenkkan.” Gemengde techniek. Draagt monogram.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
“Abstracte rastervoorstelling.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
“Abstract.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
“Abstracte spiraal.” Gemengde techniek op paneel. Achterkant draagt ‘For James’ en een afbeelding van een haai.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een Indisch wapen in schede en met houder, versierd met parelmoer. Karnataka.
“Strandbezoek.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
Chinees porseleinen tuinstoel gedecoreerd met figuren.
“Abstract met blauw en gele vlakken.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een vaas en een kannetje van geglazuurd Duits steengoed. De grootste gemerkt.
“Otoño”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Verticaal Abstract.” Potlood & krijt op papier. Draagt handtekening. Glas gebarsten.
Een 18 K wit en geelgouden schakelarmband.
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
“Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
“Abstracte figuur met duif.” Gemengde techiek op papier. Draagt handtekening, gedateerd 1954.
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Oosters wollen karpet, rijkelijk gedecoreerd met figuren en landschap.
Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
Vijf albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 93 (1964), 94, 96, 97 en 99. Goede staat.
“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
Een paar vaasjes in Chinees porselein met bloemendecor.
“Loosdrechtse plassen.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Een Kaukasisch wollen karpet.
Drie albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 90 (1963), 91 en 92. Goed gelezen.
Een gebeeldhouwde lindehouten Christus aan het kruis. Mogelijk XVIIIe eeuw. Kruis recenter. 122 x 76 cm.
“Jongen met vlinders.” Olieverf op doek.
Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Een uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.
Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Een 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.
“De mijnwerker”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een gesculpteerd albasten lampenvoet.
Een spiegel in Louis XVI-stijl met een schilderij met twee engelen in de kuif en versierd met bloemen.
Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
“Gordon”. 10 albums van de uitgeverij “Nooitgedacht” te Hilversum. De nummers 4 tot 9 (nr 9 tweemaal) en 11 tot 13. We voegen er een exemplaar van Zwarte Valk Classics aan toe: De Monstervallei.
“Hinde”. Art deco beeld van koper met marmeren voetstuk.
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Een ‘Porpianong’ neushoornvogelbeeld. Senufo, Ivoorkust. Jaren ‘50 - ‘60.
Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies.
“Koe met bril.” Opgehoogde druk.
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Vijf albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 72 (1959), 78, 79, 80, 81. Goed gelezen.
“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale maansteen van ± 8 ct.*
Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
“Minimalistisch zittend naakt.” Potlood op papier. Draagt monogram.
Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
“Hooimijten.” Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Een groot Afrikaans houten beeld.
“Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
Zes albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 84 (1962), tot en met 89. Goede staat.
“La belle Parisienne au Touquet”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/20 buiten de plaat. Artiestenproef.
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Een Afghaans wollen karpet.
Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Sletig.
“Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.
Quartz horloge van verguld metaal, bezet met 160 kleine diamantjes, samen 0,95 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Een groot Afrikaans houten beeld.
“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Karl May’s Reisavonturen”. 18 delen in paperback. Oude spelling. Ed. Hollandsch Uitgeversfonds, Amsterdam.
“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Een oosters karpet, wol en zijde.
Een paar borden van Chinees porselein met decor van bloeiende planten en vogels. Tijdperk Qianlong. Eén beschadigd.
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 keer), 44, 45, 46 en 47. Sletig.
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een olielamp van messing en glas.
“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Tabac de St. Vincent.” Een lichtblauwe Luxemburgse tabakspot. Vroeg 19de eeuw. Randschilfer.
“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.
Een Oosters karpet, wol en zijde.
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Een Louis-Philippe karaf met geslepen versieringen en met een gegraveerde bloemenfries op de buik.
“Noordzeestorm”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1966.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Een lot van tien, voornamelijk Afrikaanse wapens, waaronder zwaarden in lederen schede, een pijl en boog, een speer, bijltjes, enz.
“Dog”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1985. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York. Genummerd 108/ 160.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
“Zicht op Lier met de Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
Een vaas van rood Chinees porselein.
Een Oosters wollen karpet.
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Een hoornvaas van geslepen kristal, deels paars gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 91/180.
Een vierdelig koffie- en theestel van fraai bewerkt tin. We voegen er een Brussels porseleinen klepkan met tinnen deksel aan toe.
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
“Personages op een boot met vogels en schildpadden.” Een borduurwerk.
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.
“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.
Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
“Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Een Satsuma-stijl vaas gemonteerd als lamp. Met opgehoogde figuren gedecoreerd.
Affiche voor Les Caprices de Goya van Salvador Dali. Galerij Berggruen. Parijs 1977.
Een ovale schotel van kleurloos kristal. Bodem met rotsmotief. Onderaan gemerkt.
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Vijf Japanse Netsukes van gesculpteerd been. Drie aapjes en een koppeltje.
Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.
Een Indische gouacheschildering op zijde.
Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
Een handgeschilderde dekselvaas, bordeaux in de massa, met vergulde details. Gemerkt onderaan.
“Uitzicht op het strand”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.
Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd “Guy Vandenbranden” (1926 - 2014) en gedateerd 2005.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
“Aha oe feii?”. Een reproductie naar het werk van Paul Gauguin.
Een lampenvoet van Japans aardewerk.
“Photo de famille” & “Tentation”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd XIX/XX en 32/99.
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.
Een art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
“Grootstad”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/25 buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.
“Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
“The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.
Een zwartgelakt houten humidor.
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel.
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Man”, “Vrouw” & “Moeder met kind”. Drie terracotta beeldjes. Gesigneerd.
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Een handgeknoopt Anatolisch wollen tapijt.
Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Een vaas van Chinees porselein met figuren en bloemen versierd.
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Een paar vazen van Satsuma aardewerk.
Een lot van 3 cloisonné vazen. Bestaande uit een paar gedecoreerd met vogels en de andere met geometrische figuren.
“Abstract”. Een gekleurde gravure”. Gesigneerd en genummerd 10/100 buiten de plaat.
Een lot zakhorloges, waarbij o.a. één in 800‰ zilveren kast en één van Roskopf in werkende staat. De anderen te reviseren. 6 stuks.
Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.
“Ruimtelijk”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat.
Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse wollen kussen en drie zadellinten.
Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.
Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
Een bronzen bulldog.
Een verzilverd metalen bacchante.
“Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een gesculpteerde Chinese koffer uit kamferhout.
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
“Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.
“Beeld van Willem Elsschot”. Zeefdruk. Getekend en genummerd 1036/2000 onder de plaat.
Een obus uit de eerste wereldoorlog.
Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Een zamakken lampenvoetje in de vorm van een engeltje. Zonder kapjes.
Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Een staande en een hangende lichtbak met glasramen. De tweede gesigneerd ‘Frans Van Immerseel’.
Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Beursvormige koffie-en theepot (H. 25 en 23 cm), suikerpot met deksel en melkpot. Onderaan gemerkt.
Klaroen van rood en geel koper.
Een grote coupe “Parisiana” van rood en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
Een vaas van geglazuurd aardewerk.
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
Een lot boeken, waarbij vier mbt tot de expo in 1958 en één in 1930, evenals een gedenkalbum en postkaarten van de expo 1930.
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.
Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.
Een antieke wandtafel met drie laden en op tapse poten.
Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.
Een peper- en een zoutvaatje, een schaaltje en een zandloper van meerkleurig biscuit, versierd met paters. Onderaan gemerkt.
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.