Veiling compleet – 700 loten
Kijkdagen Enkel op afspraak – Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling compleet – 700 loten
Kijkdagen Enkel op afspraak – Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken.
Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.
Een paar amphipterevormige bronzen kandelaars.
Een lot van veertien inktpotjes e.d. in diverse uitvoeringen van porselein en aardewerk.
Een achthoekige wortelnoten jardinière met messingen recipiënt.
Gemarquetteerd handspiegeltje.
Twee verschillende broodmandjes en twaalf cocktailschaaltjes van wit metaal. Allen gemerkt.
Een zeefdruk en een ets, beide buiten de plaat gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op resp; 100 & 150 exemplaren.
Een schapenpak. Carnavalskostuum.
Een reeks van vijftien tegels met een blauw bloemendecor. Belgische productie. Eén met gerestaureerd hoekje.
“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
Een houten en een messingen kistje.
Een reeks van vier lithografieën. Alle gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat.
Vier inktstellen op houten basis, waarvan drie met glazen potjes. We voegen er twee extra glazen inktpotjes aan toe.
Vaas van gegraveerd rood glas. Bohemen, begin XXste eeuw.
Een lot boeken:- “Eigen aard. Overzicht van het Vlaamse volksleven”. Prof. Dr. K. C. Peeters. Uitg. De Vlijt. Antwerpen, 1963.- “Les Belges Illustres. Drie delen. Ed. Librairie Nationale. Brussel, 1844 & 1845.- “Les Hommes Célèbres de la France”. Louis Dumas. Ed. Alfred Mame et Fils. Tours, 1883.
Een lot van drie meerkleurig porseleinen muziekgroepjes, waarbij twee Oost-Duitse en één Italiaans. Onderaan gemerkt.
“Torso mit rotem pfeil” & “Barbara”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gemonogrameerd en gedateerd 1977.
Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
Een aardewerken vaasje met meerkleurig glazuur. Gesigneerd. Jaren ‘50.
“Dame in lingerie” & “Trommelaar”. Gemengde techniek op papier. Beide gemonogrammeerd.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theeglaasjes met zeefje op dienblaadje, een ijsemmertje met tang, een gegraveerd bonbonschaaltje en een driedelig koffiestel van Wiskemann op dienblad.
Vier grafische werken door de kunstenaar en twee anderen.
Een zwartgelakt Chinees (meubel?-) paneeltje met een personage van gesculpteerd ivoor in een handgeschilderd landschap. XIXe eeuw.
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Een art deco schouwstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klokje en twee cassolettes.
“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Een dierenpak. Carnavalskostuum.
“Moeder Gods van Kazan”. Messingen reisicoontje.
“Personage” Een Perzische gouachetekening. XIXe eeuw.
Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
“Personage in achtergrond van geel en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd .
1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
Een bijzettafeltje van zwartgelakt perenhout met entretoise.
Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.
Een mannelijke staande Komafiguur op zwart marmeren sokkel. Noord Ghana, mogelijk XVIIde eeuw of vroeger.
Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.
Een kippenpak. Carnavalskostuum.
Een lot borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Acht stuks.
Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.
“Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.
“Tijgerjacht”. Een Perzische gouache”. We voegen er een reproductie van een educatieve prent met vogels aan toe.
7 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Leopold II. zilver.
Een oude balafoon. West-Afrika.
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Een geglazuurd aardewerken reliëf.
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
Een kippenpak. Carnavalskostuum.
“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille rose decor van pioenen op het plat en met bloemen in en rond uitsparingen op de vleugel. Tijdperk Qinglong.
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
1 gouden munt van 100 CAD “Olympiade”. Au 22 K. Canada 1976. In etui met certificaat.
“Maria, Vreugde voor allen die lijden”. Messingen reisicoontje.
Een porseleinen kunsttegel met een decor van een boom bij lage zon. Onleesbaar gesigneerd. In notenhouten kader.
Een serie van drie borden van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen in een vaas en een mand, deels verguld. Tijdperk Qinglong.
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.
Een koperen luchtertje met bladmotief en zes lichtpunten.
Een lot van drie miniatuur paspopjes.
Een lot van vijf krijgers en een paard van terracotta naar voorbeeld uit de tombe van Keizer Shi uit de Qin-dynastie. In twee etuis. Bijgevoegd een recente Chinese waaier.
Twee steendrukken met illustraties Edgar Degas uit ‘La maison Tellier’ van Guy de Maupassant. Genummerd 250 op 350 exemplaren. Ed. Ambroise Vollard à Paris.
1 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en kraanvogels.
“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
“H. Antipas, patroon der tandartsen”. Messingen reisicoontje.
“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
Een albasten siercoupe op voet.
“Wijzen” & “Krijgers”. Twee Perzische schilderingen, mogelijk op ivoor. In ingelegde kaders.
8 diverse medailles, Amélioration de l’Espèce Chevaline - Verbetering der Paardenrassen. Koninkrijk België - Royaume de Belgique. Begin XXste eeuw. Zilver.
Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.
Een reeks van 17 Japanse houtsneden. Omstreeks 1900. 1/4 oban.
“H. Nicolaas van Mozaisk”. Reisicoontje.
“Vlakkencomposities. Olieverf op paneel. Beide getekend en resp. gedateerd ‘84 & ‘95.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof.
Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.
Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.
Een lot Imariporselein, bestaande uit een grote sierschotel, een grote en een kleine kom. De eerste twee gemerkt onderaan.
“Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. De grootste gesigneerd en gedateerd ‘00.
“Koopman”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw, gesigneerd.
“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
“Keizerlijke zilveren bruiloftsceremonie”. Een Japans triptiek. Gesigneerd. Tijdperk Meji.
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
“Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. Beide gesigneerd en één gedateerd ‘97.
“Wijze met ruyi”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Een gebeeldhouwde ronde salontafel met acanthus- en schelpmotieven. Met glazen blad.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Twee bronzen Boeddhahoofden.
“Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.
Een fijn gesculpteerd ivoren paardje met een uittrekbaar en oprolbaar lintmetertje.
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van diverse personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
“The romance of the three kingdoms”. Een Japans vouwboekje met houtsnedes. Tijdperk Meji.
“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
Twee composities, gemengde techniek op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd ‘92 & ‘00.
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Tijdperk Qianlong.
Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.
Een leeuw van gepatineerd brons. Japan, tijdperk Meiji. Onderaan gemerkt.
Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
“Vrouwen”. Drie tekeningen, gemengde techniek op papier. Alledrie gesigneerd.
Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
“Kubistisch personage”. Een in gips op hout gedrukt en gepolychromeerd werk. Randschade.
“Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.
“Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.
Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van geisha’s en kinderen en met een houten deksel.
Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
“Stilleven”. Oleverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1951.
1 gouden munt van 1000 Rupees. “Conservation”. Au 900/1000. Mauritius 1975. Recto Queen Elizabeth II, verso Vliegenvanger op zijn nest.
Een balustervaas van Chinees porselein, gedecoreerd met een scène aan het Keizerlijke hof in een cartouche, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
“Kapitein Matsuzaki steekt de rivier Ansong over”. Een Japanse triptiek met een scène uit de Chinees - Japanse oorlog. Tijdperk Meiji.
1 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.
Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.
“Sater”. Een metalen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
1 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
1 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.
Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Een beursvormige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha’s in een tuin.
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
1 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.
“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
Twee ceremoniële Afrikaanse houten beelden in de vorm van een dier. Hoorns van de grootste hersteld.
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
1 gouden munt van 3000 rupees, “Conservation”. Verso: schroefhoorngeit. Au 900/1000. Pakistan.
Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
Een etnisch bronzen beeld.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha met zotjes.
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Een kleine balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met famille-rose decor.
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Een fishtank van Chinees porselein, versierd met een landschapsdecor met bloemen, vogels en insecten op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
1 gouden munt van 1000 rupees, “Conservation”. Verso: Rhinoceros. Au 900/1000. Nepal.
Een notenhouten staande klok.
Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Een bronzen Boeddha.
“Berlin, Leipziger Strasse”. Olieverf op board. Draagt een handtekening.
1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
1 gouden munt van 100 Pond. “Conservation”. Au 900/1000. Sudan 1976. Recto: wapenschild, verso: oryx.
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches op fond van powder blue. Gemerkt onderaan.
“Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Een perzikvormige Chinees porseleinen zalfdoos naar famille-noire voorbeeld.
“Vrouw en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 28/50 buiten de plaat.
Songye beeld van een fetisj met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en bloemen en de deksels getooid met Fo-honden.
1 gouden munt “Conservation” van 750 Tugrik. Verso: Przewalskipaarden. Au 900/1000. Mongolië 1976.
Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.
“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Dekselknop in de vorm van twee hagedissen. Luba, DRC.
Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.
1 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
Een verguld bronzen Thaise Boeddha.
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
Een lot van Aziatische aardewerken theepotten in diverse uitvoeringen, waarvan drie in de vorm van een bootje.
Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
1 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
Een Engelse side table met drie laden in de gordel.
“Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met Chinese tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Kleine bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-de stijl.
1 gouden munt van 1000 bolivar, “Conservation”. Verso: rotshaan . Au 900/1000. Venezuela.
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
Een opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Een gefineerde vitrinekast met twee deurtjes op de flanken.
“Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.
Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
1 gouden munt van 500 Ringgit. “Conservation”. Au 900/1000. Maleisië 1976. Recto wapenschild, verso tapir.
Een paar rumtöpfe van Duits aardewerk met een blauw decor.
Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.
Een eirond vaasje van meerkleurig aardewerk met meerkleurig glazuur. Italiaans werk.
Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Deksel in de vorm van een janushoofd. Luba, DRC.
Een pallisanderhouten salongarnituur in Régencestijl, bestaande uit een zitbank, twee clubfauteuils en vier stoelen. Op te frissen.
Mahoniehouten tafel met twee klapbladen in Regencystijl. Op centrale vierpoot en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een luchter met een centrale albasten coupe en met drie lichtarmen met glazen roosjes. Begin XXste eeuw.
Een bridgetafel met kwartronde laden op de vier hoeken, we voegen er vier stoelen in dezelfde stijl aan toe
“Jezus omgeven door diverse heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.
Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Een gefineerde mahoniehouten tafel op centrale driepoot.
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.
Een vaas van kwikglas en smeedijzer.
Een lot van vijf eieren van Satsuma-aardewerk in verschillende groottes. Met houten sokkels.
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een Onze-Lieve-Vrouw, een slagtand met een rij olifantjes met krokodil en een slagtand met talrijke dieren. Interbellum.
Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.
Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
Staande jonge Tchokwe vrouw met een rieten mandje op de rug. DRC.
Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wittewijnglazen, elf rodewijnglazen en twaalf champagnefluiten (eén afwijkend model).
Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Twee grote meerkleurig porseleinen sierschotels, bestaande uit een Chinese en een japanse.
Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.
Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.
Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
Bronzen libelle op natuursteen. Draagt handtekening.
Lot van zeven diverse slag-en steekwapens. Lichte letsels en slijtage.
Een hurkende voorouder en twee kinderen en een maskertje. Songye, DRC.
Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
Een mahoniehouten sidetable met gerainureerde poten en twee laden in de gordel.
Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
Een vierdelig onyxen rokerssetje met messingen monturen, bestaande uit een sigarettendoos, aansteker en twee asbakken.
Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
Een rond Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.
Een Chinees porseleinen hoedenstandaard met meerkleurig decor.
Verzilverd beeldje met beren.
Een porseleinen olielamp met meerkleurig bloemendecor in een met goud omzoomde cartouche in reliëf en op lichtblauwe achtergrond. Met messingen monturen en met deels gesatineerde en geslepen kap.
Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker. Beschadiging aan een oor.
Een paar smeedijzeren wandlampen.
Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
Een reeks van zes porseleinen sierborden met meerkleurige decors van beroemde golfbanen. allen gemerkt en in originele doos.
Een lot van tien beschilderd porseleinen dekseldoosjes in de vorm van eieren op voetjes.
Een lot van drie schaalmodellen, bestaande uit drie heruitgaves van Dinky Toys door Norev en één van Norman Young Company.
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Een eikenhouten koffer in régencestijl.
Een albasten lampenvoet.
Een paar meerkleurig geglazuurde tuinstoeltjes in de vorm van olifanten.
Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Een wasberenpak. Carnavalskostuum.
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Geschiedenis van de wraak der 47 Ronin”. XIXe eeuw.
“Missile erecting vehicle with corporal missile and launching platform”. Een schaalmodel in originele doos. No. 666.
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
Een uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.
Een paar gepolychromeerde smeedijzeren bijzettafeltjes in de vorm van korenhalmen en met ronde glazen blaadjes.
Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
Een meerkleurig kunststoffen kraanvogel naar ontwerp van Guiseppe Armani.
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
1 gouden munt van 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Queen Elizabeth II, verso: kayakker. In etui en met certificaat.
Een vaas van mauve gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
“PC & CP”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine perforatie.
Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
1 gouden munt van 100 CAD. St. John’s Newfoundland. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Queen Elizabeth II, verso: anker, schip en gebouw. In etui en certificaat van Royal Canadian Mint.
Een Afrikaans houten stoeltje.
Een kaligrafisch penseel met handgreep van rood mineraal en hout.
“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
1 gouden munt van 100 CAD “Jaar van het Kind”. Au 22 K. Canada, 1979. In etui met certificaat.
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
Een microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.
“Nocturne”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1989.
2 gouden munten Gold Sovereign met jonge Elisabeth II. Au 917/1000. Groot-Brittannië, 1959 en 1967.
Een sierplank van polychroom hout met voorstelling van drie gelijke dierenhoofden. DRC.
Een oude bento van riet en bamboe. Lichte schade.
Een lot wit metaal, bestaande uit een cocktailshaker op schaaltje, een broodschaal en een gebakstaander. Allen gemerkt.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
4 gouden munten van 50 Ecu. Au 900/1000. België 1987. Beeldenaar van Karel De Grote.
Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.
Een wandlamp van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met libellen.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Een vossenpak. Carnavalskostuum.
Een kom van Imariporselein met opengewerkte rand. Bijgevoegd zes kopjes en en zes kommetjes.
Een lot verzilverd metaal.
Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Een paardenkostuum voor twee personen.
Een serie kristallen schoteltjes.
Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een wijnemmer en een cakemes van Christofle, een dienblad, een mes en twee taartscheppen, een serveertang, een kinderbeker en -lepel en twee slabestekken, waarbij één set met 800‰ zilveren handvatten.
Een porseleinen frenologiebuste.
Een lot van zeventien visborden, waarbij vijf met roze en twaalf met grijs decor. Onderaan gemerkt.
Een Empire halllamp van messing en plaatijzer met centraal een glazen vlam en rondom zes lichtpunten.
Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
Twee lichtgevende globes.
Een lot gebeeldhouwde houten voorwerpen en beelden, bestaande uit een Afrikaanse buste, een Afrikaanse asbak met drie hoofden, een Indische bosbouwer op olifant (lichte schade aan de kettingschakels), een siervaas met drakendecor en een sierbord.
Een handgemaakte driedelige bordenset van glasfusie met bijpassend vierdelig bestek.
Een achtdelig lot verzilverd en wit metaal, waaronder een driedelig theestelletje op dienblad en een glazen vaas in verzilverd montuur.
“Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
Een lot tin, waarvan een litermaat, een schaal met oren, een grote schotel en elf bordjes, grotendeels met de roos gekeurd. Plus een klein Hollands schaaltje.
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
6 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent. USA 1984. In luxe-etui.
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.
Een kleurloos kristallen designvaas. Gemerkt en genummerd onderaan.
Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.
2 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.
Een geglazuurd aardewerken kreeft. Chinees werk. Gerestaureerd.
Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.
Een lot tin, bestaande uit een grote en een kleine kom, een bestekkenbak, en een maatbeker van een halve liter.
Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.
2 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Een lot van vier verschillende antieke aardewerken schenkkannen met meerkleurige decors. Gebruiksschade en restauraties.
Twee oude houten hoedenvormen.
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
4 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
Een lot messing bestaande uit drie kandelaars, een vijzel met stamper, een asbak, een blaker, een wijwatervaatje en een beeldje.
Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
Een lot inktpotten en toebehoren, grotendeels met kristallen recipiënten en zwart marmer en enkele stukken van bakeliet.
Een ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.
Een groot lot tijdschriften “Ciné Revue”. Jaren ‘70 & ‘80.
Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.
Gestileerde vogel van metaal.
Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.