Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00
‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
Een antieke massief houten koffer.
Een lot van 2 Chinees porseleinen vaasjes, waarvan 1 dekselvaasje. Onderaan gemerkt.
Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.
Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
Een cloisonné wierookbrandertje met fo-hond op het deksel. Met koperen beslag.
Een set van 2 vintage Murano glaspasta vaasjes, kleurloos en groen in de massa, elk met 6 ‘vingers’.
Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,88 ct.
Een vaas van meerkleurig glas.
“Pijproker”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Lichte schade bovenzijde papier.
Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
“Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.
Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
Een vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.
Een paar 18 kt hartvormige wit- en geelgouden oorbellen, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.
Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
Een vintage Murano vaas van meerkleurig glas.
“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes uit jade, bestaande uit fohonden, Boeddha’s, zwaardjes, etc.
Een set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
Een lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
Een lot van 7 zilveren armbanden in diverse uitvoeringen. Gemerkt.
Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.
“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
Een collage met een zeer vroege vorm van verkeersagressie, dit volledig gemaakt met postzegels. Draagt rechts onder de naam Ed. Allebé.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
“Mijn eerste depressie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso gesigneerd en opschrift. Provenance Mark Eyskens.
Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
Een gekleurd glazen sculptuur met geabstraheerd gezicht in reliëf, naar Picasso.
“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.
Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
“Naakt met tighhighs”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
Een Indische houten salontafel met blad in trapeziumvorm op 3 poten. Met metalen strips belegd en gesculpteerde details in het decor.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
Een aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct. en vier kleine briljantjes.
Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
“Naakt”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
Een art deco tafeltje.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
Een paar abstracte messingen ezels.
“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
Een ronde art deco tafel.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
Een Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
Een zilveren broche met bladmotief en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. Einde 19 eeuw.
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Compositie.” Gehoogde litho. Draagt een handtekening buiten de plaat: Hartung.
“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
Een Boch Keramis vaas door Charles Catteau. onderaan gemerkt en genummerd D1627. Haarlijntje onderaan.
“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
Een vintage platenspeler van het gerenomeerde mer Thorens, model TD160 met het originele instructieboekje. Thorens single-adapter ontbreekt en rechts achter een stukje aan het scharnier van de plexi stofkap afgebroken maar nog steeds functioneel.
“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
Een Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
“Twee figuren”. Een schilderij, olieverf op boek.
Een halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
“Dansend koppel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
Een vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
Een vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
Een Imari porseleinen sierbord met floraal decor. 19e eeuws.
“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Twee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
Een vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘66.
Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
“Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.
Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
“Naakte ruiter”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Enkele breuklijntjes en herstelschadeg.
“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met een motief van getorste ribben. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een ronde verzilverd metalen plateau aan toe.
“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.
Een halfrond Engels sideboard/consolekastje, gefineerd en met een glazen blad.
Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
Een zwart gebeitst grenen meesterstuk in de vorm van een miniatuur Bretoense broodkast met schuifdeurtjes. Zeer mooi gedetailleerd.
Een Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
Een inktstel met twee vierkante kristallen inktpotten (één met schade aan een hoek) op een gevlamd marmeren basis. Messingen bolpootjes.
Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.
Een handgeknoopt Oosters zadeldeken.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
Een eikenhouten commode met 3 laden.
Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
Een veelkleurige vaas van Murano glas.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
Een Chinese crackleware theepot met gebroken wit glazuur in de vorm van een pompoen.
Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Een oranje vintage stalen koersfiets van het Belgische merk Flandria, framemaat 58.
Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
Een vintage geautomatiseerde etalagepop van een schoenmaker met hamer achter werkbank.
Een porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een salontafel in messing met een onyx blad waaraan kleine schade bovenaan, het messing onderstel is gedecoreerd met guirlandes rondom.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
Een Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.
Een tafellamp met als voet een marmeren lezend kindje met bijhorende roze kap.
Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
Een lot van 3 polychroom Chinees porseleinen borden. Onderaan gemerkt, beide met haarscheurtje en 1 met schilfer.
‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.
Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
Een Chinees porseleinen cache-pot. Famille Jaune met drakenpatroon en floraal decor.
‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.
Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
‘Traveling in style’, een Lladro beeld, modelnr 5680 in originele verpakking.
Een lot porselein Rosenthal servies, bestaande uit 32 stuks kristallen water-, witte en rode wijnglazen. 12 Soep, eet -en dessertborden. 12 koffie tassen met schoteltjes en 8 schoteltjes bijgevoegd.
Een verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
‘This one’s mine’, een Lladro beeld, modelnr 05376 in originele verpakking.
“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een meerkleurige Art Deco vaas, onderaan gemerkt toegeschreven aan Thulin faïence.
Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een groot formaat Vlaamse strijdvlag.
Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
Een aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een lot van 3 brons gegoten beeldpanelen met Afrikaanse figuren in het reliëf,
Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
‘A barrel of blossoms’, een Lladro beeld, modelnr 1419 in originele verpakking.
‘Wheelbarrow with flowers’, een Lladro beeld, modelnr 1283 in originele verpakking.
Een 19de eeuwse Japanse houten sculptuur, in twee delen van een wijze op een lotusbloem.
“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
Een lot van 6 eikenhouten stoelen met gestoffeerde bordeaux fluwelen zitting. Fraai gesculpteerd met getorsde delen en druivenranken.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
Een lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
Een blauwe glaspasta lamp.
Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
Een antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.
Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
‘At the ball’, een Lladro beeld, modelnr 05859 in originele verpakking. Mist de waaier in haar linkerhand.
Een vierkante massief eiken salontafel.
Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
Een houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
Een lot van 2 vintage lampen waaronder een chrome model vermoedelijk van fabrikant Cosack Leuchten en een glazen plafondlamp.
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Een paar zilveren munten ter ere van het huwelijk van Prins Charles en Diana Spencer, 1981.
‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.
Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
Een goudkleurige schouwklok op batterij met 2 putti’s achtervolgd door een gans.
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
‘First Ballet’, een Lladro beeld, modelnr 5714 in originele verpakking.
Een vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.
Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
Een handgeknoopt Perzische loper.
‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met klapblad. Vier bewerkte poten met kruisverbinding. Evenals een Engelse swivel chair van notenhout, met beklede zitting en pivoterend op een vierpoot
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
Een Frans porseleinen taartbord met koperen taartschep. Handbeschilderd floraal decor met vergulde elementen.
Een zijden sjaal met het logo. Gemerkt.