Veiling volledig – 700 loten in veiling.
Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten in veiling.
Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u
Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Een lot van negentien diertjes in verschillende vormen en uitvoeringen. Eén vogeltje beschadigd aan de staart.
Een tinnen theepot op komfoor. XIXe eeuw.
Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Een oud weegschaaltje met gewichten.
Een houten voetstoofje in twee niveaus. Met aardewerken kolentest. Omstreeks 1900.
Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.
Een vintage designluchter met zes chromen bollen als lichtpunten.
Een dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.
Een Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.
“Expressionistische personages.” Houtsnede op papier. Draagt monogram K.S.R.
Een gepatineerd en verguld houten hangconsole. XIXe eeuw.
Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.
Een art deco glazen schotel met handgeschilderd decor.
Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Een oude verrekijker in etui.
Een balustervaas (h: 28 cm), een dekselvaas (h: 33 cm) en een schotel van Limogesporselein, versierd met meerkleurig bloemendecor en vergulde randen. Onderaan gemerkt. (Ø 20 cm)
Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.
Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
“Compositie met kleurrijke vlakken.” Gemengde techniek op papier. Gedateerd ‘87, onleesbaar gesigneerd.
Een verstelbare loep in messingen voet. Omstreeks 1900.
“Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.
Twee kleine vaasjes in blauw wit porselein. Een met deksel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Een paar verchroomde vintage lampenvoeten.
Een lot kunststoffen replica’s van XIXe eeuwse scrimshawtanden, bestaande uit drie walrustanden en drie potvistanden.
“Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.
“Universe, New York.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 205. Gedateerd 06-v-71.
Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.
“Kustzicht bij valavond.” Gouache op papier. Draagt monogram E.L.
“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.
“Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.
Twee verschillende 18 K geelgouden zegelringen.
Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
“Abstract met negatieve vlakken.” Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.
Een paar werken “Abstract met bladeren.” Een paar olieverf op doek. Italiaanse school.
Een penseelvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in een struik. Onderaan gemerkt.
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.
“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
Een dameshorloge met 18 K geelgouden kast en bandje en met een inscriptie uit 1917.
Een lot Imariporselein, bestaande uit een vaasje (h: 23 cm), een rechthoekig schaaltje (21 x 18 cm) en een rond kommetje met zilveren handvaten. (Ø 26,5 cm).
“Stilleven met viool.” Olieverf op gemaroufleerd doek.
Een modern beeldje van geglazuurd aardewerk op een natuurstenen sokkel.
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een lot van drie antieke glazen kaasstolpen. XIXe eeuw.
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
“Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.
Een 18 K geelgoud ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
“Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.
Een kommetje van Chinees porselein en een doosje van verzilverd metaal met porseleinen deksel.
“Lachende gezichten.” Gemengde techniek op doek. Draagt monogram C.H.P. Lichte schade rechts bovenaan (verticale scheur).
Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Een gestileerde neushoorn.
“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
“Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.
Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
Een klein schouwklokje in houten kast met meerkleurig bloemendecor op zwarte fond.
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.
“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
Een halssnoer met langwerpige parels.
Sculptuur van witgelakt hout op staander. In de stijl van Atchu Garry.
“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
Abstracte aardewerken fallus. Draagt onleesbaar monogram.
“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
Een designschaal van meerkleurig glas.
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Abstract sculptuur van aardewerk.
“Vogels in een struik”. Een groep van gesculpteerd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.
Maquette van een vuurtoren. Draagt monogram H.K.O 60.
Een 18 K witgouden geweven armband bezet met fantasiestenen.
Twee verschillende porseleinen vazen met Japanse decors. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.
Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein.
Een paar siervazen vangeglazuurd aardewerk met kraag in de vorm van bladeren.
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een slapende kat van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
“Werkers in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Indisch werk.
Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met decor van bloemen en vogels.
Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Milieu de table van gegoten glas.
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.
“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een plexiglazen salontafel met verwijderbaar blad.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.
“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.
Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.
“Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
“Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Een gefineerde violontafel.
Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.
Metalen spiegel stijl Armand.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,72 ct.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
“Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.
Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
“Vierspan”. Een bronzen groep.
Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Een reisklokje met vergulde kast en in lederen etui. Werkende staat.
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Een kleine luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 0,68 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.
“Objet de mer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een bronzen Indische olifant.
Een chinees borduurwerk met vogels, vlinders en bloemen op zijde. Gesigneerd links onderaan.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K roze gouden ring bezet met een opaal van +- 3,37 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
“Dageraad”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘K. Appel’.
Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Vittorio Stoppa. Gedateerd 1978. Schade aan de hoeken en randen.
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
“Nachtvluchten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
“Ontwerp voor een glasraam”. Gesigneerd. Olieverf op paneel.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Een vintage radio met slangenimitatie.
“Exploratie van het medium in wit”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso Ivaldo 03.
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Een gedreven koperen theekan.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd op de verso.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.
“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
“Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Een vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
“Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.
Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.
Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Een lot zeeschelpen, waarbij een dubbele op voetje en drie strombusschelpen.
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,90 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Een lot van vier Arabische dolken met messingen schedes.
“Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.
Een paar sierschotels van meerkleurig porselein met appels en peren in hoogreliëf.
“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een vierdelig koffie- en theestel van fraai bewerkt tin. We voegen er een Brussels porseleinen klepkan met tinnen deksel aan toe.
“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antiek smeedijzeren brandmerk.
Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.
Een bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Een aardewerken schotel met een meerkleurig Chinees decor. Omstreeks 1900.
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
Een vaas van meerkleurig kristal. Onderaan gemerkt en gedateer ‘89.
“De levensdans”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘J.S.D.L.’.
Een antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.
“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Een paar lampenvoetjes van meerkleurig Saksisch (?) porselein in de vorm van een edele dame en heer. Op messingen voetstuk.
Een lotje Chinees porselein en aardewerk, bestaande uit een bord met meerkleurige decors, een bord naar Wanli-voorbeeld en een klein Nakin balustervaasje.
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1-1-00.
Een 18 K geelgouden ring en een 18 K geelgouden pin van 25 jaar Agfa Gevaert.
Een porseleinen vaas naar Japans voorbeeld.
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
Een lot van drie geglazuurd aardewerken koffiepotten, waarbij één met losse filter.
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Een koperen melkstoop.
Een paar gebeeldhouwde Afrikaans hardhouten stoelen.
“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
Een 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.
“Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Vier verschillende 18 K geelgouden ringen waaronder twee cachetringen (te herstellen).
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.
Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt
Een Pakistaans wollen lopertje.
Een lot boeken:- “Dictionnaire des peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs”. E. Benezit. 1966. Alle acht delen.- “De Belgische kunstenaars uit de 19de en 20ste eeuw”. Paul Piron. Twee delen. Art in Belgium, 1999. Gebruikt.- “Dictionnaire biographique illustré des artistes en Belgique depuis 1830”. Arto, 1987.- “Annuaire internationale des ventes”. 1980 & 1983.
Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.
“Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Een lot van 17 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 3/25 en 8/25). M. Mazy (79/105). ? “Inflexio” (E.A. 41), “Passie” (E.A.). ? (15/22). ? “Akkerland”. 3 anonieme zichten op een kasteel. ?, “Voor Roger” (6/25). Frank-Ivo Van Damme, “Onberekenbare sprong” (52/80). Marcel Praet, “Gevel” (E.A.) en “Noten” (1997, 14/40). Frans Dille “Alpen” (1978, E.A.). Bob Geens, “Vrijdagmarkt” (40/40). George Widemers (?), “Spring morni(..)
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Twee kleurloos glazen lampenvoeten.
Vier theekopjes en schoteltjes van veelkleurig Chinees porselein met een decor van vlinders en bloemen naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw. We voegen er drie andere schoteltjes en twee theekopjes aan toe.
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Een lot van 23 boeken en uitgaven met betrekking tot moderne kunst, met o.a. Lotti Van der Gaag, Pinchas, Niki de Saint Phalle, Allen Jones, Lin Yao Kai, Mark Innerst, Ma Desheng enz.
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten, periode 1900 - 1960.
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.
Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
een juwelenkabinetje in de vorm van een meesterstuk met twee deurtjes, vier schuifjes en een compartiment onder klapblad.
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Een reisscribaan van zwartgelakt hout, versierd met ingelegd parelmoeren decor.
Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.
Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.
Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.
Een Kodak Brownie, een Kodak eight filmcamera, een Polaroid 1000 camera, een Kodak Disc 4000 en een flash.
Een antiek gedeeltelijk glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes wittewijnglazen, vijf rodewijnglazen en twaalf waterglazen. Enkele kleine randschilfers.
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Een lot van veertien boeken met betrekking tot Belgische kunstenaars: Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch Paul Van Hoeydonck.
Deel postzegelverzameling met gevulde en lege insteekmappen, een Belgische catalogus (2001), enveloppes en mapjes, eerstedaguitgaven en speciale uitgaven van diverse landen (U.K., Duitsland...). En een mapje met “Alte Deutsche Städteansichten”.
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Een gepolychromeerd houten staander in de vorm van een ober.
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
Een lot van elf boeken m.b.t. kunst:- Musée Delporte, Thy-le-Château (drie boekjes in één hoes)- De Gouden Eeuw van de Vlaamse schilderkunst.- Les petits maitres de la peinture valeur de demain- Die moderne Graphik (1914)- Cartoons - Wereldkartoenale Knokke-Heist 1961 - 1986.- Belgische affiches- Waals expressionisme- De Surrealistische vonk- The international art fair, Bazel 1991.- Herontdekking van het Surrealisme- Brigitte Lahaie.
Een verzilverd aardewerken koffiepot. Gaaf.
Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Een tinnen theepot op komfoor.
Een aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.
Een lot Chinees exportporselein, bestaande uit vier kopjes, waarbij één met oor en twee schoteltjes. Enkele haarscheuren en schilfers.
Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot kunst.
Een lot van zes stuks meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppen met onderbordje van Brussels of Parijs’ porselein, een dekseldoosje met handgeschilderd decor en twee kleine kopjes met bordjes, waarbij één gemerkt van Haviland.
Een astrologische telescoop met verschillende lenzen.
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.