Veiling volledig – 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u
Auction days
-
#351
Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.Dim. 33,5 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#352
lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
lot of 4 blue and white tiles, depicting animal figures, estimated 18th-19th centuryDim. 13 x 13cmEstimate: € 40/50No longer available -
#353
Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.Dim. H.39 cmEstimate: € 45/55No longer available -
#354
Een tafelschuier en blik en een schaaltje in Lodewijk XV-stijl. Verzilverd metaal.
A table slider and tin and a dish in Louis XV style. Silver plated metal.Estimate: € 25/35No longer available -
#355
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.Estimate: € 40/60No longer available -
#356
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.Dim. 151 x 94 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#357
Een lot bestaande uit twee biscuit wijwatervaatjes en 6 biscuit engeltjes.
A lot consisting of two biscuit holy water fonts and 6 biscuit angels.Photos: 4Dim. H: 10-18 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#358
Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).Photos: 2Dim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#359
“In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.
“In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.Dim. 14 x 9 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#360
Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
An 18 karat yellow gold pendant set with jade and brilliants set in silver with a combined weight of +- 0.15 ct. and enamel.Dim. 3,10 gEstimate: € 320/360No longer available -
#361
Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.Dim. H: 16-18 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#362
Een lot van vier gravures in negatief. “Karnaval.”, “Hoofd met kruis op achtergrond.” & “Twee gezichten.” Gesigneerd binnen de plaat.
A lot of four engravings in negative. “Carnival.”, “Head with cross in background.” & "Two faces." Signed inside the plate.Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#363
Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.Dim. H: 13.5 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#364
“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.Dim. 18 x 27 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#365
Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
A wrought iron hearth screen decorated with copper balls.Dim. 77 x 77 x 38 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#366
Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.Dim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#367
Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.Dim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85/90No longer available -
#368
Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.Photos: 2Dim. H.26 cmEstimate: € 35/40No longer available -
#369
“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
“Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.Dim. 21 x 29 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#370
Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
Necklace with silver links set with marcassite.Dim. 73,75 gEstimate: € 100/150No longer available -
#371
Een lot van 10 postuurtjes met polychroom porseleinen hofpersonages.
A lot of 10 figures with polychrome porcelain court figures.Photos: 3Dim. H: 12-17 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#372
“Zittend naakt.” Gemengde techniek op papier, met gouache. Onduidelijk gesigneerd. Beschadigingen op het papier buiten het werk.
“Sitting nude”. Mixed media on paper with gouache. Indistinctable signature. Damage at the edges of the paper.Dim. 59 x 34 cmEstimate: € 220/320No longer available -
#373
Een lot grafiek e. d., bestaande uit een werk van Somville op zeildoek, drie kunstmappen (Rik Strijckers, Hubert Minebo en P. Smolders), diverse etsen, zeefdrukken en reproducties, een aantal repro’s van Japanse prenten, twee XIXe eeuwse kalenders, een paar oude kaarten, enz.
A lot of graphics, etc., consisting of a work by Somville on canvas, three art folders (Rik Strijckers, Hubert Minebo and P. Smolders), various etchings, screen prints and reproductions, a number of repros of Japanese prints, two XIXth century calendars, a few old cards, etc.Estimate: € 100/120No longer available -
#374
“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.Dim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280/380No longer available -
#375
Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.
A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.Dim. H:Estimate: € 80/120No longer available -
#376
Een wollen lopertje. Handgeknoopt.
A wool runner. Hand-knotted.Dim. 213 x67 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#377
Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.Estimate: € 100/120No longer available -
#378
Art Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.Dim. H. 26 cmEstimate: € 75/80No longer available -
#379
“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.Dim. 48 x 74 cmEstimate: € 380/480No longer available -
#380
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.36 ct and a pearl.Photos: 2Dim. 6,50 g p: 1 cmEstimate: € 900/1000No longer available -
#381
Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
A large lot of design drawings for furniture. Mainly pencil on paper.Estimate: € 35/50No longer available -
#382
“Zicht te Cuxhaven.” Olieverf op doek. Draagt monogram s.n.
“View to Cuxhaven.” Oil on canvas. Wears monogram sn.Dim. 38 x 58 cmEstimate: € 250/350No longer available -
#383
Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
A pair of soapstone fo dogs. Minimal wear.Dim. h 7,5 cmEstimate: € 40No longer available -
#384
“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
“Flower still life.” Watercolour on paper.Dim. 45 x 23 cmEstimate: € 120/160No longer available -
#385
Twee meubeltjes met klapblad voor aanmaakhout en/of-papier. Omstreeks 1900. Eén als zitbankje met kussen.
Two pieces of furniture with folding top for kindling and/or paper. Around 1900. One as a bench with cushion.Dim. H: 55 & 56 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#386
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.Dim. 143 x 67 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#387
Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.Dim. h: 35 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#388
Lot van 2 deco items, IJzertoren, waarvan 1 van hout en 1 van terracotta.
Lot of 2 deco items, Iron Tower, of which 1 in wood and 1 in terracotta.Photos: 3Dim. h53cm x h30cmEstimate: € 60/80No longer available -
#389
“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract composition.” Collage with watercolour on paper. Indistinctly signed.Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#390
Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.Photos: 2Dim. l: 60 cmEstimate: € 700/800No longer available -
#391
lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.Dim. H: 7-10 cmEstimate: € 90/110No longer available -
#392
“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
“Flower Market in Paris.” Oil on canvas.Dim. 43 x 56 cmEstimate: € 180/220No longer available -
#393
Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.Dim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#394
Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.Dim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380/480No longer available -
#395
Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.Estimate: € 30/40No longer available -
#396
Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.
An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.Dim. 92 x 51 x 33 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#397
Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
Asian porcelain teapot with warm holder.Photos: 2Dim. h24cm Ø12cmEstimate: € 40/50No longer available -
#398
Een lot van drie gekleurde glazen clowns.
A lot of three coloured glass clowns.Dim. h 30 & 24 & 20 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#399
“Abstracte composities met figuren.” Een paar werken, gemengde techniek op papier.
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.Dim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400/600No longer available -
#400
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct. EVVS1.Photos: 2Dim. 4,70 gEstimate: € 800/900No longer available -
#401
Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.Photos: 2Dim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#402
“Monochroom abstract in raster.” Een paar werken inkt, gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Monochrome abstract in grid.” A few works ink, mixed media on paper. Wears monogram.Photos: 10Dim. 49 x 49 x 2Estimate: € 550/650No longer available -
#403
Een lot van vier Chinees porseleinen borden met blauw en wit decor.
A lot of four Chinese porcelain plates with blue and white decor.Dim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#404
“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ladies Portrait.” Oil on canvas. Signed.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#405
Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.Dim. 99x91x72 cmEstimate: € 100/12No longer available -
#406
Drie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.Dim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#407
Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.Dim. h 25 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#408
Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.Dim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#409Period: °1939
“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.Dim. 70x50 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#410
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. FVVS1.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.86 ct. FVVS1.Dim. 4,40 gEstimate: € 1300/1400No longer available -
#411
lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.Dim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60/80No longer available -
#412
“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.Dim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#413
Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.Dim. h 45 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#414
Twee diverse tekeningen.
Two different drawings.Dim. 20x15 cm en Ø 10 cm.Estimate: € 35/40No longer available -
#415
Een rechthoekige salontafel van zwart hout, versierd naar Chinees voorbeeld. Met witmarmeren blad.
A rectangular coffee table in black wood, decorated after a Chinese example. With white marble top.Dim. 47 x 119 x 70 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#416
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.Photos: 2Dim. 220 x 130 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#417
lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
A lot of 3 Nanking vases, Chinese porcelain.Dim. h36cm x Ø16cmEstimate: € 60/80No longer available -
#418
Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.Photos: 4Dim. Ø 23 cmEstimate: € 25/50No longer available -
#419
Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
A Chinese porcelain plate with varia deco, blue/white.Photos: 2Dim. h 4cm b 25cmEstimate: € 30/40No longer available -
#420
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.
An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.Photos: 2Dim. 4,40 gEstimate: € 1500/1800No longer available -
#421
Een paar Chinees porseleinen Famille Rose borden. Qinglong. Eén met haarscheur.
A pair of Chinese porcelain famille rose plates. Qinglong. One with a hairline crack.Photos: 3Dim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#422
Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
A small bronze cannon with two-wheeled wooden carriage. Bears date '1651' and remnants of a coat of arms.Photos: 2Dim. 30 x 75 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#423
Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.Photos: 3Dim. h28cmEstimate: € 40/50No longer available -
#424
Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#425
Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.
A curved two-drawer cabinet with veneer overlay. More copper fittings. With orange marble. Mid 20th century.Dim. 83 x 50 x 84 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#426
Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
A dozar carpet of wool. Hand-knotted. Wear.Photos: 2Dim. 190 x 127 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#427
Lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.
Lot of 2 Chinese porcelain vases, blue and white, of which 1 with lid, marked at the bottom.Photos: 3Dim. h26cm b17cmEstimate: € 100/120No longer available -
#428
Een masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.Photos: 2Dim. h 43 (73) cmEstimate: € 160/220No longer available -
#429
“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"People on a bench". Oil on board. Signed.Dim. 32 x 44 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#430
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger inde vorm van een kruis bezet met gekalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross, set with calibrated sapphires with a combined weight of +- 0.30 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct.Dim. 5,40Estimate: € 700/800No longer available -
#431
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille verte decor van personages. Medio XXste eeuw.
A pair of Chinese porcelain vases and covers with a famille verte design of characters. Mid XXth century.Photos: 20Dim. H. 46 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#432Period: 1898-1986
“Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.
"Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".Dim. 53 x 41cmEstimate: € 100/200No longer available -
#433
Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
A series of five porcelain plates with a blue and white embossed leaf motif. Chinese work, marked at the bottom.Photos: 2Dim. Ø 22 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#434
“Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.
“Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.Dim. 27,5 x 21,5cmEstimate: € 100/150No longer available -
#435
Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.Dim. 60 x Ø60cmEstimate: € 200/240No longer available -
#436
Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.Dim. 60 x Ø60cmEstimate: € 200/240No longer available -
#437
Lot van 3 Japans Imari porseleinen vazen, bloemen en planten decor, gemerkt onderaan.
Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.Photos: 2Dim. h34cm b18cmEstimate: € 100/150No longer available -
#438
Een lot blauw cloisonné bestaande uit twee vazen als lamp gemonteerd en een dekseldoos te gebruiken als twee schalen. Gedecoreerd met paradijsvogels.
Lot of blue cloisonné consisting of two vases mounted as a lamp and a lidded box that can be used as two bowls. Decorated with birds of paradise.Photos: 4Dim. h 28 cm & Ø 20 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#439
“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.Dim. 60 x 78 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#440
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.Photos: 2Dim. 10,60 gEstimate: € 1250/1350No longer available -
#441
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.Photos: 3Dim. H. 40 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#442
“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#443
Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
A Chinese jewellery box with matching lock.Photos: 2Dim. H: 22 cmEstimate: € 130/160No longer available -
#444
“Abstracte figuur.” Acryl op board. Draagt handtekening achteraan. Luc Verhaegen. Gedateerd 1961. ‘Voor Viviane’.
“Abstract figure.” Acrylic on board. Carries signature on the back. Luke Verhaegen. Dated 1961. 'For Viviane'.Dim. 59 x 49 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#445
Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.
A Louis XV table. Marquetry, gilded and with floral motif.Photos: 2Dim. 66 x 72,5cmEstimate: € 225/250No longer available -
#446
Een bidkleedje met een Beloutsjmotief.
A prayer rug with a Beloutsh motif.Photos: 2Dim. 141 x 85 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#447
Paar cilindervormige dekselpotten, Chinees porselein, decor met bloemen, perziken en draken.
A pair of Chinese porcelain cylindrical lidded jars, decorated with flowers, peaches and dragons.Dim. 17 x Ø14cmEstimate: € 125/175No longer available -
#448
Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.Dim. Ø 13 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#449
“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
“Man walking in the snow.” Oil on canvas.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#450
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.Photos: 2Dim. 6,54 gEstimate: € 1100/1200No longer available -
#451
Een set van twee zamakken cache-pots met decor van draken en vogels, met koperen rand, poten en oren. Met een bronzen Koro met draken en fo-hond.
A set of two zamac cache-pots decorated with dragons and birds, with copper rim, legs and ears. With a bronze Koro with dragons and fo dog.Photos: 2Dim. h 2 x 23 & h 30 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#452Period: 1926
“Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.
“Mother and Child”, washed Chinese ink drawing on Ingres paper, signed top left. and dated. Framed in wooden frame.Dim. 60 x 45cmEstimate: € 180/220No longer available -
#453
Een achthoekig porseleinen celadon vaas, groene tinten met craquelé.
An octagonal porcelain Celadon Vase, green tones with crackle.Photos: 6Dim. h 45cmEstimate: € 160/180No longer available -
#454Period: 1940-1998
“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".Photos: 7Dim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#455
Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.Dim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#456
Een Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.Photos: 2Dim. 330 x 230 cmEstimate: € 280/360No longer available -
#457
Een paar cilindervormige bloempotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.
A pair of cylindrical flower pots. Blue white with organic floral scene.Dim. h 19cm b 20cmEstimate: € 175/225No longer available -
#458
Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
Female torso. Marked. Signed and numbered at the back.Photos: 3Dim. H: 55 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#459Period: °1951
“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.Dim. 54 x 54 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#460
Een fijne parelhalssnoer bezet met 14 karaats geelgouden slot bezet met één kleine diamand.
A fine pearl necklace set with a 14 carat yellow gold lock set with one small diamond.Photos: 2Dim. l: 22 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#461Period: 07/02/1963
Kunstbronzen beeldje op stenen voet, Dame met borstbeeld, plaque met signatuur onderaan,
Art bronze figurine on stone base, Lady with bust, plaque with signature at the bottom,Photos: 5Dim. h50cm x b17cmEstimate: € 60/100No longer available -
#462
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
“Inferno canto 15”. Coloured woodcut. Signed inside and outside the plate, numbered VIII/VIII and with the publisher's embossing stamp.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 250/350No longer available -
#463
Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
A bronze sculpture of a snake charmer.Photos: 4Dim. h 34cmEstimate: € 200/250No longer available -
#464Period: 1884 - 1945
“Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.
"Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.Dim. 38 x 25cmEstimate: € 200/300No longer available -
#465
Een bureautje in Lodewijk XVI-stijl met fluitpoten en met laden in de gordel.
A desk in Louis XVI style with fluted legs and with drawers in the belt.Dim. 120x60x75 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#466
Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.Photos: 2Dim. 230 x 138 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#467
Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.Photos: 2Dim. h44 x Ø23cmEstimate: € 150/200No longer available -
#468
Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.Dim. 22cmEstimate: € 200/250No longer available -
#469
“Waterdraagster in oriëntaals straatzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Water-carrier in oriental street view.” Oil on canvas. Signed.Dim. 84 x 65 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#470
“Toi et Moi”. Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee parels.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and two pearls.Photos: 2Dim. 5,33 gEstimate: € 350/450No longer available -
#471
Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.Photos: 3Dim. h 19cm b 48cmEstimate: € 450/600No longer available -
#472Period: 1884 - 1945
“Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.
"Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.Dim. 33 25,5cmEstimate: € 200/300No longer available -
#473Period: 1930
Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.
A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.Dim. h46 x l25cmEstimate: € 200/300No longer available -
#474
“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.Dim. 40 x 25 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#475
Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.Dim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#476
Een zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.Photos: 2Dim. 182 x 94 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#477
Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
A bronze sculpture of a naked lady looking at her foot, after Degas.Photos: 3Dim. h 43cmEstimate: € 700/800No longer available -
#478
Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.Dim. h 40cm x Ø40cmEstimate: € 325/350No longer available -
#479
“Twee vrouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat.
"Two women". Lithograph. Signed and numbered 190/250 outside the plate.Dim. 39 x 25 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#480
Een 18 karaats witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 carat white gold necklace set with diamonds with a combined weight of +- 0.15 ct.Dim. 4,25 gEstimate: € 380/450No longer available -
#481
Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
large Hunan water pot of grey-green glazed stoneware, decorated with a studded motif on the shoulder and with six ears on the shoulder. China, XIXth century. Minor injuries.Photos: 4Dim. H. 50 cmEstimate: € 500/800No longer available -
#482Period: 1896-1976
“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#483
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Two small hand-knotted rugs made of silk and wool.Dim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/250No longer available -
#484
“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Two standing nudes". Lithograph. Signed and numbered 77/250 outside the plate.Dim. 40 x 26 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#485
Een Hollandse secretaire met drie laden, mahoniehout fineer en bronzen ornamenten. Gedragen door twee klauwpoten met bol vooraan. Binnenin zes laden en een deurtje met nog een lade, en een compartiment op het schrijftableau. Slijtage aan de fineer bovenaan het meubel.
A Dutch secretaire with three drawers, mahogany veneer and bronze ornaments. Supported by two claw an d ball feet in the front. Inside six drawers and a door with another drawer, and a compartment on the writing panel. Wear to the veneer on top of the furniture.Photos: 2Dim. 102 x 50 x 84 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#486
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.Dim. 135 x 77 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#487
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue white with organic floral scene.Dim. h 38cmEstimate: € 175/225No longer available -
#488
Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.
A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.Photos: 4Dim. 41 x 20cmEstimate: € 150/200No longer available -
#489
“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.Dim. 22 x 18 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#490
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.52 ct.Photos: 2Dim. 2,90 gEstimate: € 550/650No longer available -
#491
Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.Photos: 2Dim. H. 83 cmEstimate: € 400/600No longer available -
#492Period: °1959
“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
“Portrait Study of Friend Eric Colpaert”. Oil on canvas. At the back with signed dedication dated Pulderbos 1986.Dim. 33 x 50 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#493
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
A pair of Chinese porcelain jars and covers with foo dogs on top, blue and white.Photos: 6Dim. 47 x Ø24cmEstimate: € 200/240No longer available -
#494
“La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.
"La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.Dim. 53 x 38 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#495
Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.Dim. 189 x 51,5cmEstimate: € 125/175No longer available -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 91 x 161 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#497
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
A hand-knotted silk prayer rug.Dim. 84 x 64 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#498
Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.
A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.Photos: 3Dim. 36 x 20cmEstimate: € 200/400No longer available -
#499
“Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
“Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.Dim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#500
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.Photos: 2Dim. 5,70 gEstimate: € 1700/1800No longer available -
#501
Een 3-delig Aziatisch wierookvat van jade. Op houten sokkel, afgebeeld met ringen, pagodes, drakenhoofden en diverse elementen.
A 3-part Asian jade incense vessel. On a wooden base, depicted with rings, pagodas, dragon heads and various elements.Photos: 5Dim. 113cmEstimate: € 900/1000No longer available -
#502
“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Churlish sea.” Oil on canvas. Signed.Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#503
Een grote Chinees porseleinen dekselvaas. Afgebeeld met draak en bloemen decoratie.
A large Chinese porcelain vase with lid. Depicted with dragon and floral decoration.Dim. h 94cmEstimate: € 675/700No longer available -
#504
“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.Dim. 22 x 18 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#505
Een tweedeurskast met houtinleg en twee valse laden in de deuren. Met roodmarmeren blad.
A two-door cabinet with wood inlay and two false drawers in the doors. With red marble top.Dim. 114 x 131 x 55 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#506
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.Dim. 243 x 183 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#507
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.Dim. h: 75 cmEstimate: € 450/550No longer available -
#508
Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.
A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.Photos: 5Dim. 46 x 28cmEstimate: € 200/250No longer available -
#509
“Aanbidding van Maria” en “Hemelvaart. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
“Adoration of Mary” and “Ascension. Two lithographs. Signed outside the plate.Dim. 22,5 x 17,5 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#510
Een 18 karaat roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale morganiet van +- 0,75 ct.
An 18 carat pink gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central morganite of +- 0.75 ct.Photos: 2Dim. 2,20 gEstimate: € 650/750No longer available -
#511
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.Dim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800No longer available -
#512
“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
"L'ange gardien". Two colored XIXth century engravings. In nice gilded frames and behind glass.Dim. 55 x 45 cm (kaders)Estimate: € 160/200No longer available -
#513
Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.Dim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#514
“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.Dim. 22 x 18 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#515
Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.Photos: 3Dim. h 266 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#516
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.Photos: 2Dim. 190 x 120 cmEstimate: € 140/180No longer available -
#517
Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.Dim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#518
Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.Dim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#519
“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
"Flowers". Three raster prints. Signed outside the plate.Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#520
“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.Dim. 3,20 gEstimate: € 400/500No longer available -
#521
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.
A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.Dim. 56 x 106 x 56 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#522
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
"Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.Dim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#523
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
A large standing Buddha of gilded wood.Photos: 2Dim. H. 220 cmEstimate: € 600/800No longer available -
#524
Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.
A large oval mirror gilt and with ornament at the top.Dim. 128 x 88cmEstimate: € 175/225No longer available -
#525
Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.Photos: 2Dim. H. 272 cmEstimate: € 600/1000No longer available -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.Dim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#527
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.Dim. H. 90 cmEstimate: € 300/340No longer available -
#528
Een houten ronde tafel met centrale poot.
A wooden round table with central leg.Dim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#529
“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.Dim. 37 x 30 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#530
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.Photos: 2Dim. 6,90 gEstimate: € 300/400No longer available -
#531
Een eikenhouten trogkast.
An oak trough cupboard.Photos: 2Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#532
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.Dim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140No longer available -
#533
Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.Dim. 185 x 122 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.Dim. Ø63Estimate: € 175/225No longer available -
#535
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.Dim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#536
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.Dim. 245 x 168 cmEstimate: € 100/160No longer available -
#537
Een gazelle-gewei op muurplaat.
Gazelle antlers on wall plate.Photos: 2Dim. l: 100 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#538
Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
A larger than life statue of polyester, depicting Frankenstein's Monster.Photos: 2Dim. H. 215 cmEstimate: € 300/500No longer available -
#539
“Bloem”. Litho. Gesigneerd en genummerd III/XX buiten de plaat.
"Flower". Lithograph. Signed and numbered III/XX outside the plate.Dim. 58 x 42 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#540
Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
Two different necklaces set with citrine and spinel.Photos: 3Estimate: € 100/150No longer available -
#541
Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
A set of art deco seats, a two-seater and an armchair. Two-seater recently reupholstered.Dim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150/250No longer available -
#542
“Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farm view with haystacks.” Oil on canvas. Illegibly signed.Dim. 65 x 51 cmEstimate: € 55/65No longer available -
#543
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 175 x 105 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#544
Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.Dim. Ø45cmEstimate: € 75/100No longer available -
#545
Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.
Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.Dim. 255 x 155 x 55 cmEstimate: € 400/600No longer available -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 203 x 143 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#547
Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.Dim. H:70cmEstimate: € 60/100No longer available -
#548
Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.
A hall lamp of amber coloured bonded curved glass.Dim. +- h 40 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#549
“Het aanzoek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 53/195 buiten de plaat.
"The marriage proposal". Lithograph. Signed and numbered 53/195 outside the plate.Dim. 52 x 42 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#550
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale tourmalijn van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central tourmaline of +- 0.40 ct.Photos: 2Dim. 2,58 gEstimate: € 650/750No longer available -
#551Period: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.Photos: 2Dim. h: 45 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#552
Een Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.
A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.Dim. 93 x 46cmEstimate: € 75/125No longer available -
#553
Een zijden kleedje. Verkleuring.
A silk rug. Discoloration.Dim. 210 x 134 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#554
Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.Dim. 78 x 52cmEstimate: € 150/180No longer available -
#555
Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.Photos: 2Dim. H. 221 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#556
Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
A pair of antique hand-knotted wool Beloutch rugs. One restored.Dim. 130 x 83 & 125 x 92 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#557
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
An antique hand-knotted Persian wool rug. Restoration 2010. Slight wear.Dim. 135 x 72 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#558
Een kom van basaltware met typisch classicistisch decor.
A basaltware bowl with a typical classicist decor.Dim. Ø 19 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#559
“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#560
Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.Estimate: € 60/80No longer available -
#561
Een grammofoon met interne klankkast.
A gramophone with internal sound box.Dim. h 32 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#562
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
A Thai embroidery with Hindu scene.Dim. 135 x 90 cmEstimate: € 75/100No longer available -
#563
Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.Dim. 67 x Ø23cmEstimate: € 100/150No longer available -
#564
“Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Still life with duck, fruit and teapots. Oil on canvas. Signed.Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#565
Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.Dim. h 58cm b 60cmEstimate: € 200/240No longer available -
#566
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.Dim. 234 x 121 cmEstimate: € 75/100No longer available -
#567
lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”
lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"Photos: 3Dim. 11cm x Ø16cmEstimate: € 45/65No longer available -
#568
Een original Puma Bowie 6376 jachtmes. Door Puma werk Solingen Duitsland, met lederen schede in origineel houten kist. Scharnieren ontbreken op kistje.
An original Puma Bowie 6376 hunting knife. By Puma work Solingen Germany, with leather sheath in original wooden box. Hinges are missing on the box.Photos: 2Dim. 41 x 10cmEstimate: € 150/250No longer available -
#569
“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Rider". Lithograph. Signed and HC outside the plate.Dim. 47 x 44 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#570
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale granaat van +- 0,50 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central garnet of +- 0.50 ct.Photos: 2Dim. 2,17 gEstimate: € 650/750No longer available -
#571
Een Chinees porseleinen schaaltje met afgebeeld spelende kinderen en lammetjes, blauw wit.
A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.Photos: 3Dim. h 6cm b 28cmEstimate: € 40/50No longer available -
#572
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Still life". Oil on canvas. Signed bottom right.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#573
Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.
A calendar from 1863, a letter holder and a candlestick. All brass.Dim. H: 16-21 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#574
“Paarden”. Twee litho’s. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Horses". Two lithographs. Signed and HC outside the plate.Dim. 15,5 x 17 cpmEstimate: € 200/220No longer available -
#575
Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.Dim. 78 x 90 x 44 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#576
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.Dim. 218 x 133 cmEstimate: € 75/100No longer available -
#577
lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.Photos: 5Dim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45/70No longer available -
#578
Een armband en halsketting met groen-geëmailleerde krokodil. In originele verpakking.
A bracelet and necklace with green enameled crocodile. In original packaging.Photos: 3Dim. 23 x 14 & Ø 8 cmEstimate: € 160/240No longer available -
#579
“Masker”. Litho gehoogd met goudverf. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Mask". Lithograph heightened with gold paint. Signed and HC outside the plate.Dim. 47 x 44 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#580
Een parelhalssnoer met grote en kleine zoetwaterparels en met zilveren slot.
A pearl necklace with large and small freshwater pearls and with silver clasp.Estimate: € 250/300No longer available -
#581
Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
A soapstone figurine depicting Quan Yin.Photos: 3Dim. h 15cmEstimate: € 35/45No longer available -
#582
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Orthodox man". Oil on paper. Signed.Dim. 48 x 43 cmEstimate: € 100/140No longer available -
#583
Een paar meerarmige kandelabers in massief messing, beide met 5 lichtpunten. Gesculptuurd reliëf in Napoleon III-stijl. Midden 20e eeuw.
A pair of solid brass multi-armed candelabras, both with 5 light points. Sculptured relief in Napoleon III style. Mid 20th century.Dim. 51 x 21cmEstimate: € 100/150No longer available -
#584
“Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.
"Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.Dim. 25 x 54 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#585
Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
A finely knotted Oriental wool carpet with a rose decoration.Dim. 214 x 135 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#586
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.Dim. 140x100 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#587
Een “Original Buffalo Skinner” jachtmes met lederen schede, gemarkeerd “Matador Solingen Germany”.
An "Original Buffalo Skinner" hunting knife with leather sheath, marked "Matador Solingen Germany".Dim. 37,5 x 8cmEstimate: € 75/125No longer available -
#588
Een eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.Dim. 150 x 44cmEstimate: € 100/150No longer available -
#589
“Toren”. Litho. Gesigneerd en genummerd 17/195 buiten de plaat.
"Tower". Lithograph. Signed and numbered 17/195 outside the plate.Dim. 49 x 36 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#590
Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.Photos: 2Dim. 10,15 g p: 1,5 cmEstimate: € 1200/1400No longer available -
#591
lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
lot of 2 glazed earthenware candle holders, 4 parts.Photos: 3Dim. 13cm x Ø15cmEstimate: € 60/80No longer available -
#592
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
“Still life with flowers, fruit and vegetables”. Oil on canvas. Attributed to, but not signed.Dim. 60 x 74 cmEstimate: € 90/120No longer available -
#593
Een Bowie-knife met lederen schede. Gemarkeerd “J. Nowill & Sons, Sheffield, England”.
A Bowie knife with leather sheath. Marked "J. Nowill & Sons, Sheffield, England”.Dim. 42 x 8cmEstimate: € 100/150No longer available -
#594
“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.Dim. 102 x 126 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#595
Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.Dim. 74 x 61cmEstimate: € 175/225No longer available -
#596
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
A hand-knotted wool Turkish carpet.Dim. 14 x 90 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#597
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.Photos: 4Dim. H. 46 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#598
Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
A hexagonal Chinese porcelain teapot with various figures depicted.Photos: 4Dim. h 16cmEstimate: € 50/70No longer available -
#599
“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.Dim. 37 x 49 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#600
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.38 ct.Photos: 2Dim. 7,24 gEstimate: € 950/1100No longer available -
#601
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.Photos: 3Dim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60/100No longer available -
#602
"Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.
"Plus oultre" or "Jardin sauvage à Cervia" Oil on canvas. Signed. Dated 1966.Dim. 100 x 160 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#603
Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.Photos: 4Dim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60/80No longer available -
#604
“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
“Farmlandscape.” Oil on canvas. Signed. Flaking of the paint.Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#605
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.Photos: 2Dim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70/80No longer available -
#606
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
Hand-knotted Afghan carpet.Dim. 130 x 90 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#607
Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
A Chinese porcelain teapot with various figures depicted.Photos: 3Dim. h 10cmEstimate: € 60/80No longer available -
#608
Een lot van 3 Murano clowns. Bestaande uit 1 hoge met lantaarn op arduinen voet, hetgeen als lamp functioneert, 1 met lichaam als schaaltje en 1 standaard type op arduinen voet.
A lot of 3 Murano clowns. Consisting of 1 high with lantern on a bluestone base, which functions as a lamp, 1 with a body as a bowl and 1 standard type on a bluestone base.Dim. 56 x 13cmEstimate: € 60/90No longer available -
#609
“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.Dim. 40 x 25Estimate: € 200/220No longer available -
#610
Een bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.Dim. 10 x 10 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#611
Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.
Porcelain Japanese ginger jar with lid.Photos: 4Dim. h22cm Ø21cmEstimate: € 5/4No longer available -
#612
Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.
A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.Dim. 20 x 17,5cmEstimate: € 75/125No longer available -
#613
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.Photos: 7Dim. 17cm x Ø9cmEstimate: € 80/120No longer available -
#614
Een paar koperen kandelaars.
A pair of brass candlesticks.Dim. 25 x Ø10cmEstimate: € 75/125No longer available -
#615
Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.Dim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#617
Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.
Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.Dim. 36 x 24cmEstimate: € 50/70No longer available -
#618
“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".Photos: 3Dim. 60cmEstimate: € 60/100No longer available -
#619
“De straatballerina’s”. Litho. Gesigneerd en 74/99 buiten de plaat.
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.Dim. 48 x 60 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#620
Een cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
A cognac coloured leather wallet with dust bag.Photos: 2Dim. 11,5 x 12,5 cmEstimate: € 300/350No longer available -
#621
Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
Lot of 2 Japanese Imari porcelain decorative plates, floral decoration.Photos: 3Dim. Ø31cmEstimate: € 40/50No longer available -
#622
“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
“Paris street view.” Acrylic on canvas. Signed.Dim. 55 x 65 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#623
Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.Photos: 3Dim. Ø 22 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#624
“De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.
“The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#625
Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
A bluestone patio table with a cast iron base.Dim. h 110 x 80 x 51Estimate: € 50/70No longer available -
#626
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
A hand-knotted wool rug. Wear.Dim. 296 x 151 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#627
Masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.Photos: 2Dim. 40 x 14cmEstimate: € 60/80No longer available -
#628
Een Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.Dim. h 30cmEstimate: € 75/100No longer available -
#629
“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.Dim. 45 x 54 cmEstimate: € 200/220No longer available -
#630
Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
A pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.Photos: 2Dim. l: 27 cmEstimate: € 200/250No longer available -
#631
lot van 2 Japans Imari porseleinen vaasjes met deksel, bloemen en planten decor.
lot of 2 Japanese Imari porcelain vases with lid, floral and plant decoration.Dim. h23cm Ø10cmEstimate: € 40/60No longer available -
#632
“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.Dim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#633
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.Photos: 5Dim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120/200No longer available -
#634
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
A linocut, signed and dated 1935.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#635
Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.Dim. h111cm x b56cmEstimate: € 50/80No longer available -
#636
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.Dim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#637
Deurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.
Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.Dim. 38 x 27cmEstimate: € 40/60No longer available -
#638
Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.Dim. h 33cmEstimate: € 75/100No longer available -
#639
Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.
An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.Photos: 2Dim. 22 x 18cmEstimate: € 50/100No longer available -
#640
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en vijf verschillende half edelstenen in princes geslepen.
A pair of 18 carat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 1 ct. and five different semi-precious stones in princess cut.Dim. 9,70 gEstimate: € 700/800No longer available -
#641
Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
A design glass vase, wavy design, blue / white.Dim. 43 x Ø20cmEstimate: € 75/125No longer available -
#642
De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.
The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.Dim. H 40 x 39.5 cmEstimate: € 65/75No longer available -
#643
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.Photos: 3Dim. 13cm x Ø8cmEstimate: € 100/150No longer available -
#644
“Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.
"Lino C". A linocut, signed and dated 1935.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#645
Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.Dim. h: 90 cmEstimate: € 20/30No longer available -
#646
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Three strips of oriental patchwork with characters.Dim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#647
Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’
Vase in green glass and bowl in ocher glass. Marked at the bottom 'Fait en Belgique.'Dim. H 21 cm B 20 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#648
Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
A lot of nine pieces of malachite, in the shape of African figures, among others.Photos: 2Dim. H: 5-13 cmEstimate: € 45/65No longer available -
#649
Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.
A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.Dim. H: 10 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#650
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale aquamarijn in princess geslepen en 4 ct. en vier aquamarijnen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central aquamarine in princess cut and 4 ct. and four aquamarines and brilliants with a combined weight of +- 0.80 ct.Photos: 2Dim. 5,32 gEstimate: € 550/650No longer available -
#651
Een lot van 4 vazen uit kristal. Rood/groen, waarvan 3 Boheems en 1 gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot of 4 crystal vases. Red/green, of which 3 Bohemian and 1 marked “Val Saint Lambert”.Dim. 20 x Ø13cmEstimate: € 60/100No longer available -
#652
Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.
A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.Dim. H. 14,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#653
Een glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.
A glass vase, mauve coloured and gilded with gilt overlay. Without brand.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#654
“Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.
"Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.Dim. 19 x 27 cmEstimate: € 20/25No longer available -
#655
Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.
A lot of five machine-made tapestries after classic examples, including three hunting scenes.Dim. 90 x 135 en 70 x 50 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#656
Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).Dim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40/80No longer available -
#657
Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.
A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.Photos: 2Dim. H: 45 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#658
Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.Photos: 2Dim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#659
“Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.
Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.Dim. 89 x 125 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#660
Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen kleedjes, waarbij één Yalama en één Turks.
Two small hand-knotted oriental wool rugs, one Yalama and one Turkish.Dim. 110x68 cm135x78 cmEstimate: € 30/45No longer available -
#661
Lot van 2 Aziatisch porseleinen vazen, Mythische vrouwenfiguur en opschrift in het decor, onderaan gemarkeerd.
Lot of 2 Asian porcelain vases, Mythical female figure and inscription, marked at the bottom.Photos: 4Dim. h26cm Ø11cmEstimate: € 80/120No longer available -
#662
Een handgeknoopte wollen Kelim.
A hand-knotted wool Kilim.Dim. 200 x 145 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#663
Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.Photos: 2Dim. 18 x 25 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#664
Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
A pair of earthenware vases with yellow-green glaze. Slight edge damage at the bottom. Dated 1920.Photos: 3Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#665
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#666
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#667
Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
A pair of Chinese, Wen Chang pagoda tower, soapstone incense burners.Dim. 43 x 13,5cmEstimate: € 50/100No longer available -
#668
Een paar gedraaide houten kandelaars.
A pair of turned wooden candlesticks.Dim. H: 32 cmEstimate: € 40/45No longer available -
#669
Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
A Neo-Renaissance walnut coat rack with six brass hooks.Dim. L. 140 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#670
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
A hand-knotted Indian wool rug.Dim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#671
Een paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.
A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.Estimate: € 50/100No longer available -
#672
Een grote messing lampadaire met diverse ornamenten en staande op drie poten. Organische elementen en gezichten in het reliëf. Lampenkap uit vermoedelijk varkenshuid met flosjes onderaan.
large brass lampadaire with various ornaments and standing on three legs. Organic elements and faces in relief. Lampshade presumably made of pigskin with tassels at the bottom.Dim. 180cmEstimate: € 50/100No longer available -
#673
“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 35/40No longer available -
#674
Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.Dim. 28x35cmEstimate: € 40/60No longer available -
#675
Een lot kristallen glazen.
A lot of crystal glasses.Dim. H: 7-13 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
A hand-knotted oriental wool rug.Dim. 202 x 133 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#677
Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
Two geishas of multicoloured Japanese porcelain.Photos: 2Dim. H. 32 & 20 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#678
Drie vaasjes: Wedgwood, Longwy en Quimper. De twee laatste gemerkt onderaan.
Three vases: Wedgwood, Longwy and Quimper. The last two marked at the bottom.Dim. H: 16-20.5 cmEstimate: € 30/35No longer available -
#679
Zestien verschillende schelpen waaronder zeesterren, zee-egel e.a.
Sixteen different shells including starfish, sea urchin and others.Estimate: € 120/150No longer available -
#680
Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.Dim. 140 x 72 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#681
Een vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.
A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.Dim. 19 x 19 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#682
“Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.
“Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.Dim. 31 x 23,5 cmEstimate: € 25/30No longer available -
#683
Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.
A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.Dim. H: 9 & 18 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#684
Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.Dim. h +- 20 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#685
25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.Estimate: € 120/200No longer available -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
A handknotted woolen carpet. Pakistan.Dim. 200 x 132 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#687
Een ronde coupe van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
A round coupe of cut crystal, coloured red throughout. Not marked.Dim. Ø 18 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#688
Incompleet aardewerken servies met jachtdecor. Onderaan gemerkt ‘A member of the Royal Worcester Group; Game series.’ Bestaande uit 5 grote, 8 middelgrote en 8 kleine diepe borden, met 8 kommen en een melkkannetje.
Incomplete earthenware service with yacht decor. Marked at the bottom 'A member of the Royal Worcester Group; Gameseries.' Consisting of 5 large, 8 medium and 8 small deep plates, with 8 bowls and a milk jug.Estimate: € 80/120No longer available -
#689
Een partij schalen, dekselschalen en een sauskom van verzilverd metaal, met een parelfries op de rand.
A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.Estimate: € 35/45No longer available -
#690
20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.Estimate: € 120/200No longer available -
#691
Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.
Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.Dim. H: 10-13 cmØ: 27 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#692
Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.
A crystal glass service consisting of: 6 water glasses, 6 champagne coupes, 6 red wine glasses, 6 white wine glasses and 6 shot glasses.Dim. H: 6-12 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#693
Een uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.Estimate: € 80/120No longer available -
#694
Een set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.Dim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#695
Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.Dim. H: 15-20 cmEstimate: € 200/250No longer available -
#696
Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
A small hand-knotted oriental wool rug.Dim. 95 x 78 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#697
Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.Dim. H: 24-31 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#698
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cmEstimate: € 120/150No longer available -
#699
Een groot kristallen glasservies bestaande uit: 9 grote glazen, 12 champagnecoupes, 13 wittewijnglazen, 6 likeurglazen, 4 grote bierglazen. 44 stuks totaal.
A large crystal glass service consisting of: 9 large glasses, 12 champagne coupes, 13 white wine glasses, 6 liqueur glasses, 4 large beer glasses. 44 pieces in total.Photos: 3Dim. H: 5-19 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#700
Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.Dim. H: 4-18 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#701
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.Dim. H:103cmEstimate: € 60/100No longer available -
#702
Een theeset van basaltware bestaande uit een theepot met classicistisch decor, suikerpot en melkkannetje met druivenranken en een zittende figuur boven aan het deksel.
A tea set of basaltware consisting of a teapot with classicistic decor, sugar bowl and milk jug with grape vines and a seated figure at the top of the lid.Dim. h 16,5 & 12,5 & 9,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#703
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.Dim. H: 93-95 cmEstimate: € 50/75No longer available -
#704
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.
Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.Dim. h: 13 & 15 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#705
Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.Dim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120/200No longer available