Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.
Een lot van drie paar verzilverd koperen vogels, bestaande uit hanen en fazanten.
“Bosgezicht”. Pastel op board. Draagt monogram.
Een pijpenrekje met spreuk en met zeven pijpen. We voegen er een porseleinen asbak van Stauder Bier aan toe, gemerkt van Altenkunstadt.
“Abstract landschap”. Collagetechniek met gekleurd papier. Onduidelijk signatuur.
Een reeks van 3 zilveren munten: 50 jaar Benelux. Ed. 1994. 250 BFR en LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). In etui.
Een klein vierkant Indisch tafeltje met koperen details.
Drie stuks Chinees hardhouten snijwerk, bestaande uit twee verschillende penseelkokers en een geluksbeeldje.
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit tien bordjes, twee kommen, een klein en een groot schaaltje op voetjes en twee miniatuur kommetjes.
“Verfcomposities”. Twee werkjes, olieverf op doek in de geest van Pollock.
Een lotje 18 karaats geelgoud bestaande uit een broche met pareltjes, een speld, één oorbel met pareltjes, een manchetknoop en een ring.
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
“Straatzicht met man en wagen”. Grijs pastel op papier.
Een reeks van zes chromo-albums.
“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
Een reeks zilveren munten: 7 stuks Moskou Olympische spelen 1980, ontworpen in 1977. 5 en 10 roebel 900/1000 zilver. In luxe etui. Mint. Ongeveer 137 g.
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Een lot messing, bestaande uit vijf dekselpotjes, een pique-fleurs, twee vaasjes, een asbak en een schaaltje.
Een kleurloos kristallen pique-fleurs.
“Schimmen”. Olieverf op board. Toeschrijving achteraan.
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Met (gedragen) lederen polsband.
Een zwartgelakt zamakken beeldje in de vorm van een ree op arduinen sokkeltje.
“Bloemen”. Een paar aquarellen op rijstpapier.
Een paar opengewerkte messingen kandelaars.
“Het witte hemd”. Een kunstwerk. Onleesbaar signatuur.
Een partij zilveren munten: 24 stuks Canada Olympische spelen 1976, ontworpen in 1972. De nummers 5 t.e.m. 28: 5 en 10 dollar, 925/1000 zilver. In 6 luxe etuis. Mint. Ongeveer 1000 g.
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
Een klein balustervaasje van Chinees porselein, versierd met bloemenmotieven in reliëf op een paarsrood glazuur. Onderaan gemerkt.
Een bronzen bel, gedateerd 1834.
“Compositie”. Potlood en plakkaatverf op papier. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.
Een kleine 18 karaats geelgouden broche bezet met drie briljantjes.
Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
Een handgeschilderd rond damesportret op porselein in gedreven messingen montuur.
Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken en in het midden gelijmd.
Een paar schotels met handgeschilderde damesportretten op porselein met gedreven koperen boord. XIXe eeuw.
Een scepter van de grootmeester in de vrijmetselarij.
Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
“Compositie”. Een kunstwerk met églomisétechniek. Draagt handtekening en datering 2006 op de verso.
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.
“Hoevelandschap met personage”. Een olieverfdruk. Met droogstempel van de Stichting Eugène Brands en nummering 7/10 buiten de plaat.
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Een paar porseleinen dekselvazen met meerkleurig decor van jachtscènes en vergulde randen.
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
“Nederlands stadszicht bij winter”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
Een 18 K geelgouden halsketting opgebouwd uit schakeltjes.
Een grote scheepskijker, bekleed met leder en in originele kast.
“Compositie.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een paars glazen sierschotel met geëtst en verzilverd bladerdecor. Begin XXe eeuw.
“De brief”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Klein letsel.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Een Japans porseleinen jardinière met Imaridecor.
Compositie op doek. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Een decoratieve bol glazen karaf. Vermoedelijk Italiaans werk.
“Homo Novus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken.
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
Drie lage Chinese houten bankjes.
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
“Petite grise”. Olieverf op board.
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Een lot van drie Afrikaans houten beeldjes, waarbij een kruik in de vorm van een mannenfiguur, Mangbetur, Zaïre. De andere twee Ganf, Gabon en Lega, Zaïre.
“Lassata”. Een heliogravure. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
Een grote kom van Chinees porselein met gelobde rand en versierd met een Imari-decor. Gemerkt.
“Stilleven met flessen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 4/500 buiten de plaat.
Een 14 K geelgouden ring met opaal.
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Een vaas van blauw glaspasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met meerkleurig decor van pioenen. Met houten sokkels.
“Naaktstudie.” Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden horlogeketting.
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
“Compositie met personages”. Een kleurenlitho met gedicht van Omar Sharif. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
“Verkiezingsdag”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1985.
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Een houten design wandconsole in art decostijl.
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.
Een groot Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout. Punu, Gabon.
“Twee personages.” Olieverf op doek. Nederlandse school. Draagt handtekening. Gedateerd 1990.
Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een dubbel blad.
Chinees juwelenkistje in rood geschilderd hout met goudkleurige decoratie met figuren. Met verschillende laden en compartimenten.
“Geometrische compositie”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.
“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Een houten wandconsole in art decostijl met vier laden.
Een paar personages van meerkleurig Chinees porselein.
Een Chinees porseleinen dekselbakje met een blauw op wit decor en met een tempelleeuw op het deksel.
“Dame bij het venster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 85/120 buiten de plaat.
“Le Bijou de Joséphine”. Een replica van de Talisman van Karel De Grote, in 801 geschonken door Kalief Haroen al Rachid. Later in het bezit van Keizerin Joséphine, echtgenote van Napoléon I. Het origineel bevindt zich in het Museum te Reims. Verguld metaal, bezet met granaten, parels, smaragden, amethist en aventurine. Certificaat van Les Editions D’Art St-Honoré.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Blue body man”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
Replica kapiteel ornament in terracotta van de Santes Creus gotische kerk (circa XIVe eeuw) op glas met marmeren voet.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
EenThonet ensemble, bestaande uit een bank en een stoel met gecanneerde zit en een tafeltje, allen met stoomgebogen poten.
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Een paar Chinees porseleinen cilinderpotten met blauw op wit decor.
“Olifanten”. Een handgeschilderde Indische gouache op zijde.
Een zilveren ring met bijpassende armband en ketting met hanger bezet met amber. 925‰.
Een pagodevormige wierookbrander van gesculpteerd jadeïet in twee delen.
“Kubistisch stilleven met tafelbedekking.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.
“Page d’un livre en dentelle”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.
Lampenvoet van Imari porselein en koper.
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 10 rijen halsketting, ring, oorbellen en hanger van metaal en één hanger van titanium bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
“Compositie”. Gesigneerd en genummerd 19/20 buiten de plaat. Met droogstempel van het Masereelcentrum.
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Twee vintage kuipfauteuils op verchroomde poot.
Een flesvaas van Chinees porselein met een meerkleurig drakendecor. Draagt een Qianlongmerk onderaan.
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met een blauw op wit decor met langlevenstekens.
“Figuur”. Een balpentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd jan ‘66.
Een zilveren broche 800‰ met bloemen geschilderd op porselein. Genummerd en gesigneerd.
“Gehurkt figuur”. Een gebeeldhouwd Afrikaans houten figuur. Luluwa, Zaïre.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een paar Cantonporseleinen vazen met vergulde ringen door de oren en decor met personages.
Een uit drie delen opgebouwde Chinees porseleinen tulpenvaas.
“Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Beeldje van een kameel van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han-dynastie (IIIe eeuw)
“Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.
Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
“In de rij voor Picasso te New York”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1980.
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Een uit twee delen opgebouwde Chinese reiskast van palissanderhout.
Een beeldje van een tijger van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).
Een Aziatische houten stoel.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een klein kalebasvaasje van Chinees porselein met handgeschilderd decor van vogels in een bloeiende tak. Onderaan gemerkt.
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Een promotionele vergrootte baseballbat.
“Moderne compositie”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat. Artiestenproef.
Een gebeeldhouwde notenhouten kuipfauteuil in Régencestijl. We voegen er een afwijkend voetbankje aan toe.
Een Oosters wollen tapijt. Blauw in het midden.
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
“Drie Jazzmuzikanten”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.
“Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
Een designvaas van rood en blauw kristal.
“Moderne composities”. Een studie in kleurenstift en het tweede uitgewerkt in olieverf op doek.
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een beeldje van een gestyleerde speerpunt van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).
“Ijsbeer”. Een kunstwerkje in de geest van Pompon.
“Koe, stier en kalfje in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met beschadiging boven de handtekening.
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.
“Hoevezichten” Een paar werkjes, gemengde techniek op papier. Dragen monogram.
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
“Kubistisch stilleven”. Houtskool en pastel op papier op doek. Onduidelijk monogram.
Een gepolychromeerd kunststoffen piratenbeeld, afkomstig van voormalig binnenspeeltuin ‘Pirateneiland’ te Antwerpen.
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Een Chinees voorraadmandje van roodgelakt hout met verguld decors van personages, bloemen en draakjes. XIXe eeuw. Enkele beschadigingen.
Een lot van acht verschillende figuurtjes van meerkleurig Chinees porselein.
Een reeks van vier groen kunststoffen designstoelen. Model Selene door Vico Magistretti. Gemerkt.
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Een beeldje van een gestyleerde waterbuffel van gebeeldhouwd speksteen, dienstdoend als kannetje met oor en tuit en met een kalfje als dekselknop, naar de voorbeelden van de Tang Dynastie (IIIde eeuw).
Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
“Zittende personages”. Een terracotta studiebeeld. Draagt handtekening onderaan.
Een gepolychromeerd kunststoffen piratenbeeld, gezeten op kist, afkomstig van voormalig binnenspeeltuin ‘Pirateneiland’ te Antwerpen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Een vintage designlamp met basis en bol van oranje en wit Muranoglas. In de stijl van Mazzega door Carlo Mason.
Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en tourmalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een Chinese replica van een Gunto type 98.
Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
Een Chinese replica van een Gunto type 98.
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Twee gepolychromeerd kunststoffen piratenbeelden, afkomstig van voormalig binnenspeeltuin ‘Pirateneiland’ te Antwerpen.
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en een wapenschild met herten. Gemerkt onderaan.
Een beeldje van een gestyleerde paardenkop van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Tang Dynastie (VIIe-IXe eeuw).
Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.
Een grote en een kleine Chinees hardhouten sokkel.
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
Een gefineerde lage speeltafel, ingelegd met diverse houtsoorten met verwisselbare speelbladen. Vilten kaartvlak, backgammon, schaakbord en onder de uitschuifbare blaadjes een roulettespel. Lichte gebruikssporen aan de poten.
Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
“Wagentjes op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Een officierssabel met een ingebonden lederen handgreep en metalen schede. Merkteken ‘GB’ en datum 1891.
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
“Dorpszicht”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Een lot van negen wandelstokken, waarbij één met degen.
Opiumpijp van Vietnamees aardewerk.
Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.
Een paar schemerlampen op voet van hout en ivorine.
Een beukenhouten veldezel.
Een paar 18 K witgouden bladvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.
Twee verschillende bajonetten, waarbij één zwaardbajonet van Weyersberg Kirschbaum & Cie., Solingen. De andere met gedeelte van het houten handvat manco.
“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.
“La lumière luit dans la nuit”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Twee verschillende messingen koetslampen.
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
“Landschap”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1996. Met opdracht op de verso.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Een radio-ontvanger in houten kast met ‘Resonor’ speaker van Graetz. Jaren ‘20.
“La rencontre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een lot van drie oude houten hoedenvormen.
Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.
Een reeks van vijf kunststoffen koikarpers.
Een grijsgepatineerde ronde tafel met opklapbaar blad.
Een paar art nouveau aardewerken vazen.
Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
Een 18 K witgouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje van zijde.
Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.
Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kuif.
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.
Stripalbums van Ed. Dupuis: “De Blauwbloezen” nrs 1 tot 7. “Natasja” nrs 1 tot 4. “Geniale Olivier”, “Buck Danny”, “De Beverpatroelje”, “Flip Flink” (1960) e.a. En 17 diverse albums van diverse uitgeverijen. Matige tot zeer gelezen staat.
Een aardewerken dekselpotje in art nouveaustijl met meerkleurig decor van maraboes en versierd met bronsbeslag. Onderaan gemerkt. Chinees werk, eind XXe eeuw.
Een golftas met 12 clubs (Eén van Bridgestone), golfschoenen, handschoenen, ballen en tees.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Een gietijzeren varkentje met strooien hoed en laarzen.
Een golfset met 14 clubs, ballen, tees, golfschoenen en handschoenen. Met twee golftassen, waarbij één van Wilson en één van Nike.
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
“Dans l’argile”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 21/30 buiten de plaat.
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Een Engelse eikenhouten dekenkist met uitgestoken front. XVIIIe eeuw.
“Lucky Luke”. Integraal 11,12 en 17. Ed. Lucky Comics, zeer goede staat. Plus 27 albums van diverse uitgeverijen (Dupuis, Lombard e.a.), matige tot zeer gelezen staat.
Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
“Romeinse villa”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/15 buiten de plaat. Artiestenproef.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een flesvaas van groen glaspasta.
“De bezwering”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/42 buiten de plaat.
Kleine bonbonnière van veelkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
“Hondje op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.
Een lot Engelse boeken:- “The book of the horse”. S. Sidney. Ed. Cassel & company. - “The Queen’s London”. Ed. Cassel & Company, 1896.- “The art journal of the industry of all nations”. 1851.
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Een broche en halssnoer van granaat.
Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.
Een rood koperen waterketel met gedraaid houten handvat en dekselknop. Met deels zwartgelakte theestoof met messingen recipiënt.
Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.
“Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
Lot diverse strips. Pom, “Piet Pienter en Bert Bibber”. Kleurloze uitgaven uit de jaren 70 (17 stuks). Kleurloze uitgaven van Jommeke, Nero, Kapoentjes. E.a. Matige tot zeer gelezen staat.
Een antieke Shiva Nataraja van brons.
“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
Een lot aardewerk met meerkleurige rozendecors en vergulde accenten. Een vaasje, twee kannetjes en twee mandjes. Alles gemerkt onderaan. Decor ‘Shanghai’.
Een paar aardewerken cilindervazen met vergulde decors op groene vlakken. We voegen er een klein vaasje met decor van een boerenkoppel aan toe.
Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Twee vaasjes van Parijs’s porselein met een meerkleurig decor van vlinders en met vergulde motieven.
Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
Een paar vazen van Booms glas met een een rood en zilverkleurig decor van lelies.
“11 juli 1302, Hoogstraten”. Een Linoliumsnede. Gesigneerd en gedateerd 1934.
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Een lot van negen diverse bierpullen in verschillende materialen en uitvoeringen.
Een zuilvormige verzilverd metalen lampenvoet.
Een liggende tijger van groen geglazuurd aardewerk met vergulde motieven.
Een lot van 20 asbakken in kleurloos kristal in geometrische vormen (op 1 na).
Een bronzen luchter in Regencestijl met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Twee gelakte Japanse kastjes met telkens twee deurtjes en twee laden.
Een kommetje en vaasje van Chinees porselein met resp. meerkleurig en blauw op wit vogeldecor. Het eerste met lichte schade aan de basis.
Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een lot van drie geëmailleerd metalen reclameborden van De Koninck.
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Twee toiletgarnituren: één van geelachtig kristal, bestaande uit vier potjes, een parfumverstuiver en een extra dekseltje, het ander van lichtroze gegoten glas met twee potjes, een waterkaraf en-glas.
Een art deco vaasje van glaspasta.
Een eikenhouten tafeltje met gedraaide poten in H-verbinding en een lade in de gordel. Laat XVIIe eeuw.
Een 18 K geelgouden ring met been.
Vier diertjes, waarvan “Mecki” en “Micki” van kunststof met kleding, Een kleine giraf met “Knopf im Ohr” en een “Teddybär blau 7, Club-Geschenk” in doosje.
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Een lot van zeven stuks porselein, biscuit e.a.. Een jonge vrouw met kruik van kleurloos biscuit. Een verguld koperen schemerlampje met een porseleinen vogeltje. Een grote kop en schoteltje (Limoges, versierd door Le Talec, Paris), een theekopje en schoteltje (Meissen). Een groepje met koe en kalf van speksteen (China).
Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Een aardewerken schotel met rood en zwart glazuur. Onduidelijke gesigneerd.
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Een reeks aardewerken keukenpotten.
Twee hanglampjes met gekleurde glazen kappen.
Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Een messingen windlicht met bol glas en hoofdjes.
Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.
Een stalen krantenbakje in industriële stijl. Gemerkt.
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Een Japanse houten emmer.
Een lot koper en messing, bestaande uit een vijzel met stamper, drie paar kandelaars en twee enkele kandelaars.
Twee gelakte houten fruitschalen met handgeschilderde decors. Jaren ‘70.
Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.
Een oude grammofoon met messingen hoorn.
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.