Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00
Auction days
-
#351
Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.Dim. h 30 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#352
Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.Dim. 125 x 46 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#353
Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.Dim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#354
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.Dim. H. 63 cmEstimate: € 75/100No longer available -
#355
“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
"Juice King." Aluminum Fruit Press.Photos: 2Dim. h 21,5 cmEstimate: € 45/55No longer available -
#356
Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.Dim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20/25No longer available -
#357
Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.Estimate: € 70/100No longer available -
#358
Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.Photos: 2Dim. h 39 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#359
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.Photos: 11Dim. H: 6-23 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#360
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.Dim. 6,03 gEstimate: € 300/350No longer available -
#361
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.
A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.Dim. H: 52 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#362
Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
A mahogany library step. XIX century.Photos: 2Dim. H. 76 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#363
Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
An African wood sculpted mask/figurine.Dim. 22cmEstimate: € 40/50No longer available -
#364
Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.Dim. 20 x 17 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#365
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.Photos: 3Dim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100No longer available -
#366
Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)Dim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#367
SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
SF-5 Double track Race Set. In original box.Estimate: € 50/70No longer available -
#368
Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.Photos: 2Dim. 23 x 15 cmEstimate: € 45/60No longer available -
#369
Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.Dim. Ø 29,5 - H. 36 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#370
Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.Dim. l: 23 cmEstimate: € 180/220No longer available -
#371
Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.Photos: 2Dim. h 29 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#372
Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
A green glass vase with 3 round protrusions.Dim. 40,5 x Ø 20 cmEstimate: € 75/125No longer available -
#373
Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.Photos: 2Dim. 18cmEstimate: € 60/100No longer available -
#374
“Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.
"Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.Dim. 17 x 14 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#375
Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.
A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.Dim. 60 x 28 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#376
Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.
A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.Photos: 2Dim. h: 71 cm Ø 59 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#377
Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.Dim. Ø: 7-22 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#378
Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels.Dim. h - 15 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#379
“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 800/1200No longer available -
#380
Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.Photos: 2Dim. 9,04 gEstimate: € 700/800No longer available -
#381
Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.Dim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#382
“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
"En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.Dim. 18 x 26 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#383
Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.Photos: 2Dim. 22cmEstimate: € 60/80No longer available -
#384
“Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 250/350No longer available -
#385
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.Photos: 4Dim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#386
Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.Dim. 56 x 44 x 36cmEstimate: € 60/80No longer available -
#387
Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.Dim. 18 x 14cmEstimate: € 35/45No longer available -
#388
Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.Photos: 4Dim. h 26 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#389
“Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.Photos: 2Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 500/750No longer available -
#390
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with a central brilliant of +-0.22 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.Dim. 2,70 gEstimate: € 700/800No longer available -
#391
Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.Photos: 2Dim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70/100No longer available -
#392
“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
“Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".Dim. 29 x 58 cmEstimate: € 150/250No longer available -
#393
Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.Photos: 2Dim. 15 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#394
“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.Dim. 28 x 23 cmEstimate: € 45/55No longer available -
#395
Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.Photos: 2Dim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#396
Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.Dim. H: 81 cmEstimate: € 150/250No longer available -
#397
Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.Photos: 3Dim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40/60No longer available -
#398
Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.Dim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#399
“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
“Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.Dim. 49 x 38 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#400
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.Photos: 2Dim. 5,35 gEstimate: € 250/350No longer available -
#401
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.
A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.Photos: 3Dim. h 34 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#402
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".Dim. 54 x 38 cmEstimate: € 300/500No longer available -
#403
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
A Chinese porcelain vase with famille rose decor.Photos: 5Dim. h 34 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#404
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".Dim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#405
“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.Dim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#406
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
An oval wooden coffee table with shelf.Dim. 52 x 120 x 82 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#407
Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.Photos: 2Dim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40/50No longer available -
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.Photos: 2Dim. 43 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#409
“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.Dim. 64 x 49 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#410
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.Estimate: € 250/300No longer available -
#411
Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.Photos: 3Dim. h 33 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#412
“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
"The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#413
Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.Photos: 3Dim. h 20 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#414
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#415
“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.Dim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200/400No longer available -
#416
Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.Dim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#417
Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.Dim. h 30 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#418
“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.Photos: 3Dim. 31cmEstimate: € 75/125No longer available -
#419Period: 1959
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
“Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.Dim. 78 x 69 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#420
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.Photos: 2Dim. 4,53 gEstimate: € 200/250No longer available -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.Photos: 3Dim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#422
“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
“Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.Dim. 14 x 24 - 15 x 18 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#423
Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.Photos: 2Dim. 21 x 36cmEstimate: € 75/125No longer available -
#424Period: 1914 - 2007
“Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.
“Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.Dim. 63 x 49 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#425
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".Dim. h: 28 en 9,5 cmEstimate: € 125/175No longer available -
#426
Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.Dim. h 141 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#427
Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.Photos: 2Dim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100/120No longer available -
#428Period: 1929-2007
Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".Photos: 2Dim. 26 cmEstimate: € 35/70No longer available -
#429Period: 1914 - 1987
“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
"Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".Dim. 29 x 47 cmEstimate: € 500/700No longer available -
#430
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.Estimate: € 700/800No longer available -
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
A vintage orange-red earthenware bowl.Dim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#432
Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.Photos: 3Estimate: € 60/80No longer available -
#433
Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.Photos: 2Dim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#434
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.Photos: 4Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220No longer available -
#435
Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.Photos: 2Dim. 9 x 12 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#436
Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.Dim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#437
Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
A Chinese famille noir porcelain dish decorated with figures.Dim. Ø 37 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#438
Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#439
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.Dim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#440
Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 carat white gold ring set with six small diamonds.Photos: 2Dim. 3,28 gEstimate: € 150/200No longer available -
#441
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.Photos: 2Dim. 30 x Ø22cmEstimate: € 200/240No longer available -
#442Period: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.Dim. 35x70cmEstimate: € 200/250No longer available -
#443Period: °1936
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#444Period: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#445
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.Dim. H: 75 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#446
Een set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.Dim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120/160No longer available -
#447
Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.
A blue porcelain, vintage Italian table lamp with glass shade. Decorated with plant decor and marked - "Made in Italy" at the bottom.Dim. 48 cm x Ø 44 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#448
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".Dim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#449Period: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.Photos: 2Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 500/600No longer available -
#450
Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.Photos: 2Dim. 16 gEstimate: € 1600/1800No longer available -
#451
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.Photos: 5Dim. h 40 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#452
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.Dim. 36x71cmEstimate: € 250/300No longer available -
#453
Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.Dim. 77 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#454
“Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
"Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.Dim. 50 x 61 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#455
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.Dim. H: 90 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#456
Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.Dim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#457
Een bronzen beeld van een panter.
A bronze sculpture of a panther.Photos: 2Dim. 22 x 47 cmEstimate: € 675/725No longer available -
#458
Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.Photos: 2Dim. 18 cmEstimate: € 125/175No longer available -
#459
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.Dim. 25 x 30Estimate: € 400/600No longer available -
#460
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.Photos: 2Dim. 3,40 gEstimate: € 200/250No longer available -
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.Photos: 3Dim. 52 x 35 cmEstimate: € 225/275No longer available -
#462
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.Dim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/140No longer available -
#463
Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.
A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.Photos: 3Dim. h: 39 cmEstimate: € 475/525No longer available -
#464Period: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.Dim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#465
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.Dim. H: 105 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.Dim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160No longer available -
#467
Een paar Chinees aardewerken Yixing vazen, met gesculpteerd draken in het hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese pottery Yixing vases, with sculpted dragons in high relief. Marked at the bottom.Photos: 5Dim. 37 x Ø18 cmEstimate: € 200/400No longer available -
#468
“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.Dim. 90 x 85 cmEstimate: € 180/220No longer available -
#469
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.Dim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#470
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.Estimate: € 150/250No longer available -
#471
Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.Photos: 4Dim. 59 x Ø22cmEstimate: € 300/400No longer available -
#472
“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".Dim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#473
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.Photos: 3Dim. h 35,5 cmEstimate: € 550/550No longer available -
#474
“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
Green Portrait. A painting, mixed media on paper, signed on the bottom "Jef Sempels".Dim. 34 x 25 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#475
Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.Dim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325/375No longer available -
#476
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.Dim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#477Period: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.Photos: 3Dim. h 63 cmEstimate: € 250/350No longer available -
#478
“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
"Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.Photos: 3Dim. 160 x 115 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#479
“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.Dim. 93 x 68 cmEstimate: € 220/280No longer available -
#480
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.Photos: 2Dim. 6,35 gEstimate: € 800/900No longer available -
#481
Een Napoleon III luchter met oranje albasten coupe en en drie lichtpunten met satijnglazen kapjes.
A Napoleon III chandelier with orange alabaster coupe and three light points with satin glass shades.Dim. h 60 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#482
“Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.
"Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 125/175No longer available -
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.Photos: 2Dim. h: 25 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#484
“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
“Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.Dim. 90 x 80 cmEstimate: € 250/500No longer available -
#485
Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)Dim. H. 75 cmEstimate: € 400/600No longer available -
#486
Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.Dim. 100 x 89 x 50 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#487
Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
A large gourd vase with famille noir decor.Photos: 4Dim. h 56 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#488
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.Dim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80/120No longer available -
#489
“Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.
"Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".Dim. 59 x 72 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#490
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.Dim. 8,45 gEstimate: € 700/800No longer available -
#491
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.Estimate: € 220/260No longer available -
#492
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Village view". A painting, oil on canvas. Signed.Dim. 50 x 78 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#493
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).Dim. H. 64 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#494
“Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.
“After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.Dim. 32 x 46 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#495
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.Dim. h: 80 cmEstimate: € 225/275No longer available -
#496
Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.Dim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#497
Een vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).Dim. H. 58 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.Estimate: € 100/120No longer available -
#499Period: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30Dim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#500
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.Photos: 2Dim. 16,20 gEstimate: € 2400/2500No longer available -
#501
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...Dim. 73 x 135 x 135 cmEstimate: € 750/1250No longer available -
#502Period: 1882 - 1967
“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.Dim. 52 x 70 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#503
Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.Dim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175/200No longer available -
#504
“De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.
"The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#505
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.Dim. h: 75 cmEstimate: € 450/550No longer available -
#506
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.Photos: 2Dim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#507Period: 1926-1992
“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".Dim. 42 x 33 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.Estimate: € 50/100No longer available -
#509
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.Dim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#510
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.Photos: 2Dim. 9,55 gEstimate: € 1600/1700No longer available -
#511
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.Dim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#512
“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.Dim. 28 x 57 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#513
Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.Photos: 2Dim. h 62 cmEstimate: € 45/55No longer available -
#514
“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 600/800No longer available -
#515
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.Dim. h: 90 cmEstimate: € 400/500No longer available -
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.Photos: 3Dim. H: 72 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#517
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.Dim. 196 x 75 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#518
“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.Photos: 4Dim. H. 24 cmEstimate: € 50/100No longer available -
#519
Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.Dim. 76 x 38 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#520
Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.Photos: 2Dim. 19,30 gEstimate: € 220/260No longer available -
#521
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.Dim. H: 65 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#522
Een butler spiegel in verguld, houten kader.
A butler mirror in a gilded wooden frame.Dim. Ø 62 cmEstimate: € 75/125No longer available -
#523
Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.Dim. Ø 64 cmEstimate: € 75/125No longer available -
#524
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.Dim. 165 x 90 cmEstimate: € 275/325No longer available -
#525
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.Dim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#526
Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.Dim. 98 x 130 x 56 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.Dim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200No longer available -
#528
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.Dim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#529
“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).Dim. 57 x 47 cmEstimate: € 400/500No longer available -
#530
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.Photos: 2Dim. 2,67 gEstimate: € 500/600No longer available -
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.Dim. h: 45 cmEstimate: € 250/400No longer available -
#532
“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
"Portrait of a Gentleman from Southdown House". Oil on canvas (repainted). English School about 1700. (AID1731).Dim. 45 x 36 cmEstimate: € 600/800No longer available -
#533
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.Photos: 3Dim. 45 x Ø 23 cmEstimate: € 200/250No longer available -
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.Dim. 170 x 90 cmEstimate: € 275/325No longer available -
#535
Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.Photos: 3Dim. 65 x 95 cmEstimate: € 25/40No longer available -
#536
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.Dim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800No longer available -
#537
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.Photos: 2Dim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#538
Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.Photos: 2Dim. Ø: 19.5-23 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#539
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.Dim. 26 x 40 cmEstimate: € 300/400No longer available -
#540
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.Photos: 2Dim. 10,09 gEstimate: € 900/1000No longer available -
#541
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.Photos: 2Dim. h: 47 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#542
“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).Dim. 35 x 29 cmEstimate: € 500/800No longer available -
#543
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.Dim. 78 x 124cmEstimate: € 300/400No longer available -
#544Period: °Elsene 1910-2003
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life". Oil on canvas. Signed.Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#545
Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.Dim. H. 89 cmEstimate: € 300/500No longer available -
#546
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cmEstimate: € 120/150No longer available -
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
A Blanc de Chine, figurine of an elephant.Photos: 2Dim. 31 x 30 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#548
Een glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.
A glass Murano vase with an abstract face in relief, after Picasso.Photos: 2Dim. 36 x 24 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#549
“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.Dim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#550
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.Estimate: € 100/150No longer available -
#551
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.
A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.Photos: 3Dim. 28 x 23 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#552
“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.Dim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.Dim. 20 cm x Ø 20 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#554
Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.Dim. 9 x 8 cmEstimate: € 85/90No longer available -
#555
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)Dim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#556
Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.Dim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#557
Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.Photos: 3Dim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#558
Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.
A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.Photos: 2Dim. 18 cmEstimate: € 225/275No longer available -
#559
Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.Dim. H: 80 cmEstimate: € 180/240No longer available -
#560
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.Estimate: € 200/250No longer available -
#561
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.Photos: 2Dim. 23 x 28 cmEstimate: € 150/175No longer available -
#562
Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.Dim. h: 80 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#563
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, hoog, blauw-wit en versierd met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, tall, blue and white and decorated with flora in the decor.Dim. 36 x Ø 22 cmEstimate: € 125/175No longer available -
#564
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.Photos: 2Dim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140No longer available -
#565
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.Dim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#566
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.Dim. L. 186Estimate: € 240/300No longer available -
#567
Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.Photos: 3Dim. 23 x Ø 12 cmEstimate: € 90/110No longer available -
#568
Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.Photos: 2Dim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#569
Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).Dim. 29 x 23,5Estimate: € 200/300No longer available -
#570
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.Photos: 2Estimate: € 1000/1200No longer available -
#571
Een lot van 3 Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor, waarvan 2 als lamp (zonder perforatie onderaan).
A lot of 3 Chinese porcelain vases with blue and white decor, 2 of which as lamps (without perforation at the bottom).Dim. 33,5 - 43 - 58 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#572
Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.Dim. 146 x 81 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#573
Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
A pair of Qinglong blue and white porcelain plates.Photos: 2Dim. Ø23,5 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#574
Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.Dim. 136 x 61cmEstimate: € 200/240No longer available -
#575
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.Dim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#576
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.Dim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#577
Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.Photos: 5Dim. Ø 23 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#578
Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.Dim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#579
“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".Dim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#580
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.Dim. 4,03 gEstimate: € 1400/1600No longer available -
#581
“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.Dim. h 33,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#582
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.Dim. 39 x 79 cmEstimate: € 200/300No longer available -
#583
Een humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".Photos: 3Dim. 17 x 35 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#584
“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
“Naked woman on a chair”. A painting, gouache on paper, signed at the bottom “N. Vermeer”.Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#585
Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.Dim. h +- 50 cmEstimate: € 120/180No longer available -
#586
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.Dim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400/600No longer available -
#587
Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.Dim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#588
Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.Dim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#589
“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/140No longer available -
#590
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.Photos: 2Dim. 3,77 gEstimate: € 1200/1300No longer available -
#591
Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.Dim. h 30 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#592
“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".Dim. 31 x 24cmEstimate: € 80/120No longer available -
#593
“Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.
“Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.Photos: 2Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#594Period: 1896-1968
“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#595
Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.
A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.Photos: 3Dim. 23,5 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#596
Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.Dim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200/250No longer available -
#597
Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
Two Asian figurines sculpted from Jade on a wooden base.Photos: 5Dim. 26 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#598
Een Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.Dim. 56 cmEstimate: € 40/70No longer available -
#599
“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.Dim. 53 x 66 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#600
Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.Photos: 2Dim. 9,80 gEstimate: € 750/850No longer available -
#601
Twee porseleinen olielampen met vergulde voet en lonthouder. Opzetglas gemerkt “Véritable Lampe Royal Farenthold No4”.
Two porcelain oil lamps with gilt base and wick holder. Mounted glass marked "Véritable Lampe Royal Farenthold No4".Dim. H: 63 cmEstimate: € 100/140No longer available -
#602
Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.Dim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#603
Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.Dim. 51 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#604
Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
A Chinese porcelain celadon jar with lid.Dim. 27 x Ø18 cmEstimate: € 100/125No longer available -
#605
Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.Dim. 35 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#606
Een paar messing Art Deco lampadaires met glazen ronde kap, divers gekleurd in de massa.
A pair of brass Art Deco lampadaires with glass round shade, variously colored in the mass.Dim. 144 x Ø30 cmEstimate: € 175/225No longer available -
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFPhotos: 2Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#608
Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.Photos: 2Dim. 29 x 10 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#609
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.Photos: 3Dim. h: 65 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.Photos: 3Estimate: € 60/100No longer available -
#611
Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.Dim. h 35 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#612
Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.Dim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#613
Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.Dim. 49 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#614
Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.Dim. 84 cmEstimate: € 200/240No longer available -
#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
A 19th century mahogany and ebony tea stove.Dim. h 46 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#616
Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.Dim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100/200No longer available -
#617
Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.Photos: 3Dim. 100 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#618
Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.Photos: 3Dim. 82 cmEstimate: € 60/70No longer available -
#619
Een Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.Dim. 105 x 55 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#620
Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.Dim. 29,90 gEstimate: € 200/300No longer available -
#621
Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
Thai polychrome wood sculpture with four dancing figures.Dim. h 46 cmEstimate: € 60/70No longer available -
#622
Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.Dim. 19 x Ø 12 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#623
Twee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.Photos: 2Dim. Ø 31 cmEstimate: € 30/50No longer available -
#624
“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.Dim. 100 x 62 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#625
Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.Photos: 2Dim. 77 x 20cmEstimate: € 200/240No longer available -
#626
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.Dim. 75 x 50 cmEstimate: € 60/90No longer available -
#627
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
An African mask, in polychrome terracotta with braid. Igbo, Nigeria.Photos: 2Dim. 25 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#628
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.Photos: 3Dim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#629
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.Dim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100/200No longer available -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.Dim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600No longer available -
#631
Drie stripverhalen waarvan Tintin - ‘Les 7 Boules De Cristal. 1960.’, Asterix le Gaulois - 1961.’ & Bob Morane et le secret de l’antarctique. 1962.
Three albums consisting of Tintin - 'Les 7 Boules De Cristal. 1960.', Asterix le Gaulois - 1961.' & Bob Morane et le secret de l'antarctique. 1962.Estimate: € 40/60No longer available -
#632
Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.Dim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75/125No longer available -
#633
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.Dim. h 30 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#634
Orientaalse tabaksreclame.
Oriental tobacco advertising.Dim. 84 x 59 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#635
Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
A hand-painted porcelain tureen with various decor and apple handle.Photos: 2Dim. 20 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#636
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.Dim. 46 x 45 cmEstimate: € 50/75No longer available -
#637
Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
A cinchona shell from New Guinea, Sepik basin. Ritual dance jewelry. 19th century. With certificate. Attached two bags.Estimate: € 50/100No longer available -
#638
“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#639
Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.Photos: 6Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/150No longer available -
#640
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.Dim. 7,18 gEstimate: € 1300/1400No longer available -
#641
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.Estimate: € 60/80No longer available -
#642
Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.Dim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#643
Een lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
A lip-shaped drawn crystal vase mauve in the mass.Dim. h 26 cmEstimate: € 40No longer available -
#644
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.Photos: 2Dim. 97 cmEstimate: € 60/70No longer available -
#645
Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
A wooden English serving tray, 19th century.Dim. 74 x 49 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#646
Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.Dim. H. 93 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#647
Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.Dim. L: 28-45 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#648
Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.Dim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#649
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.Dim. 25 cmEstimate: € 30/40No longer available -
#650
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.Dim. 6.97 gEstimate: € 1300/1400No longer available -
#651
Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.Dim. H. 18 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#652
Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.Photos: 2Dim. H. 26 cmEstimate: € 100/140No longer available -
#653Period: 1907-2001
“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.Estimate: € 40/50No longer available -
#654
Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
Four various posters. Two for a “Relaxation Evening” from 1961, surrounded by advertisements for Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Company Printing House. Small corner injury. One of Compagnie Générale Maritime “The French Line”, design by Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). An art photo “Column” from the Surrational Images of Scott Mutter series. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).Photos: 5Estimate: € 80/120No longer available -
#655
Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.Dim. 35,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#656
Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)Dim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140/200No longer available -
#657
Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.Dim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40/45No longer available -
#658
Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.Photos: 4Dim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#659
Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.Dim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75/150No longer available -
#660
Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.Dim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.Dim. h 40 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#662
Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.
Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.Photos: 3Dim. H. ca 25,5 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#663
Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
A Chinese porcelain jug, "Kendi", decorated with dragon decoration.Photos: 2Dim. 20 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#664
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.Dim. h 48,5 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#665
Een Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.Dim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75/125No longer available -
#666
Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.Dim. 93 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#667
Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.
A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.Dim. 68 x 21 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#668
Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.Dim. L 44 cEstimate: € 40/60No longer available -
#669
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.Photos: 2Dim. h: 31 cmEstimate: € 60/80No longer available -
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.Photos: 2Dim. h 23 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#671
Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.Dim. 41 x 46 cmEstimate: € 80/120No longer available -
#672
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.Dim. h: 34 cmEstimate: € 90/110No longer available -
#673
Drie Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd, waarvan 2 op houten sokkel. Bijgevoegd gesculpteerde druiventros.
Three Asian figurines sculpted from Jade, 2 of which on a wooden base. Attached sculpted bunch of grapes.Dim. 17 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#674
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.Photos: 2Dim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70/80No longer available -
#675
Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.Dim. h: 42 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#676
Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.Dim. 87 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#677
Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.Photos: 4Dim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#678
Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.Dim. Ø 25 x 31 cmEstimate: € 45/60No longer available -
#679
Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.Dim. H: 130 cmEstimate: € 60/100No longer available -
#680
Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.Dim. 160 cmEstimate: € 40/50No longer available -
#681
Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain, famille noir, decorated with various figures and decor. Marked at the bottom.Photos: 2Dim. 27 x Ø 14 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#682
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.Dim. H.86 cmEstimate: € 120/200No longer available -
#683
Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.Dim. H. 25 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#684
Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.Dim. 14 x 14 cmEstimate: € 35/45No longer available -
#685
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.Dim. h: 93 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.Dim. 74 cmEstimate: € 25/35No longer available -
#687
Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.Dim. H: 11-18 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#688
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.Dim. 32 x 65 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#689
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.Dim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140No longer available -
#690
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.Photos: 4Dim. H.21 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#691
Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.Dim. h 75 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#692
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.Dim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40/60No longer available -
#693
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.Dim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70/100No longer available -
#694
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80/100No longer available -
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.Dim. h: 68 cmEstimate: € 50/70No longer available -
#696
Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.
A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.Dim. H: 60 cmEstimate: € 50/60No longer available -
#697
2 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.Dim. 61 cmEstimate: € 50/80No longer available -
#698
Een lot koper bestaande uit een voetverwarmer, een kruik, een verstuiver en een balg.
A lot of copper comprising a foot stove, a jug, a disperser and bellows.Estimate: € 40/45No longer available -
#699
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.Photos: 3Dim. H. 19 & 12 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#700
Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.Photos: 3Dim. H. 15 cmEstimate: € 100/120No longer available -
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.Estimate: € 200/220No longer available -
#702
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.Dim. H: 83cmEstimate: € 40/50No longer available